Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Колко струва поставяне на плочки???нови  
Автор nikibars (nqkojsi)
Публикувано04.11.08 20:43



Здравейте, бихте ли ми казали колко е нормално да се плати за поставяне на плочки /фаянсови и гранитогрес/. Колко е на квадратен метър примерно. Знам, че зависи от много неща, но все пак - ориентировъчно??? Благодаря:)



Тема Re: Колко струва поставяне на плочки???нови [re: nikibars]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано04.11.08 21:27



От 10 до 100 добре ли е като ориентировка?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема От 0 до 12 лв/м2.нови [re: nikibars]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано04.11.08 21:54



Са, ако си тарикат като колегата от горното мнение, вече требва да се сетиш как да действаш с двете множества.





Тема Re: Колко струва поставяне на плочки???нови [re: *Плaмeн*]  
Автор nikibars (nqkojsi)
Публикувано05.11.08 10:15



Този отговор и сам мога да си го дам. Ако нямаш какво да кажеш - просто не пиши. Със същия успех можеш да ми кажеш и между 1 и 1000. Точно толкова ще се ориентирам. Много интересно - направо ме впечатли....



Тема Re: Колко струва поставяне на плочки???нови [re: nikibars]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано05.11.08 13:24



Ми то е според основата. На гипсокартон ще ти ги сложи и на по десет лева, ако трябва да изчука 5 санта бетон + блажна боя три слоя върху бетона, може и на 100 да не се навие.

Зависи и от плочките. Ако са като тези които връчвам на майсторите, трето качество, на 15 години, пак цената скача.



Тема Re: Колко струва поставяне на плочки???нови [re: nikibars]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано05.11.08 15:04



Kak пък реш че съм тръгнал да те впечатлявам с нещо?
Аз каквото имах да кажа по така зададения въпрос го казах,ти имаш ли нещо да питаш всъщност или само трупаш трафик на доставчика си?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Колко струва поставяне на плочки???нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано05.11.08 15:11



М/у другото,голяма заблуда се шири сред непросветените че има някаква съществена разлика в цената и начина на полагане върху мазилка или върху картон.Почти едно и също си е!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Колко струва поставяне на плочки???нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано05.11.08 15:26



Ти ми подготви стената до положение "кат' на гявол окото" за без пари, а аз ще си ги налепя сам. Искам всички ръбове да са строго вертикални и размерите да са прикарани до кратно на половин плочка.

Подготовката е проблема, не самото лепене. И с боядисването на коли е така. Винаги ще намериш някой да ти я пръсне за стотинки след като си я подготвил.



Тема Re: Колко струва поставяне на плочки???нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано05.11.08 16:19



Добър вечер!

Та по темата да те питам колко струва пръскане на квадрат



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Колко струва поставяне на плочки???нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано05.11.08 19:07



Пръскането е за почерпка. Проблемът е в подготовката преди да пръскаш. Не се майтапя.

В Козлодуй примерно викаш Бангьоза да ти го пръсне и даваш там некви кинти или нищо не даваш. Се си е тая. Обаче за подготовката си се искат кинти. И други пръскат за стотинки ако си го подготвиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.