Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 24.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как се търси вода (Н2О)  
АвторAДCA (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 21:55



Повече не ми се заварява , най-добре е да си плати човек!

Как се търси вода?
Виждал съм с клечки, тел и т.н., но никога не съм пробвал. Някой има ли опит в това паранормално упражнение?
Моля само без методи, използващи сателити и скенери



Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: AДCA]  
Авторrapи (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 22:03



После пък няма да ти се занимава с радиестезия.А въпроса ти май е за клуб метафизика , окултизъм и др. подобни.



Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: AДCA]  
Автор ha!Модератор (ентусиаст)
Публикувано23.05.06 22:31



баш както си го гледал тъй се прави
ако е с чатал, клечката да е гъвкава прясно откършена - сухата не провежда добре
ммм общо-взето се отпускаш и неангажиращо следиш трепкане на багетата
ма голямо ходене пада- някъде пред 30см трябв ада са тегелите
бележиш местата и ги проверяваш пак и така докато получиш увереност че там има вода и на подходяща дълбочина и в добро количество

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: AДCA]  
Авторcoндиpaщ:) (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 04:23



Пробвал съм с върбови, лозови и всякакви четалести пръчки, после с метални, по метода на концентрацията, самовнушението, дори медитациата, но...полза никаква. Пръчката ми реагира и се изправя, когато си поискам, а не на външно, увлажняващо, предизвикващо, освежаващо и т. н. въздействие...истинските неща не са сред паранормалните, ами сред нормалните....
...... може и по характерни, външни признаци да се търси, но пак е рисковано, щото окото се лъже, пък ръцете....никога. Точно по този повод, мъдрите казват:"Око да види, ръка да пипне..."
Ей, за тва най-сигурният метод е сондирането...бавно, системно, методично, периодично, без излишни заешки страсти.... Точно по този повод мъдрите казват: "....хем, инструмента до края...... хем, душата в рая..." , демек сливане на материалното с духовното...
....мдааа....не случайно човешката душа се сравнява със свежи, бистри, чисти капчици вода... тя е навсякъде около нас, дори в нас самите, но ние търсим като ония, дето търсил очилата си, а те били на носа му, т.е. по метода на паранормалното...



Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: AДCA]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано24.05.06 07:19



И с това няма да ти се занимава, но ....

Вземи 2 парчета оголен меден проводник примерно 4 кв.мм. Да не е емайлиран!!! Да са дълги по някъде 40 сантиметра. Сгъни ги под прав ъгъл на примерно 10 сантиметра от края им. Ръцете ги слагаш под прав ъгъл спрямо тялото без да ги притискаш силно към торса си. Пръчките ги държиш в ръце свити на пестник, като пръчките трябва да се движат съвсем свободно. Не си внушаваш нищо, това са глупости. Като начало се опитай да намериш тръбата за дворната чешма или нещо такова. Ефектът е, че пръчките първоначално сочат напред, а при преминаване над желания обект ще се завъртят към теб и при отминаването му ще сочат вече към теб. Ако нищо не стане не бива да се разстройваш. Заварчик от теб не стана, може и с това да не се справиш. Не на всеки му се отдава всичко.

Vaklin Hristov
CAR DIAGNOSE Ltd.
P.O. Box 79
3320 Kozloduy
Bulgaria


Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: AДCA]  
Автор BobyB (пристрастен)
Публикувано24.05.06 07:50



Малко хора го могат това, въпреки че изглежда доста хора имат потенциални способности. Можеш да пробваш, но дори да се окаже че имаш тази способност пак е добре да се консултираш с някой опитен, който вече е откривал вода.



Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
АвторБoби (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 17:22



Метода който описва Bakлин Xpиcтoв действа.
Лично изпробвано, но само за "гъдела".
Откриват се ВиК тръби, силови кабели.
За откриване на водна жила не съм пробвал,
но не виждам защо да не стане.
Само малко пояснение: ръцете свити под 90 градуса
към тялото, проводниците са успоредни и сочат напред.
Избираш произволна посока и вървиш бавно. Когато минеш над
вода (ВиК тръба) или силов кабел проводниците се кръстосват.

Опитай, успех.
п.п. Темата ми е интересна, изчел съм доста неща, но никъде няма твърдо и единно мнение за физиката на процеса.
Което още веднъж доказва тезата, че колкото повече знаем-
толкова повече се убеждаваме, че нищо не знаем.
Поувлякох се...





Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: Бoби]  
Авторkorc (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 22:02



Когато се кръстосат пръчките спираш и маршируваш на място докато станат успоредни, броя крачки това е дълбочината в метри на водоносния слой.
Около 30 процента от хората им се отдава.



Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: AДCA]  
Автор Genesis (да ме знаете)
Публикувано24.05.06 22:42



Точно по гореизбоените методи миналата година ни търсиха вода. Двама различни човека по различни методи на едни и същи места намираха и там където тя беше най-силна бихме сонда. Вода излезе и за сега с добър дебит.
Така че успех.



Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: AДCA]  
АвторRUM (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 17:14



Пробвай метода описан от Ваклин. Потози метод си намерих вода в двора Излезе на 8 метра. При многократните експерименти констатирах един факт:
Разхождайки се като луд нагоре-надолу с медните пръчки в един момент стигнах до метална ограда в която опрях пръчките - т. е. заземих се. След това непредвидено заземяване "личния ми локатор" отказа да работи и до края на деня изобщо медните пръчки не помръдваха. След един ден "локатора" ми отново сработи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.