Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: Бoби]  
АвторPУM (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 17:37



За себеси обяснението ми е че, електромагнитната енергия натрупана в нас взаимодейства с натрупана електромагнитна енергията в земната кора. Ако се заземим за момент ефекта изчезва - това е и обяснението ми, че някои от нас не притежават такива "способности' - преди експеримента може да са пипнали някаква "маса" и електромагнитаната им енергия да е заминала



Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: AДCA]  
Авторбoбo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 22:34



то да търси всеки го може, въпроса е че не всеки открива........

и преди да почнеш да копаеш бъди сигурен

успех



Тема Pro4eti tovaнови [re: AДCA]  
Автор Timo (Mi_Az)
Публикувано25.05.06 23:43



Profesionalno se tarsi ne s bageti a s snimka ot kosmosa i s GPS, pojelavam ti tozi varijant poneje e siguren no cenata 6te ti e nad 500 lv v drugijat varijant za sondaj moje i da zagubi6 pove4e i ni6to da ne nameri6!!!!!
Sa6to da te predopredja 4e saondaja e v dva varijanta, edinijat e zakonoen a drugijat estestvenno e nezakonnijat!!!! za zakonnijat varijant se tarsi slujba RIOS i stava mnogo slojno i posle te sledjat ako ne izkara6 voda da ne pravi6 vtori pat sondaj 6tot se iska otstap za vtorijat a razre6enieto za sondaj se dava ot sofija!!!!
Za nezakonnijat gledai samo njakoi da ne te pisne 6tot jiveem v Bualgarija vse pak i BBSasedite vijdat vsi4ko
S bagetite e malko babini divitini i ob6to vzeto ni6to njama da napravi6, po dobre e ako 6te kopae6 da e na nai dobroto mjasto za teb a imak saveti vsjakakvi ot vseki i istini nai razli4ni 6te 4ue6.
Slujbata v RIOS e mislja 4e vodoisto4nici i baseini no ne sam siguren kak to4no se kaza6e ama ozakonjavah edinpat edin proekt za sondaj i ne izleze voda a za vtori sondaj ne razre6iha i taka vsi4ko struva6e na klienta mi, sondaja vklu4itelno bez GPS za6toto iska6e da spesti njakoi lev okolo 10 000 lv koeto e seriozno ne6to !!!
Uspeh s otkrivanetio na vodata i dano da ne sam te izpla6il mnogo

Kato mi se doraboti, sjadam da si po4ina dokato mi mine


Тема Re: Как се търси вода (Н2О)нови [re: Genesis]  
АвторKorting (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 23:51



Milene sega i voda li vze da tarsi6 za 6efa?



Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: Timo]  
Автор Timo (Mi_Az)
Публикувано26.05.06 00:07



A, i derugo 6tjah da ti kaja i sam siguren 4e malko hora go znajat!!!
Vseki vodoizto4nik e darjavna sobstvennost i ako se zajade njakoi, tejko ti!!!!!
Na momenta se odarjavjava kvadratura ot 4asnijat ti imot i trjabva da predostavi6 bezprepjatstven dostap 24 4asa v denono6tieto i da nosi6 voda za proba kolkoto pati ti kajat v godinata koeto struva pari i e za tvoja smetka. Sorry ama ne6tata sedjat taka!!!!
Balgarija, hubava strana ama da ne jivee6 tuka
Sled otkrivaneto na voda te podkarvat za proekti za kanalizacija ako nama6 takava i tova pak e pari a ako ima6 svinarnik ili drugo stopanstvo bez kravi i goveda te podkarvat po druga shema s pre4istvatelna stancija kojato e nad 100 000 lv i pak proekti i probi
Probvai varijanta s dajdovnata voda ili elektrojena, taka 6te se nau4i6 pone bez problem da zavarjava6 a njakoi den moje6 i maistor a stane6, pak za dajdovnata voda do kolkoto znam o6te ne sa izmislili nakazatelen zakon i mai njama ozakonjavane na kanalizacii.


Kato mi se doraboti, sjadam da si po4ina dokato mi mine


Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: Timo]  
Автор BobyB (пристрастен)
Публикувано26.05.06 00:44



Глупости на търкалета! Първо тия неща не са съвсем верни дори на теория, да не говорим че на практика във всеки селски двор има кладенец или сондаж.



Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: BobyB]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 08:56



6tjah da se radvam ako sa gluposti, badi siguren! Tova 4e ne si prosveten ne zna4i 4e ne e taka! Vjarno e za selskijat dvor no ne6tata otdavna ne sedjat taka.
Ako si pro4el po gore 6te6e da zabeleji6 mnogo to4no kazano za dvata varijanta t.e. zakonen i nezakonen!!!!
Predi da si dade6 mnenieto za tova e nujno i da po4ete6 malko za da znae6 za kakvo stava duma predvaritelno.
Ni6to li4no, kogato sam napisal tova iskah da razjasnja kak se zapo4va edna dalga procedura i kakvo se pravi predi otkrivaneto na vodata 6tot bjah siguren 4e malko hora znajat a i az samijat bjah u4uden predi 2 godini kogato razbrah tova - no vse pak tova e fakt!!!
Vsjaka kraibrejna ivica i vseki vodoizto4nik e darjavna sobstvennost!!! Badi siguren ako ne vjarva6 6te se naloji da po4ete6 malko!



Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: Timo]  
Автор BobyB (пристрастен)
Публикувано26.05.06 10:11



Първо - не ти се забранява да си правиш сонда или кладенец. Второ, имаш право да черпиш до 5 кубика на ден, на теория ако черпиш повече би трябвало да ги извикаш и да ти сложат водомер да си плащаш. Познай колко такива водомера има по дворовете. То също така ако правиш повече от еди колко си литра ракия би трябвало да плащаш акциз. Познай колко са плащали и то при положение че на много места ракиения казан е на публично място.
Е, ти ако искаш извикай ги, прави си ОВОС, и т.н. Сигурно ще ти е доста трудно, те чиновничките не са виждали такива откачени екземпляри да ги викат в личния си двор и няма да знаят какво да правят, но дерзай.
Като стане свиркай, да дойдем да гледаме сеир.



Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: BobyB]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 11:33



Има една доста интересна и практична книжка по темата: "Зодия човек" от Иван Тодоров. Който иска, може да си я изтегли от тук:


Горещо я препоръчвам и на Ваклин Христов. Сигурен съм, че ще му хареса



Тема Re: Pro4eti tovaнови [re: A4o]  
Автор Bakлин Xpиcтoв (по идеите)
Публикувано26.05.06 15:25



Благодаря. Изтеглих я. Ще я зачета отвечер, че сега само наминах да взема пари, че свърших електродите.

Vaklin Hristov
CAR DIAGNOSE Ltd.
P.O. Box 79
3320 Kozloduy
Bulgaria



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.