Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 31.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Фоерверки, за празниците.нови  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано28.12.06 11:49



Търсят се рецепти и всякакви смеси.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: Фоерверки, за празниците.нови [re: Djasta-Prasta]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано28.12.06 12:32



Питай барем и за телефона на бърза помощ и работилница за протези



Дядо мраз умря, застрелян в гръб от Дядо Коледа!

Тема Re: Фоерверки, за празниците.нови [re: V.Grig]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано28.12.06 12:38



Споко де, питал съм вече знам и двете, в момента съм с превръзка на едното очо и с липсващи 2 пръста на ръцете.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: Фоерверки, за празниците.нови [re: Djasta-Prasta]  
Авторxимиk (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 15:20



разходи се по пазарите или оръжейните магазини ,пълно е.ако искаш да пробваш има проста рецепта.Слабичко е като ефект но за майтапи става.Лошото е ,че получената смес е много лабилна и лесно възпламенима на допир и удар.Смесват се йод и амоняк утайката се суши и гърми


ако ще я стържеш от филтърната хартия го прави на влажно защото резултата са зелени опушени ръце и много уплоха



Тема Re: С4нови [re: Djasta-Prasta]  
Авторcвoбoдeнзидap (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 15:43



Heksogen (cyklotrimetylenotrinitroamin(CH2NNO2)3, T4, RDX - Royal Demolition eXplosive, cyklonit, Hx, 1,3,5-trinitro-1,3,5-triazacykloheksan, C3H6N6O6),
Semtex
Pentryt (PETN, tetraazotan(V) tetrahydroksymetylometanu, azotan(V) C(CH2ONO2)4
Nitrogliceryn (C3H5(ONO2)3;





Тема Re: С4нови [re: cвoбoдeнзидap]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано30.12.06 19:55



Спокойно можеше да добавиш например, звездата на смъртта и терминатор-а към този списък



Дядо мраз умря, застрелян в гръб от Дядо Коледа!

Тема Re: Фоерверки, за празниците.нови [re: Djasta-Prasta]  
Авторvalka (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 20:04







Тема Re: Фоерверки, за празниците.нови [re: Djasta-Prasta]  
Авторпиpo (Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 08:55



бронз ,сяра и калиев хиперманганат
или миниум и бронз с камъчета(ама много цапа)



Тема Re: Фоерверки, за празниците.нови [re: Djasta-Prasta]  
АвторToshe (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 16:25



Миа нова година, ама ако те интересува още ще ти кажа
Наи лесно (не е и толкова скъпо) става с готови пиратки.Купуваш си ги на кутии от илиенци има едни руски к0203 ама вече не ги внасят защото са много силни.Та вземаш пиратката и я късаш по средата, от нея изтича два вида прах, единият е закъснител, а вторият е самото взривно в-в, закъснителя не ти трябва просто го изхвърляш.Взривното в-во го събираш и го слагаш с в подходящ съд и го уплърхяваш добре.Аз лично ползвам корпуси от стари елекртолитни кондензатоди.За взривяването или полаваш фитил от ракетка или елекртодетонатор. аз лично не сум толкова смел та да ползвам фитил (има вариант да изгори много бирзо и да останеш без ръка). та ги взривявам с ток, ама тогава си ограничен от кабела но е по сигурно.Ако те интересува електродетонатора пиши ще ти обясна





Тема Re: Фоерверки, за празниците.нови [re: Toshe]  
Автор Bomberman (online)
Публикувано02.01.07 16:46



А...на мен ми е интересно я кажи как го правиш с жичка от лампа ли?може и тънко графитче да използваш зависи с какъв ток ще го гърмиш.А между другото ако искаш нещо което да гърми яко взривявай амониева силитра смесена с нафта в съотношени 9/1 за силитрата обаче за да гръмне ти трябва здрав детонатор и поне 20кг от сместа пък и не става за населени места ще те арестуват за терористичен акт да знаеш:)Купи си пиратки BigTiger ако ги гърмиш сред блокове или къщи здраво гърмят но на открито са слаба ракия :)

Барут също много лесно можеш да си направиш то има различни рецепти питай ако още си надъхан.Само да отбележа че ако се взривиш не нося отговорност :) иначе може да ти дам идеи за още дивотии:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.