Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема май се продават готови...нови [re: tajno_cvetence]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано27.05.07 19:40



Миналата година съм виждал готови помпи за "мръсна вода" ама в Пркатикер или в Метро не помня помпата беше с решетка отдолу (сякаш долната половина беше кофа с дупки), потопяема и с поплавък, до колкото се сещам цените тръгваха от 60-70 лева и нагоре. Аз лично не бих ти препоръчал най-евтините варианти. Така че само ти остава да си купиш подходящия маркуч, да изкопаеш кладенчето, да наместиш поплавъка и да се помолиш да няма нужда да се включва.

Ако вече имаш готова помпа може да ползваш вместо поплавък "пресостат" или казано по нашенски реле за нивото от автоматична пералня - така кабелите ще са на високо а до нивото на водата ще слиза само едно маркуче.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: май се продават готови...нови [re: Диaн]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано27.05.07 21:30



Da, az imam pompa, no ne znam kak da ia vkliucha. Polzvat se razkloniteli, ne znam kak tochno stavashe.....

Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Тема я кажи...нови [re: tajno_cvetence]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано27.05.07 22:01



Я кажи каква помпа имаш, ако можеш да сложиш 1-2 снимки да се орентираме ще е супер... много може да питам ама така на тъмно не мога да ти дам отговор. По памет тези помпи дето съм ги гледал само се включваха в разклонителя и си се пускаха във водата.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: я кажи...нови [re: Диaн]  
Автор ha!Модератор (член)
Публикувано27.05.07 22:21



ох хайде най-сетне някой да си дигне стегнатото задниче и да включи на място тази помпа. тайното/тъжното е регистрирано. оправяйте се на бележки



Тема Re: я кажи...нови [re: ha!]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано27.05.07 22:43



С уважение към модераторката ама моя задник си е кокалест - за протокола в момента с маратонките съм 59 кила а съм 187 см (да си направи сметката сама) просто попитах какво има налично за да се даде конкретен съвет. Според мен да се дават съвети на сляпо като не се знае наличната материална база е малко тъпо не мислиш ли ????

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.