Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Aх как обичам...нови [re: qqq]  
Автор SlNNER (Dark RED)
Публикувано03.05.05 08:33



Неригистрета да ми дават оценки, без да ме познават.Но както е казал народа-простотията не ходи по гората!!!

Конкретно:
1.Ако си си направил труда поне да кликнеш в/у ника ми, преди да ме определиш за малоумник ще ти излезе къде точно живея!
2.Не помя някъде да съм казвал, че газта е по-евтина от тока.Само, че керамичните котлони пестят ток!
3.Газта не е отровна и опасна, само когато се възпламени!!!Ако конкретно те интересува защо, можеш да напишеш "газ/карбон детектор" в гугъл и ще ти стане ясно.
4.Опита ми на газ е около 25 години, тъй като и в България баба ми ползваше газови печка и бойлер.Интересно твоят какъв е?Или е базиран на ЕЧК?
5.Изкарвам си хляба в строителния бранш и съм готов да се обзаложа, че съм виждал доста повече газови инсталации и компоненти от теб-просто работата ми го налага!!!

Jesus calls me father


Тема Re: да попитам за керамични котлонинови [re: neveja]  
Автор SlNNER (Dark RED)
Публикувано03.05.05 08:37



Лично аз ползвам "Hotpoint".

Jesus calls me father


Тема Re: да попитам за керамични котлонинови [re: pepi_iwanowa]  
Автор V. Grig (ентусиаст)
Публикувано03.05.05 12:12



Според мен газ ... особено ако ви очаква скорошно газифициране. Ако ли не - направи си сметката дали ти се занимава с бутилките пропан-бутан, които са повече или по-малко неудобни а и изискват място където да ги поставиш.

За "опасностите" от газта вече се каза достатъчно. Лично за мен, употребата на газ едва ли е по-опасна от употребатата на електричество. При неизправни ел. кабели/уреди имаш също толкова неизбежен летален изход както и с газта с тази разлика че детектори за неизправна ел.печка и утечки на 220В по корпуса май няма ...

Алуминия ... нямам опит но ми се струва доста невероятно. Бърза справка - Аl - температура на топене 660.3 гр целзий ... предполагам поне толкова трябва да развие котлона за да започне дифузия между тенджерата и керамиката ...

Иначе керамиката си е красива ...



Тема Re: да попитам за керамични котлонинови [re: pepi_iwanowa]  
Автор 494 (непознат)
Публикувано04.05.05 10:30



А аз да попитам, дали някой знае добър препарат за почистване на плота. При нас се получават едни петна при готвене които се чистят много трудно. Имаше с котлоните една мостра с която ставаше бързо, но отдавна свърши, а не намирам от същия препарат по магазините.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.