Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 25.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Палачинкинови  
АвторAй чиryн (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 22:04



Веднага ми стана ясно, че не разбирате от леярство, затова ще питам друго - къде се продават готови палачинкопечащи машини

Представлява следното, корпус от алпака, отгоре една чугунена кръгла плоча, отдолу газова горелка - в София поне в 5 заведения съм виждал, ама мацките не зная от къде са купени и само гледат как да започнат д аме свалят, щото нали съм готин и секси пич



Тема Re: Палачинкинови [re: Aй чиryн]  
Автор *Плaмeн* (пристрастен)
Публикувано09.05.06 22:33



Абе от леярство не,ма от импровизации малко увираме.
Ама ти така и не загатна поне ква е тая адска машина дето гласиш

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Re: Палачинкинови [re: Aй чиryн]  
Автор formulist (минаващ)
Публикувано09.05.06 22:37



Значи, мацките временно мога да ги поема аз.

А ти направи един здрав завой НАЛЯВО и търси шефа им! Ако срещнеш разбиране....... ще ти каже от къде са купени.

Айде, наслука!



Тема Re: Палачинкинови [re: *Плaмeн*]  
АвторAй чиryн (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 05:55



Абе как да не съм дал обяснение - аз направо съм нарисувал схема:
Представлява следното:
кутия от алпака, квадратна, около 50 на 50 см и висока около 15 см, върху кутията с три яки болта е закрепена чугунена плоча с диаметър около 40-45 см. Отдолу под плочата е газова голека, като тази на газовите котлони. Свързана е към газова бутилка.

Ако живееш в софия или в друг голям град или ако поне веднъж си ходил на морето, все си виждал тези палачинкопечащи устройста



Тема Re: Палачинкинови [re: formulist]  
АвторAй чиryн (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 05:57



Веднага ми стана ясно, че не разбираш от палачинки и мацки
Шефката и тя е мацка и тя ми налита
Абе то каквато шефката, такави и продавачките



Тема Re: Палачинкинови [re: Aй чиryн]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано10.05.06 07:06



В Пловдив има една фирма, която продава такива уреди.



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: Палачинкинови [re: Aй чиryн]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано10.05.06 10:38



Това което обясняваш ми порилича на котлона за палачинки, истинската машина за палачинки е направена като кръгла ламарина с незалепващо покритие е поставена върху барабан който загрява, над него има контехнес със сместа за палачинки и система за разливане на сместа, като се натисне едно копче сместа се разлива по ламаринта автоматично и отдоли излиза готова палачинка, или на явтоматичен режим я оставяш и си излизат непграничен брой палачинки абсолутно сами и се редят в чения и така докато даде сигнал че е сършила сместа. Такава машина съм вийдам по бай Тошово бреме в гран хотл Варна в к.к. Дружба



Тема Re: Палачинкинови [re: Aй чиryн]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано10.05.06 12:52



Слаб ебач си, вуйче! Иначе щеше да шибаш курвите докато си кажат всичко!



Тема Re: Палачинкинови [re: _Mepakлия_]  
Автор 3opниk (неспасяем)
Публикувано10.05.06 12:57



Разработвал съм такваз!
Понеже палачинката е много тънка, пече се на к`ъв да е горещ материал. Само алумин да не е, че тогава нистина отдолу прегаря а отгоре - още не е чула и остава сурова, и лепне по зъбите и ... другаде.

Човекът, дето пита, дето малко са го разглезили ... мацките, само е ... чул, за чугуний и ... добре - ша прайм палачинки!!!
Ама то, основно, катми са пекат на "бавния" чугуний, щото те по-скоро съхнат и дотогава са и опечени - от двете страни става номера. не става с барабан, демек.
И на "пръстен сач" стават катмите (най-добре), че и палачинките - ма-а-а-алко по дебелички са праят...
Трудно се печели от ... палачинки - сещаш се за ... ромчето-циганче, дето гледа човекът като пържи мекици, пита:
--Чичо, тез мекици твои ли са, а?
--Мои- отговаря чичото.
--Ми, яж, бе чичо, яж, бе! - облизвайки се, казало ромчето."

Тъй де, мацките, че му опапат палачинките и катмичките!

Когато правя нещо, то изглежда ... лесно!


Тема Re: Палачинки [re: Aй чиryн]  
Автор brock (Mondeo 1.6 16V)
Публикувано10.05.06 16:25



Аре и да почерпиш по една палачинка после









Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.