Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как да направя печат?нови  
АвторПeчaт (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 17:10



Правоъгълен, с размери А4?
Има текст и разни криви линии по него.

Пробвах да поръчам на разни фирми, но те ме гледат учудено


Предполагам, че от негатив или диапозитив се проектира върху някакъв фотосиликон или друго вещество, но как точно става?



Тема Re: Как да направя печат?нови [re: Пeчaт]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 17:48



tova tvoeto ne e pe4at, a pe4atarstvo be:)):)) tarsi njakade pe4atnica da ti napravjat kli6e...ama za A4 6te ti trjabva i presa...



Тема Re: Как да направя печат?нови [re: @@]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 18:24



Trjabva ti sitope4at! Mreja,fotoemulsija, metalhalogenna lampa i rakel. S dve dumi njama da se spravi6 lesno a i za njakolko takiva njama da ti e izgodno finansovo.
Lampata e okolo 200 lv, fotoemulsijata e nad 50 lv, mrejata i tja ne e eftina a rakela se prodava a santimetar.
Probvai tam deto pravjat vizitki da im pora4a6 napravo da ti napravjat kakvoto ti du6a saka. Predstavi im kupir ot izobrajenieto varhu orizova hartija silno omastilena opcija na printer v realen format i nomera stava, njama da ti otkajat, nali vse pak si pla6ta6





Тема Re: Как да направя печат?нови [re: Пeчaт]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано11.02.08 19:10



Батка, се бех виждал, ама такова, не! Ми той, един лазАрен принтер е под 100 лева вече.



Тема Re: Как да направя печат?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано11.02.08 20:43



Глей ся!!!
Един чиляк колко е по прост толкова по завъртян подпис има.
У наше село Ванчо бирника не му стигаше половин лист за подписа.А си беше човеко с основно образование,ама мереше буретата с вино без грешка.
Па подписа му един завъртян и у ЦРУ не моат да го фалшифицират.
Та тъй.Човеко иска да има печат кат подписа на селски бирник.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Как да направя печат?нови [re: Xoлдън]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано11.02.08 22:11



Аааа, нийе тако. Мой подпис много прост. Три климби и една обратна черта за финал. Па съм упълномощил негласно цялото АЕЦ да ме разписва. Това от ка ни дадое дебитните карти. До тогива, па ги бех упълномощил, ама без ведомостта за заплатите. Земе жената мъ разпише и си уйдех зян за целийо месец.



Тема Re: Как да направя печат?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано11.02.08 22:28



Икак ще разберем , кой е виновен ка гръмне АЕЦ-а



Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит

Тема Re: Как да направя печат?нови [re: farmer]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано11.02.08 22:38



Това е уточнено by default. Аз съм виновен. Какво значение има кой е виновен като гръмне? Нали вече е гръмнал. Някъде другаде мисля, че го бях писал вече. Играчките с които са ни дали да си играем, в някои случаи са толкова скъпи, ценни и опасни, че единственото което ги опазва е психологическата ти нагласа. Подписът не може да възстанови и 0.000001% от евентуалните щети дори и при доказана 100% вина на конкретно лице.



Тема Re: Как да направя печат?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано11.02.08 23:38



Ваклине тия "играчки" хич не са играчки и ти го знаеш много добре.
Майтапа настрани.
На мен ми трябваха няколко години да преодолея стреса на нашия занаят.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Как да направя печат?нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 23:56



Ne moje da gramne...pone ne kato atomna bomba...ne moje da napravi kriti4na masa...ina4e porazii kolko si iska6 mogat da stanat, da 4ukam na darvo....to i bez da gramne, otide polovin Evropa, basi.....kak be6e pesni4kata? Kozlodujski brjag, BUM?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.