Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Бойлер, който не капе!!!нови  
Автор bravoGogo (Професионалистъ)
Публикувано28.12.08 19:30



Здравейте,
Искам съвет относно марка бойлер, който не капе, повтарям, КОЙТО НЕ КАПЕ от оня възвратния вентил! Моля помогнете!... Рабрах че Теси капят от вентила...Бях решил да купувам такъв!...



Aquila non capit muscas

Тема Re: Бойлер, който не капе!!!нови [re: bravoGogo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.12.08 20:02



Аз съм с теси вече 4 година и точно от вентила НИКОГА НЕ Е капал.



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Бойлер, който не капе!!!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано28.12.08 20:42



Ама капе от всички други нещатни места...



Тема Re: Бойлер, който не капе!!!нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.12.08 21:35



Е хубава работа!

Прокапа веднъж но беше гаранционен и се подмени.Мисля че е нещо напълно нормално.Ти знаеш за случката.
Иначе доволно си бичи машинка и не мога да си изкривя душата и да кажа че не върши точно тая работа за която е създаден в крайна сметка.Новия е с 5 години гаранция-да протича бе.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Бойлер, който не капе!!!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано28.12.08 21:44



И аз т'ва викам. Тебе са те къпали с бързовара в поцинкованото корито, па яйш къф истински Византиец си станал. Не, че има файда де.

Та се сетих. В Хърлец има една циганка с 11 или 12 деца. Май и тя не знае баш колко са, ама нема значение. Та, като я ядоса някое и тя през зъби процежда "Бе, па едно не умре, бе!" и ги поглежда свъсено. Така, че и с бойлер и без бойлер, същия чеп си е.

Между другото, счита се, че ако клапанът леко не насълзява при работа на бойлера е неизправен. Говоря за новата модификация. Старите бяха на друг принцип и не капеха. Обаче, никой не признава гаранцията ако не си с неговия клапан. Решението е много елегантно със създаване на "организирана протечка. Взима се един маркуч от медицинска система. Частта, където е чорапчето за филтриране и контрол на липсата на въздух се срязва в горната част по подходящ начин. Срязаното се надява на клапана, а маркучето го отвеждаш където ти поискаш. При мераклийско изпълнение даже може и красиво да изглежда.



Тема Re: Бойлер, който не капе!!!нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.12.08 21:48



Гаранцията на моя ще я признаят дори ако съм го пробил с теслата,вярваш ли?


Ама не е тва темата.Разбрах иронията ти но аз просто казах какъв ползвам и че с тази марка точно този проблем който го дразни не съм срещал.Тва е.Препоръчай ти нещо като си толкова смел да те видя

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Бойлер, който не капе!!!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано28.12.08 21:57



Написал съм как елегантно да се реши проблема с капането. Ти го взе навътре, май? Недей. И аз съм безполезен, даже повече от теб.


Не се хваля какво ползвам, защото има лоша статистика. Тъкмо кажа, че е супер ... и то ебе та се строши.



Тема Re: Бойлер, който не капе!!!нови [re: bravoGogo]  
Автор shotik (локодог)
Публикувано28.12.08 22:25



Може да капе от предпазителния вентил,не от възвратния клапан.Ако са като цяло,капе от предпазния клапан,защото при загряване на водата се разширява обема и ако го няма предпазителя ще гръмне резервоара.Ако е със степени и е на 1 или 2 и у дома има хора ,има вероятност да ползват топла вода и така да се понижава налягането и да не капе.Ако е 3 KW ,на 3 или 4 ,загряването и разширяването е бързо и е малко вероятно да не капе .



Тема Re: Бойлер, който не капе!!!нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.12.08 23:02



Не съм бе,само споделих.Ама то квото и да му препоръча човек,на всички марки гаранционните им сервизи са претъпкни.
Впрочем,я издай на коя марка автомобили сервизите им са с най-висока посещаемост.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Бойлер, който не капе!!!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано28.12.08 23:37



Ford & Fiat

То се познава по форумите. Влез във форума на Фиат. Има две секции които са високо посещавани. Едната се казва "Хвалебствия към марката." Демек, не мое да съм само аз такъв идиот и трябва да намеря съмишленици за групова терапия. Другата е "Гу не ебем у таралясника, има ли нещо дека все пак да му бачка, ебаси?". Там е без коментар.

Обаче!!! Тези хора все пак са честни. Най-големия боклук като изпълнение е ФалВе. Нема значение с РК в началото на номера или без. На т'ва и тенекията на ходовата част му е негодна. Неква такава, измислена. А пък да ти не говорим за "нестандартните" технически решения, които немският гении е приложил за да я направи "колата на народа".

Истински коли са оригиналните японските и японските фордове. Съвсем друго ниво на мислене. Имам чувството, че там програмистите проектанти, които масово се назначават във VW са събрани в гето териториално разположено в тибетското плато. Пускат ги само до интериорната част. Изобщо, като погледнеш ремонтната документация на японска кола и на европейска кола, ще разбереш защо просто нивата са различни. За х'американските нямам поглед. Бях се запалил да си намеря Хамър от иракските (онези с готините антенки), ама май са ги пратили в Афганистан. Никакво предлагане по интернет. А тези, лъскавите, са от 30 хилки в зелено и нагоре. За толкова ще си купя ЗИЛ 157, ще го срежа, ще му сложа камазов двигател ... и антенки като на Хамър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.