Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: А аз какъв климатик да избера?нови [re: _Mepakлия_]  
Автор P1O ()
Публикувано08.10.04 10:52



Не съм си купил още климатика, обаче за тези въздуховоди ще трябва да правя окачени тавани, а няма смисъл за 2 стаи.



Тема Re: А аз какъв климатик да избера?нови [re: BobyB]  
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 11:37



умноооо!!!



Тема Re: А аз какъв климатик да избера?нови [re: P1O]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано08.10.04 11:44



можеш да направиш окачет таван само под климатикаи той да е към края на стаята(ъгула) като едната труба директно ще отива през стената в другата стяа, а при климатиака.Друг вариант е да се постави в коридира и нас окачен таван и трубу до стаите, така няма да имаш по ниски тавани в стаите и ще е доста тихо(при правиленб монтаж и безшумно - по-тихо от стенен сплит)



Тема Re: А аз какъв климатик да избера?нови [re: _Mepakлия_]  
Авторsnem (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 18:45



За стая 18,2 кв.м (47 куб.м), северна, с алуминиева дограма, достатъчни ли са 3.3 kW ?
Panasonic PE9CKE (Inverter)



Тема Re: А аз какъв климатик да избера?нови [re: snem]  
Автор Sev ()
Публикувано15.10.04 20:46



да



Тема Re: А аз какъв климатик да избера?нови [re: Sev]  
Авторsnem (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 18:05



Монтираха ми климатика, но мисля, че не е заземен. На външното тяло има един знак (нещо като антенка), който долкото знам означава "заземяване" и стрелка сочеща към една дупчица. И си мисля, че от тази дупка трябва да излиза (или да се завие?) кабелче за заземяване, но няма.
Дали съм прав?



Тема Re: Ей човече, или човечканови [re: snem]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано16.10.04 19:28



Я се регистрирай , за да не правим на нчат клуба-И аз искам да купувам такъв

Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема Re: А аз какъв климатик да избера?нови [re: snem]  
Авторsnem (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 15:00



Eто го нагледно. Видях на 5 други климатика, че и при тях е така, но аз пак се съмнявам дали е нормално.





Тема Re: А аз какъв климатик да избера?нови [re: BobyB]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано19.10.04 16:51



Струва ми се, че няма да стане, според мен точно след няколко дни тмпературата в мазето ще стане по ниска от навън. Все пак външното тяло "издухва" леден въздух. Аз съм решил проблема по следния начин външното тяло е монтирано в балкона където темп е по-висока с 3-4 гр., но издухва студения респ. топлия лятотото въздух навън.

Please don't drink and drive you're not quite ready to meet me yet! God


Тема Re: А аз какъв климатик да избера?нови [re: 4x4]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано19.10.04 18:30



абе това с мазата става ама трябва мазата да е голяма и да има вентилатор на прозореца за опресняване на въздуха, които мойе да е термо датчик и да се включва при нъжда. Трябва да се сметне за какъв климатик колко голяма да е мазата и ефекта колко ще е голям




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.