Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема питанканови  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано21.11.04 16:47



Здравейте!
Имам жалание да си разпробия стената на определени места, да си окача разните му там лавици из кухнята в новата си квартира...такива работи. Някой да може да помогне с информация за дрелки под наем или нещо от сорта? Живея близо до Халите...най-добре да е в района, ама не е задажително:)
Благодаря!



Тема ...Мога само да....нови [re: Zlatna]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано24.11.04 00:45



.... ти дам моето мнение..... а то е не взимай такива работи под наем....
Ето и някои съображения:
1-машините под наем са все маркови и скъпи и винаги гледат да ти пробутат такава, която всеки момент ще се счупи и за която после ще трябва да се изръсиш яко за ремонт или да я платиш... тоест изгаряш с поне 100 лв.
2- къртач под наем струва около 50лв на ден.... а да си купиш перфоратор куча марка щ
е дадеш 100лв и ще си го имаш..... а ако ти трябва просто ударна бормашина има такива за по 20-30лв и все ще изкарат за да си пробиеш дупките на няколко апартамента.... та не виждам защо да даваш наем за нещо и после да трепериш за него след като са евтини....
Сама си решавай какво ще направиш в случая.... а иначе взимаш един вестник позвънете и так купища оферти за под наем....

когато си на земята - небето не те привлича


Тема Питанке [re: Zlatna]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 10:17



сещам се къде са халите във Варна, в Русе в Търговище и т.н.
Първо кажи ти от къде си за да ти дам верен отговор иначе ще трябва да пиша два часа за да ти опиша във всички градове където зная халите къде дават дрелки под наем.



Тема Re: Питанкенови [re: жopo]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 13:07



хайде не се впрягай :-) софиянци ни спестяват времето така, все пак са пъти в повече от ползващите интернет жители на други градове с ХАЛИ

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема Re: Питанкенови [re: ha!]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 15:27



Но и ще се съгласиш, че София ,това не е България.



Тема Еи аде да ....нови [re: ha!]  
Автор мyнти (излъган)
Публикувано24.11.04 19:00



... се не обиждаме ,ам чи аз съм от Ламбух и си имам интернет.
Па даже и да си нямаме хали.

А за машината .. по нашенско е така -чук ,шило и манго,ти е цяло
"КАНГО"

.... да му БЕРА ЛАИКАТА...



Тема Re: Питанкенови [re: Жopo]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 19:28



ок
ше се съгласиш ли с мен че софиянци ползващи интернет са повече от всички други заедно?
аз като имам нужда от позиционирана информация си казвам че съм в русе. и нямам отговор.
наистина ли ти е необходимо да кават че става дума за софия?

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема ох!нови [re: ha!]  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано25.11.04 14:12



Абе аз съм от Стара Загора!
Ама вече втора година пребивавам в София...най-често влизат в тези клубове хора, които живеят в София, защо, вие си спорете по-нататък...
Какави къртачи, какви 5 лева:) Аз искам да си окача едно огледало в банята и още 2-3 рафт4ета, на квартира съм, нямам право на волна програма:)))
Благодаря за помощта все пак!!!



Тема Re: ох!нови [re: Zlatna]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано25.11.04 17:29



и аз бях като тебе, налагаше ми се да пробия някоя дупка и все се чудих от куде да жзема дрелка. От приятели забрави, под наем още по малко и затова най накрая си купих една за 30лв от улицата с надпис пума и си карам вече няколко години, и дупки в бетон пробива, много съм доволен че си върша работата с нея и не се занимавам с приятели и пазарлуци. Ако беше във Варна вих бих ти пробил дупките.



Тема Re: ох!нови [re: Zlatna]  
Автор мyнти (излъган)
Публикувано25.11.04 19:02



Да ама тва Имам жалание да си разпробия стената
не ми звучи като да си сложиш огледало

А за огледалото- ако си имаш колега дето има биеща дрелка ,
времето е точно 1-но кафе време

.... да му БЕРА ЛАИКАТА...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.