Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: Timo]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано26.05.06 15:34



Батка, ми те GPS'ите са вече под 100 лева да си го купиш бе. Какво точно е пестил не ми стана ясно. Или той е ударил сондата там където му е било по-удобно, а пък ако не вода то магма все на някой метър (километър) ще изкараме.

Хората откакто се помнят си копаят герани, а GPS'и има след като х'Америкнаците си пуснаха спътниците за тази система. Явно са намирали начин и без снимка и последващо позициониране с GPS. Доказва го всеки селски двор.

Между другото, огромна молба. Пиши на кирилица. Страшно трудно ти се четат изказванията, а след прочитане и откриване какви омайни бисери за това как да се приберат на човека парите с благи думи, четящият го хваща яд, че се е кьоравил да се запознава с мнението ти.

ha!, прави мненията които са на латиница с бял цвят. Така комуто е интересно ще си ги маркира и чете, а ние ще ги пропускаме.

Vaklin Hristov
CAR DIAGNOSE Ltd.
P.O. Box 79
3320 Kozloduy
Bulgaria


Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: BobyB]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 00:06



Ok, taka da e!!! Za teb neka tova da e istinata, ne jelaja da te obejdavam. Samo mi kaji tezi 5 kubika na den de si gi 4el 4e ne sam gi sre6tal nikade.
Ako po4na da kopaja 6te mi gleda6 seira ako te pokanja estestvenno a sega az gledam tvoja i me hva6ta jad det samo si gubja vremeto da pi6a.
Sorry deto ti obarnah vnimanie!!!



Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: Bakлин Xpиcтoв]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 00:22



Ako pi6e na latinski ne go 4eti, sorry ama mi svar6iha u4ebnite godini i obrazovanieto sam si go vzel otdavna. Vijdam 4e si novator i obi4a6 novite ne6ta no vijdam i 4e po mnogo temi si mnogo bos a vzema6 otno6enie i dava6 savet!!! Ne te uprekvam za tova no po njakoga e vajno 4ovek da si bie spira4kite osobenno ako zabelaji 4e obijda njakogo! Otnosno GPS det struval 100 leva da ti kaja 4e ne sam spomenaval kolko struva GPS a kolko struva uslugata da izvika6 kompetentno lice i da ti kaje kade se namira vodata i na kakvo razstojanie!!! No javno ti do tova nivo ne si stignal i za tova ne moje6 da razbere6 kakvo sam pisal!!! Davai na maistorite si za 6paklovka i na stena i na tavan po 2 lv i ne pravi razlika ama da ti kaja 4e ako sa maistori njama da rabotjat za teb sas sigurnost!!
Kak e forda s biogorivoto, ba4ka li o6te ?




Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: Timo]  
Автор BobyB (пристрастен)
Публикувано27.05.06 00:50



Е, мерси че ми обърна внимание все пак. Занапред ще внимавам като си копам пипера, щото току виж изскочи някое изворче и онея вземат че на момента ми одържавят квадратура от двора, и после 100 000 за пречиствателна станция не ми мърдат!



Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: Timo]  
Авторbrada (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 16:32



туй тук добре ама що си не туриш снимката,че да ти се радваме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.