Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Предлагам....нови [re: Xoлдън]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано24.05.08 07:37



Ми поне едната да е ранобудна бе.Виж я Лалка как все проспива спама



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Предлагам....нови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано24.05.08 09:21



Напротив, точно Лали го изриваше, като една седмица всеки ден беше залял цяла първа страница.



Редактирано от HAДEЖДA® на 24.05.08 09:32.



Тема Re: Предлагам....нови [re: Xoлдън]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано24.05.08 09:22



Муахахаха, на гости с преспиване бяхме, та рано-рано се прибрахме. Следобяд ще се отдам на дрямка.





Тема Re: Предлагам....нови [re: Lali]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa (***)
Публикувано24.05.08 10:16



По тоя повод да попитам: като ми изпращат и на моята поща виагра по 5-10/ден - да взема ли да я заключа???





Тема Re: Предлагам....нови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано24.05.08 11:48



Пак си се регистрирала в сайтове за възрастни



Майтап.
Ми то в пощата е най лесно.Влизаш в настройките и блокираш адреса.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Ми събирай Виагратанови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано24.05.08 17:02



че може да дотрябва.


Доколкото разбирам ти я изпращат без пари.



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Ми събирай Виагратанови [re: Xoлдън]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано24.05.08 22:52



егати .......аз ако събирах всеки сантиметър от предложенията за енларджмънт ъв май пинъс ...сега щех да съм Монстъркок Цвай)))))




Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: Ми събирай Виагратанови [re: Galeon]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано25.05.08 02:45



А тези от къде ти имат мейла ме интересува



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Ми събирай Виагратанови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано25.05.08 07:13



Е откъде? От първия път, когато добави 40 санта. Ама сега вече го е страх, че ще почне да го бие в глезените и ще трябва да става като бензиноколонка. Три оборота около кръста и си го пъха в ухото. Тогава ще може да си позволи и да е хладен и недостъпен. Пак като бензиноколонка.

Сега сериозно. Ковни си мейла в открит вид в два три посещавани форума и търсачките за рекламиране веднага ще те добавят за удължаване, увеличаване на обема на еякулацията (поне половин кофа на едно изхвърляне), проблеми с косопада и нежеланото окосмяване (т.е. грива на чутурата и детска невинност по гърдите) и ред други ценни за теб неща. На търсачките това им е работата.

Другията начин за заспамване на твоята безценна поща е като някой допише твойто адресче в адресната книга на безценната боза аутлук експрес или там другия аутлук. Абе аутизъм ... Първото вирусче праща цялата книга на вярното място. След това валидните адреси се продават на рекламодателите.

Между другото, едно приятелче от Латвия прецени, че по обема на рекламите за удължаване, следва да се счита, че светът изпедерасява с всеки изминат ден все повече и повече. Това беше преди години. Сега не знам какво е положението, щото ми писна на дедовия и спрях временно mail.car-diagnose.com. Това временно е шести месец де.



Тема Re: Ми събирай Виагратанови [re: *Плaмeн*]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано25.05.08 09:21



Това,което съм установил от собствен опит е:
На служебната ми поща се получаваха камара оферти за виагра.Базирана беше на БГ сървър,но разменях поща с чужбина.
На личната ми поща,която е в Yahoo не получавам спам,но разменям поща само в БГ.
Явно има значение с кого контактуваш и ти прихващат адреса като контактуваш в чужбина.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.