Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 17.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Когато се обсъжда дали модераторът се справянови  
Автор Pyмпeлщилцxeн (екс киликандзер)
Публикувано20.07.06 16:36



със задълженията си или не, доброто възпитание изисква същия (същата) да бъде безпристрастна по темата и да не се меси в нея под никаква форма, вкл. и като я заключва без ясни мотиви или без да има някъква нужда от това.

Апропо, в клуба няма никкви правила, а действат странните представи на ha! за това кое било обида или не или дали някъкъв спор бил по конкретна темата или не.

Не е демократично. Не гласувах в одевешната анкета на Начко, но сега постфактум гласувам, че модераторът по- скоро не се справя със задълженията си. Нещо авторитарна ми се вижда.

П.п. ha!, нищо лично, но понякога прекаляваш.



Тема Re: Когато се обсъжда дали модераторът се справянови [re: Pyмпeлщилцxeн]  
Автор ha!Модератор (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 16:46



преди година, голяма част от флуда в този клуб беше от твоето IP
пояснявам че тогава все още не бе на мода писането от разни айпита
.....
има си начин за анкетиране
който иска официална анкета пуска съответното искане в тема или на лична бележка на мода или на администрацията
според мен сега няма назрял повод за смяна на модератор
имахте възможност в начковата пасивна тема да си кажете за и против
....
напомням на ползвателите да погледнат първа тема

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


а! не съм добре възпитана. безпристрастна съм

Редактирано от ha! на 20.07.06 16:48.



Тема Re: Когато се обсъжда дали модераторът се справянови [re: ha!]  
Автор Pyмпeлщилцxeн (екс киликандзер)
Публикувано20.07.06 17:05



Що за тъпа манипулация?! Аз лично НИКОГА не съм тролил нито тук нито в който и да било друг клуб на dir.bg. За твое сведение съм в LAN с истинско IP: 83.148.110.213. Ако въобще знаеш как да провериш зад проксито, провери го и после ми хвърляй тука глупостите си. Освен това, ако случайно паметта ти изневерява да ти припомня, че не друг а аз организирах анкетата за модератор преди време, та ако съм флудвал тук къде е била логиката да го правя, а? Продължавай, само затвърждаваш мнението ми. Да имахмЕ възможност, преди да я заключиш без причина. Като не ти е приятно да я четеш, не я четеш и толкоз, какво я заключваш? Преди време ти го казаха и тогава не бях сигурен, че Холдън е прав, но сега съм склонен да се съглася с него: ha!, не ставаш за модератор.



Тема Re: Когато се обсъжда дали модераторът се справянови [re: Pyмпeлщилцxeн]  
Автор bradwa (познат)
Публикувано20.07.06 18:56



ВСИЧКИ които мислят че стават за модератори да вдигнат ръка...........ааааа чакайте свалете ръцете,на ясно сте че става дума за работа нали,а не за раздаване на пари от гювеч.Не можах да разбера в този клуб какви хора сме се събрали-мераклии да си помагат и да научават нещо,или хора жадни за величие или власт или кой знае за какво,познато ми е явлението и знам че и те не знаят,иначе до сега да са организирали състезанието по заваряване.Ама как да стане като не е лесно да се усетиш че си въздух под налягане, е и не е приятно де.



Тема Re: Когато се обсъжда дали модераторът се справянови [re: ha!]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано20.07.06 19:17



Смешна си, госпожа, много смешна!



Аз те предложих за модератор, като мислех, че ще се справиш с тази работа, но ти очевидно се издъни. Дано добри хора ме известят, когато някой ден тук цъфне анкета за смяната ти - ще мина да гласувам против теб. Би било добре все пак от цялата дандания напоследък да си се научила да правиш разлика между гипс и гипсокартон Макар че се съмнявам - не си от хората, които напират да научат нещо ново.
Облогът със Саргончо не съм го забравил, но ще свършим тази работа по-нататък



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: Когато се обсъжда дали модераторът се справянови [re: Pyмпeлщилцxeн]  
Автор ha!Модератор (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 20:28



още четене на архиви и ще се голямо и сериозно извинявам за онез лоши думи ....

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ

Тема Re: Когато се обсъжда дали модераторът се справянови [re: Pyмпeлщилцxeн]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.07.06 21:36



Ай стига простотии де!
Всички виждаме че жената си върши добре работата,за чий ни е сега да сменяме мод. още пове пък да назначаваме някой си спец дето ше се прави на велик на всяка тема.
За мене това е прекалено ненужно-клубчето си върви добре,идват тука разни с питанките си,кой с квото може помага,някой друг бъзик"пропуска"мода,кво още да искаме?
Наистина понякога действа малко импулсивно,но кво да я правиме?
Жена,от Русе!
Сматам че си поема негативите в случая макар не на всеслушание.
И после...........
Не е толкова лош модератар!
Аз лично бих бил по-лош,както Начко<както Ваклин<както и киликандзер.....................
Както и всички които си мислиме че сме мноо велики!
Освен това ................
Мислите ли че Вълк и Вирго са абсолютно компетентни по въпросите що късаят човечеството?
НЕ.
Ами на чий му е нужно кл;уб НАПРАВИ СИ САМ да се ръководи от професионалист като клуба сам по себе си е аматьорски.
Да не говориме че клуб инженери и клуб архитектура примерно нямат модератори,което според мен е задължително-това са професионални клубове.
Бе не изчетох мненията ви по-горе щото само от никовите ви нсе досетих за писаното,но извинявайте ако съм повторил някой!

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Що се нервиш?нови [re: Pyмпeлщилцxeн]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано20.07.06 21:49



Когато Кирил и Методий са спорели с глупаците само са си бършели потта. Явно това си е диагноза,но не знам каква.Убий простака с мълчание.
Последен пресен пример:


Как ти звучи?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Ти ли говориш за демокрация?!нови [re: Pyмпeлщилцxeн]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано20.07.06 21:57



Нека да примоня времето, когато ha! беше избрана за модератор. Сега не ми се търси из архива, който е любопитен, ще намери това, за което говоря. Ти, Начко, Холдън и още двама, трима решихте, че непременно е нужен модератор. Поставихте ограничение за датата на регистрация на гласуващите и си избрахте ha!. Всичко стана бързо, по спомен за нея гласуваха не повече от десет души, а клубът има многобройни посетители.

Паралелно на вас аз пуснах анкета за това, дали пишещите тук искат модератор по принцип(смятах, и до сега също, че първо трябваше да се реши това). От моята анкета, докато ha!, вече избрана междувременно за модератор, не я спря, ставаше видно, че хората не искат модератор за този клуб. Както и да е, преглътнах го, тези които не искаха модератор - също. Сега обаче ми е смешно и чудно, че точно вие, които я натресахте тук, се жалвате.



ha! не е добър модератор, но в анкетата за това, как се справя, не мога да напиша "зле". Не влизам толкова често тук и лично не съм пострадал пряко от нейна намеса, не знам, какво толкова ви се е случило.

Ако, сега започнеш да пласираш някой друг за модератор, ще искам да се гласува за принципната нужда от такъв. Причината ha! да заеме тази длъжност, бяха някои цинични теми от неизвестен подател. С малко търпение сигурно това щеше да спре. Винаги можеше да бъде помолен някой от администрацията на Дир.бг да хвърля по едно око от време на време и да ги трие.



Тема Re: Що се нервиш?нови [re: Xoлдън]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.07.06 22:41



"голямо " може и да се чете като "много",но това е за хора с въображение а не за сричковци


Нищо лошо към теб Холдъне,ама в дадени моменти ти се излагаш тук далеч на по-високо ниво.
Начко и той доказа че не умее да чете думите.
Само буквите.
Стига момчета,тамън клубчето живна,на кой му затрябваха разни реформи,и на кой му попрече модератора с нещо?
Айде дръжте се мъжката,това е един клуб,ние сме редовни участници и на всеки би му се харесали весели теми.
Тези определено не са!

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.