Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Тема рисуване на дреха  
Автор gali (забързана)
Публикувано11.01.05 22:32



Здравейте,

искам да си надпиша една тениска. можете ли да препоръчате боя и технология?

Преди да направиш нещо, преброй до 20. усмихвай се по-често от другите


Тема Re: рисуване на дреханови [re: gali]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано13.01.05 11:54



Преди години си рисувахме тениски...тогава нямаше такова разнообразие на надписи и картинки. Купувахме си текстилна боя, която се продава в магазините за художествени материали и започвахме с рисунките.
Става много бързо и лесно. Чакаш да засъхне хубаво и след 1 ден се изпира дрехата за да си я облечеш чистичка
В магазина ще кажеш за каква материя ти трябва боя и те ще ти препоръчат марка. Купи си от по- скъпата. Не рискуваш след 2-3 изпирания да рисуваш наново.
Ако си от София, незнам дали още го има магазина, но се намираше на кръстовището Дондуков и В.Левски, на бул.В.Левски. Също мисля, че имаше такъв и на Шипка 6.
Успех!



Тема Re: рисуване на дреханови [re: Dafna]  
Автор gali (забързана)
Публикувано13.01.05 18:23



не съм от сф
че какво, като се измие бързо, така ще ходя все с различни картинки :)
и без това през лятото перем тениските по два пъти на ден, и съхнат преди да сме ги прострели :)

Преди да направиш нещо, преброй до 20. усмихвай се по-често от другите


Тема Re: рисуване на дреханови [re: gali]  
Автор Dafna ()
Публикувано15.01.05 15:29



Жалко. Но си мисля, че такива магазини няма само в Сф
Това с ежедневното рисуване си зависи от картинката. При мен беше живо безумие тази мисъл, тъй като се прерисуваха цели картини. Както и да е. Успех ти желая!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.