Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема RC авиомоделизъмнови  
Авторssn (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 14:32



Здравейте приятели!
Преди 25 години като ученик се занимавах активно с авиомоделизъм но прекъснах. Сега намерих един български сайт www.modelistika.com и тръпката ми се върна. Завързах контакти там, но искам да попитам и Вас.
За толкова време нищо не е останало от мотори, модели и т.н. и всичко се започва отначало а всяко начало е трудно особено когато нямаш достатъчно средства. То ако ги имахме щяхме всичките да сме с баварци и мерджани .
Та молбата ми е ако някой от Вас има нещо което би ми свършило работа - мотори за модели (ДВГ и електро), перки, винтове, радиоапаратури за радиоуправление, здрави и строшени непотребни модели на коли и самолети дори и сегашните детски радиоуправляеми играчки нека ми се обади. Няма значение дали са здрави или строшени - просто ми пишете, може да ми върши работа. Разбира се приемам и подаръци при всички случаи обаче черпя бира.

Ако можете помогнете ми да изпитам удоволствието от детските години когато мечтаехме да летим, ехххх кога беше!!!!

Айде живо здраво и обаждайте се!!!

ПП. Между другото темата е добра, а самите модели са доста близо до реалните неща. Не знам дали знаете но едно двигателче от 2.5 (два и половина) кубически сантиметра вдига над 20-25000 оборота в минута, даже Ф1 не го правят



Тема Re: RC авиомоделизъмнови [re: ssn]  
Автор ha!Модератор (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 19:31



пиши си мейл, айсикю, регистрирай се ...
и все пак кажи в кой край на родината си

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: RC авиомоделизъмнови [re: ha!]  
Автор ssnr (непознат )
Публикувано27.08.06 13:56



Готово регистрирах се!
Сори, бързах преди!
ssn@mail.bg
ICQ 212959717
От Русе съм!
Живи и здрави на всички!



Тема Re: RC авиомоделизъмнови [re: ssnr]  
АвторGBlO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 10:46



Части за такива играчки нямам, но с удоволствие мога да участвам в направата на летящи модели (самолети, хеликоптери, хвърчила, балони) и използването им за аеро фотография


Представи си също съм от Русе



Тема Re: RC авиомоделизъмнови [re: GBlO]  
Автор ssnr (непознат )
Публикувано28.08.06 13:38



Разгледай www.modelistika.com, мисля че имаше и подобни теми



Тема Re: RC авиомоделизъмнови [re: ssn]  
Автор Ra4OKowa4a (ентусиаст)
Публикувано28.08.06 22:33



Мога да ти продам един "Пилот" за 200 лева толкова го купих Не знам дали работи но не е ползван един ми го искаше но ми се досвидя . но сега мисля че мога Уча още и ми трябват пари.Ще ти пратя безплатно снимки на авиомотори с адреси от къде да ги купиш. Ако искаш безплатно ще пробваме с тебе и нова система за гориво На обикновенни двигатели работи но на авио не знам ...Освен това има предположения че намалява ресурса на двигатеките Е, авио са и без това с малък ресурс и това не е от съществено значение
Ако стане за авио ще е супер Метанола не е безопасен а и не е чак толкова лесен за купуване.
Бе имам идеи но все се намира пречка дано с тебе е по споряща работата
ХАйде чао за сега Пилота се командва до 500 метра със сигурност но може и повече зависи от батериите колко са силни На 28 мегахерца е нещо такова -разрешен е тоя диапазон.



Тема Re: RC авиомоделизъмнови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор ssnr (непознат )
Публикувано29.08.06 09:00



За двеста лева ще взема къде по-нова като поколение и възможности апаратура втора ръка , но супер добра, а и нови могат да се намерят на тази цена. Въпроса е че нямам излишни 200 лева

, аз ако имах нямаше да пиша тук и да искам помощ от Вас по тоя въпрос.
Благодаря за вниманието и желанието!
С уважение!
Станимир



Тема А ти имаш ли някой стар мотор авиомоделен и бинови [re: ssnr]  
АвторДoбpe дпбpe (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 13:49



ли ми го продал? предпочитам свещов



Тема Re: А ти имаш ли някой стар мотор авиомоделен и бинови [re: Дoбpe дпбpe]  
Автор ssnr (непознат )
Публикувано29.08.06 17:15



А ти кой си?
Така няма как да ти помогна и да искам!
Какво точно ти трябва!



Тема Re: А ти имаш ли някой стар мотор авиомоделен и бинови [re: ssnr]  
Автор Ra4OKowa4a (ентусиаст)
Публикувано29.08.06 18:49



Рачо Ковача съм занимавам се с вечни машини и други странни неща обикновено не успявам но се старая




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.