Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 25.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Тема препоръчайте ми газов бойлернови  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 11:16



ако някой има опит



Тема Re: препоръчайте ми газов бойлернови [re: Maя]  
Автор ha!Модератор (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 12:00



на каква газ?
бойлер само за вода или?

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: препоръчайте ми газов бойлер [re: Maя]  
Автор brock (Mondeo 1.6 16V)
Публикувано20.09.06 12:13



Купи си проточен газов бойлер. - да не си вземеш такъв с водосъдържател, защото там нямаш никаква "далавера".
Моя го взех от тук:






Тема Re: препоръчайте ми газов бойлернови [re: brock]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 22:51



да проточен, нещо не виждам чие призводство са. Препоръчаха ми Едеса - какво мислиш?



Тема Re: препоръчайте ми газов бойлернови [re: Maя]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано21.09.06 23:32



Гледай да е 8-9 киловата мощност за загряване на водата.При това ще имаш 3-4 киловата отопляема мощност за банята,което за зимата е нормално.Доста често мощността е дадена в други мерни единици.Питай тук и ще ти кажем.
За производители не знам.Имай предвид,че помещението трябва да е добре проветрявано,защото газта изгаря кислорода и може да се задушите.Бутилката и банята трябва да не са под нивото на земята и да има отвори в долната част на помещението за изтичане на газта,понеже тя е по тежка от въздуха(пропан бутан).
В общи линии доста рисковано мероприятие.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.