Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ARONнови  
АвторOBURKANA (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 21:45



Njakoj ot vas poruchwal li e neshto ot Aron? Kuhnja i spalnja sum haresala, dobri sa im cenite , no imam spomen che sum chuwala oplakwania ot kachestwoto..... A za labirint ( magazina za obzawejdane w ljulin) da imate nabljudenia?



Тема Re: ARONнови [re: OBURKANA]  
Автор ha!Модератор (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 09:02



провери цената със сглобяването ли е

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: ARONнови [re: OBURKANA]  
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 09:46



От една година имам.Качеството е перфектно.За сглобяване и превоз мисля вземаха 10% от цената.За тия пари в БГ ще ти направят някое нодоносче.Произведени са в Полша.
Имат и сайт с каталога,но е на полски.Но не приемат поръчки за нещо различно от каталога.Аз ги взех от Люлин,но това няма значение.
Склада е на гара Яна.
Направо си купувай.Е ще почкаш за доставката,но си струва.



Тема Re: ARONнови [re: Cтapeц]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано31.07.05 10:05



Провери колко ще ти вземат за доставка и монтаж. Защото на мен за един диван от 400лв ми искаха 50лв. А за една друга детска мебел още 25лв. Та аз си ги натоварих в комбито и си ги транспортирах и сглобих сам. 75лв не са малко пари. Друга особенст е че ако не ти го транспортират и сглобят те, нямаш гаранция. По отношение на качеството. В сравнение българските мебели от този ценови клас мебелите на арон са на светлинни години напред. Правих комбинация от техни мебели и български по поръчка. Въобще не могат да се сравняват. Смело купувай.

незабележим


Тема Re: ARONнови [re: OBURKANA]  
Автор Lara (mamma)
Публикувано31.07.05 11:47



Аз лично никога не бих си купила от Арон - едно че имам доста познати недоволни от тях, второ - то само като ги видиш в шоурума ти става ясно какво е качеството.
Прекалено са евтини за внос - като сложиш транспорт, печалба за завода, печалба за търговеца в БГ, какво остава да е себестойността при тази ниска цена. Имаше още едни подобни мебели чешки или полски, мисля че B&W се казваха (на Сливница е магазина) та те са същия боклук.
За тия пари ще ди поръчаш БГ мебел по индивидуални размери, а не да се съобразяваш с техните готови.

Лабиринт си е обикновена мебелна къща, май предимно с БГ мебели работят и аз специално нищо не можах да си харесам - търсех мека мебел.



Тема Re: ARONнови [re: Lara]  
АвторCтapeц (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 12:44



Рожбо аз ги ползвам 1 година.И нямам забележки.Не се е наложило да регулирам една панта,или нещо да се е скапало.В крайна сметка изборът е Ваш.



Тема Re: ARONнови [re: OBURKANA]  
Автор killin (me)
Публикувано01.08.05 11:09



имам позната която има от няколко години спалня, диван и шкафове от тях - много е доволна, сега си поръча и обзавеждане за детската стая, даже вече било доставено, но след морето ще си го вземат, относно сглобяването, ако можеш сам да си го направиш е най-добре, а и не е толкова сложно

за качеството което предлагат цената им е наистина добра - заслучава си

К.

........I WASN'T REALLY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Re: ARONнови [re: killin]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 15:47



Имам пълно детско обзавеждане от АРОН, качеството е страхотно...сами си го сглобихме...става бързо, обяснено е прекрасно....купувай и не се бой, качеството е прекрасно



Тема Re: ARONнови [re: няkoя]  
АвторJulius (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 16:18



Чудя се само защо всички като казвате че е СТРАХОТНО качеството , в шоъ рума им са само боклуци, една мостра няма направена хубаво. Вероятно сте прави , аз нямам мебели от тях, но се отказах заради изложените мостри.

Лабиринт - много скъпи , и изглеждат кофти, пък и консултантите им 30 минути не успяха да ми кажат цена на една проста маса, която беше изложена.

Иди разгледай САНОКС - срещу Пирогов , по Цар Борис... на мен там ми харесаха най-много изложените неща

Успех!



Тема Re: ARONнови [re: Lara]  
АвторStealt (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 22:34



Малка бележка расъждение относно цената.
При серийност на производството и големи обеми цената пада значително а качеството си е на задоволително ниво.Остава и за търговеца и за вносителя.Това може да е обяснение за ценообразуването на мебели Арон.
Нашите търговци не работят с ниски надценки.Това си е тяхна работа дали са прави или не.Пример-в магазините "За 1 лев" може да се видят реалните цени на неща където другаде ги продават с 100%-1000% надценка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.