Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Гранитогрес.  
Автор Genesis (да ме знаете)
Публикувано29.03.06 10:11



Днес ходих до Метро и какво да видя.
Гранитогрес на цена от 12лв с ДДС за квадрат. Просто сам изумен от нискате цена. Прилича много от онзи масово разпостранен турски и май имаше такъв и гръцки гранитогрес. Загледах се и видях, че не е от турския, който до сега те го продаваха за 14лв а китайски ( олеле майчице, тези жълтури са уникални). Та тъй като има цвета, който си търся а, имам да правя 2 открити тераси, около 100кв.
Струва ли си да дам 1200лв за този гранотогрес или такъв сам виждал чешки за 19лв квадрата, което е 1900лв и е доста крупна сума за едно нормално българско семейство. Въобще, що за стока е китайски гранитогрес?



Тема Re: Гранитогрес.нови [re: Genesis]  
Автор Grami ()
Публикувано29.03.06 10:31



По тозе въпрос не мога да се произнеса, но ще използвам темата да питам има ли проблем температурата сега навън за поставянето на гранитогрес на терасата! имам в предвид че не е постоянна.
благодаря



Тема Re: Гранитогрес.нови [re: Genesis]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано29.03.06 10:47



Абе откога "нормалните" български семейства имат 100 квадрата открити тераси?
Майстори сме да се оплакваме колко сме бедни, а да строим огромни къщи, в големи дворове, пълни с обзавеждане и техника... Това на майтап де, да не вземеш да се засегнеш сега. Просто за пореден път ми прави впечатление как иначе приказваме - а на Запад могат да си го позволят без проблем и т.н. Истината е че такива огромни тераси имат само къщите на богатите.



Тема Re: Гранитогрес.нови [re: Genesis]  
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано29.03.06 15:22



Kитайския е в пъти по-добър от чешкия,ДОРИ и българския вече е далеч по-качествен.
Аз българско не барам от години-прави сметка дали въобще ще дойда до вас ако чуя че гранитигреса е чешки.
Последната ми ебавка с чешка плочка -40лв/кв.м-бял гранитогрес.
Разлика в диагоналите -9мм
Прави си сметка!

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Re: Гранитогрес.нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Genesis (да ме знаете)
Публикувано29.03.06 16:44



Много странно.
Сега говорих с вносителите. Човек ми каза - нямат качество, били хигроскопични.
Направо съм втрещен. Какъв гранитогрес е това тогава - ужас.
Добре че има още честни продавачи.



Тема Re: Гранитогрес.нови [re: Genesis]  
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано29.03.06 18:15



Ти само си вземи!!!!!!!!!
Тогава колко има де втрещяваш
Купувай си китайски-нямаш грижа!
Аз се втрещих колко качествен излезеРазликите в в плочките излиза около 2мм(никак не е малко)Плочки 50/50 ,италянските стигат до см.
Въобще бранша е една голяма измама-взимай компромиса-т,е.китайското,ядовете ще са далеч по-малко от с булгарски-примерно!

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Re: Гранитогрес.нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Genesis (да ме знаете)
Публикувано29.03.06 18:25



Хе - доста ме обнадеждаваш.
Искаш да кажеш, че ако не ми бягат диагоналите да действам.
Но човека ми каза, че оспяла да попие вода, което най-вероятнои е станала от гърба и. Аз искам да покривам външни тераси и се притеснявам да не почнат да се пукат зимата от леда а и какъв е този гранитогрес дето попива вода.



Тема Re: Гранитогрес.нови [re: Genesis]  
Автор *Плaмeн* (пристрастен)
Публикувано29.03.06 19:02



Чакай сга!
Има си плочки и плочки!
Всяка си за по предназначението и !
Разбира се че имат пропускливост,само че това не чакай всякоя булка назначена за продавач-консултант да ти седне да обяснява
И пази боже от такива обяснения де
Сега ако взема да се развихря тук,утре ще прочетеш куб простотии и опровержения,така че не ме провокирай>
Само ще те посъветвам едно-не взимай нищо българско що се отнася за тераса.

После........ има лични

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Re: Гранитогрес.нови [re: Genesis]  
Автор *Плaмeн* (пристрастен)
Публикувано29.03.06 19:07



А!!!!!
Така,да ти се поскарам и аз!
Значи имаш терса 100 метра а си тръгнал в :РЕТРО"да си търсиш настилкаЯ са взимай в ръце,че да не седнеш и ти тука утре да цирлиш що ми се появяват петна на тавана!
и пак:

Има лични!

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Re: Гранитогрес.нови [re: Grami]  
Автор *Плaмeн* (пристрастен)
Публикувано30.03.06 22:13



Кво ти дреме пък на тебе за температурата?
Купувай си качествени материали и не се грижи!
Пролетта е най добрия период за правене на тераси,единственото което може да те притесни е дъжда.

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.