Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Помощ, кучета!!!нови  
Авторmerany (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 18:00



Здравейте, не знам дали темата е подходяща за този клуб, но ще споделя с вас проблема си.
Преди седмица се нанесох в нов апартамент под наем в един 14 етажен блок. На етажа ми една от съседките гледа 2 улични кучета, по-точно ги храни, и ги пуска да спят на етажа до асансьора. Откакто живея там, тези кучета не ме пускат редовно да си вляза вкъщи. Щом ме видят че отварям вратата на асансьора започват страховито да ръмжат и лаят, и дори никой от съседите не мога да извикам да ги усмири, а и никой не се сеща да провери какво става навън. Вече седмица влизам като крадец в блока си и дебна кога кучетата ги няма, за да се добера безопасно до апартамента си.
Естествено пробвах да се сприятеля с тях като им давам вечер по малко храна, но засега без резултат.
Говорих и с бабата, която се грижи уж за тях. На нея не и пукаше много - който има проблеми да си се оправя, тя жената проблем нямала!

Приемам всякакви предложения! Без крайно садистични разбира се. Не обичам много кучета, особено уличните, и особено необезпаразитени, но все пак не съм садист.



Тема Ако не искаш кръвожадни действия защонови [re: merany]  
Автор Areнт ()
Публикувано29.07.04 18:05



не провериш за някакви ултразвукови пищялки, чийто звуци не понасят особено на кучетата.



Тема отравяш ги -нови [re: merany]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано29.07.04 18:13



доколкото знам кюфтета със сода каустик вътре - действало... а тукзнаещите могат да предложат и друга рецепта...

а бабата е куку... не може да ги пуска вътре - за което можеш да се оплачеш в общината - или на арменския поп!

ОТРАВЯШ ГИ - още тази вечер, още утре сутринта!

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Помощ, кучета!!!нови [re: merany]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано29.07.04 19:41



Като че ли наистина е най-добре да убиеш кучетата. Или да повикаш кучкарите да ги приберат в кучкарника.
Иначе... животните усещат кой ги харесва, много усещат. Лично аз нямам проблеми с тях, но знам какво е иначе





Тема Re: Помощ, кучета!!!нови [re: Haчko]  
АвторKyчkap (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 22:39



Аз затова си купих Китайска въздушна пушка за 55 лв.
По-големите кучета гръмвам в корема -до 2 дни умират
не оставих кучета и котки в кватрала-поне 20 помияра премахнах.
Може да се каже че ми е жал за животните но ми е по-жал за децата -пред блока и по децката площадка бяха само кучешки и котешки фекалии а в мазите където спят котките е пълно с бълхи



Тема Re: Помощ, кучета!!!нови [re: Kyчkap]  
АвторUnderdog (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 02:03



Koлко много садизъм има тук.
Вие луди ли сте или какво? Аз като имам драгунов в къщи да ти гръмна ли децата от покрива щото играят следобяда и ми е трудно да спя а? Или да ти сложа бомба на колата защото ми писна посред нощ да ти слушам алармата.
Започна всъщност да ми става любопитно за въздушна пушка в окото как ли ще ти се отрази?
Като човек има проблем с улични кучета във входа си взима единственото логично решение - изгонва ги.
Като няма смелост да пръдне, няма какво да се жали. Ръмжали били. Ами утре ако и аз да изръмжа пак ли ще пише как да се справи с ръмжащи съседи и пак ли ще давате съвети за сода каустик и прочие.
Ей, посрана работа тая вашата.



Тема Re: Помощ, кучета!!!нови [re: Kyчkap]  
АвторAнтиkyчkap (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 08:09



Заинтригува ме! Каква е тая китайска пушка? 5.5 или 4.5?



Тема Re: Помощ, кучета!!!нови [re: Underdog]  
Авторmerany (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 09:36



Да си имаме уважението! Със животните никога не е лесно, особено когато не ги познаваш и те също не те познават. Просто не можеш да предвидиш поведението им.
А ако ти беше ръмжащия съсед, щях да поговоря с теб. И дори и да не се разберем мога да не ти обръщам внимание, като ще съм сигурна че няма да ме нараниш. А как да съм сигурна, че кучето няма да се нахвърли в следващия момент?
Ако му се сложи намордник или каишка и се обезпаразити, така че да е безопасно за околните, нямам нищо против да съжителствам с него. Това между другото е задължително за всички домашни кучета, когато са навън. Защо да не се приложи и в този случай?
Когато един ръмжащ съсед стане опасен за околните - прибират го в лудницата!



Тема Re: Помощ, кучета!!!нови [re: Underdog]  
АвторHe cи caм! (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 12:59



И аз съм хахо като теб! Дай да се обединим - ще трепем всички, на които им пречат нещастните животинки. Ей на, наскоро в Пловдив няколко помияра бутнаха един дъртак с колело. Правилно, колело ще ми кара. Амчи тях, бедните животинки, това ги дразни. И тук е нашето място! Ако някой се опита да ги напада - идваме ние с твоя Драгунов, ти си мерач (все пак си е твоя), аз - пълнач. Мамка им...
А другарката, която подхвана темата, вместо да им даде ключ от апартамента си се оплаква!?! Де драгунов, де



Тема Re: Помощ, кучета!!!нови [re: He cи caм!]  
АвторUnderdog (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 14:35



Я не се репчи с този Пловдив, там беше дето някакъв психар беше избесил сума ти кучета, нали?
Ясно ми е, че ако и за вас важеше закона за естествения отбор отдавна да сте загинал вид. Щом с едно непознато кучешко ръмжене не можете да се справите.
Паркетни шушумиги такива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.