Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Тема Тапети за баня  
Автор AquilaX (познат)
Публикувано04.10.04 14:44



Някой може ли да ми даде повече инфрмация за тези тапети? Откъде се купуват как се поставят и с какво. Или нещо подобно на тях.

AquilaX

____________


умният знае кога да говори, мъдрият знае кога да мълчи

Тема Re: Тапети за банянови [re: AquilaX]  
АвторPoни (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 17:23



Здравей!Ами- ще се опитам да ти кажа това което знам аз .Купих си такива тапети от Домко.Продават ги и в други магазини(разбира се ).И аз търсех информация за тях ,но сега ще ти кажа какво знам от опит.Зависи върху какво ще ги лепи6.Тогава процедурата по подготвяне на основата е разли4на.( В моя слу4ай беше кошмарна боядисанастена и трябваше да сваля гланца на цялата боя- по препоръки).Лепи се със специално лепило( продават го пак там) на Хенкел беше.Някои лепят с Ц200.Друг съвет,който ми дадоха е да позлепя местата,където се снаждат отделните парчета със силикон,за да не не прониква вода и да се образува мухъл.Ами- това е за сега.Ако те интересува още нещо- питай!



Тема Re: Тапети за банянови [re: Poни]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 11:03



Това тапетите са вятър работа.Събери пари и лепи плочки.



Тема Re: Тапети за банянови [re: AquilaX]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано11.01.06 15:12



Преди 4 години лепих такива тапети в банята. От 59-та година винаги е била варосвана, затова грундирах хубаво стените с лепилото (Henkel - за ТЕЗИ тапети) и след това - тапетите (естествено, няма ламинат да лепя, я).
По съвет на продавача от магазина, минах местата, където се допират, със силикон.
Оттогава не са мръднали. Но (без Но не ста'а), те са над нивото на мокрене, защото до 2-ия метър има плочки, тапетите са отгоре. Не знам как биха се държали на директно "къпане"...

One Apple A Day Keeps Windows Away

Редактирано от 3Mona на 11.01.06 15:14.



Тема Re: Тапети за банянови [re: Ивo]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано12.01.06 13:49



Въпросът не е в събирането на пари за плочки, а в това, че като се сложат плочките, те омръзват.
Аз също се интересувам от тапети за баня и дори щях да пускам тема, но са ме изпреварили.
Ако наистина тапетите са добри и могат да се лепят върху плочки, това е супер решение.
Омръзва ти да си гледаш банята, сменяш тапета.
Звучи ми прекалено добре, за да е вярно.
Очаквам проблем заради фугите по плочките.



Тема Re: Тапети за банянови [re: Jennifer:)]  
АвторHeлko (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 10:58



Няма проблем с фугите. Тапетите са по дебели от обикновенните и при лепенето не си личат фугите. Ако разбира се не вземеш сам и нарочно да притискаш точно там.



Тема Re: Тапети за банянови [re: Heлko]  
Авторminthy (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 14:38



а някой пробвал ли е да ги лепи на място, на което се мокри директно?
Миналата година боядисах банята със някаква специална уж боя за бани, но около душа се е надула. НЕ искам да лепя плочки и търся друго решение. Идеи???




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.