Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 29.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Минавало мие ....нови [re: мyнти]  
Автор Диaн (идиот)
Публикувано13.08.04 21:49



ей...
то май не се разбрахме та повтарям: уплътнителя /новия/ все още не е деформиран от страната на пантите /провери/ единия вариант е като затвориш вратата да видиш на къде се "мачка" и да се опиташ да го обърнеш по някакъв начин. А ако не иска просто да отхлабиш малко вратата и да я отпуснеш да излезе малко напред. Това с шайбите наистина е яко но просто ако мястото е малко уплътнителя натиска навън и отваря вратата.



Тема Re: Уплътнение на хладилник...нови [re: NejDet]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано13.08.04 22:47



Мерси за идеята и на теб и на Мунти,като го гледам колко е скапано уплътнението наум не ми е идвало да кърпя .Но при този дефицит май ще се наложи



Тема Re: Уплътнение на хладилник...нови [re: Mravoiad™]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано13.08.04 23:07



Люлин е на има-няма 150 км от нас



Тема Re: Уплътнение на хладилник...нови [re: инaт]  
Автор Mravoiad™ ()
Публикувано16.08.04 13:54



Е,пак добре че не е на повече.
Наистина попитай по магазините за резервни части,все някъде трябва да я има тази услуга.



Тема Re: Минавало мие ....нови [re: Диaн]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано17.08.04 09:57



Абе що не пробваш да му сложиш едно резе ида се реши проблема?
Те са евтинички. Като на селските тоалетни - една кукичка и затваряш. Тогава няма нужда уплътнението ти да е магнитно и можеш да сложиш всякакво. Може пък да смениш пантите и да сложиш като за шкаф. Ама от по-скъпичките, да затварят хубаво.
Последния вариант е със закопчаване тип "Репей". Продават във всички магазини за шивашки материали. Опваш по една лента от край до край и нема мърдане.
Иначе лично аз като си сменях уплътнението намерих оригинално - за ЗИЛ и нямах никакави грижи. Той вече гони трийсетака, ма още се държи. Нали сме набори и се подкрепяме.



Тема Re: Минавало мие ....нови [re: Martu]  
АвторSTlW (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 18:45



Аз ти предлагам да намагнитиш допълнително уплътнението. Изваждаш го от вратата навий го с бобина 0.3 - 04. мм цялото , вземаш един акумулатор 12 v автомобилен и пропускаш ток по бобината , като няколко пъти прецъркваш с края на бобината по полюса на акумулатора без да задържаш , защото може да стопиш уплътнението. После поставяш на вратата и пробваш трябва да се е намагнитило . Успех.



Тема Re: Уплътнение на хладилник...нови [re: Mravoiad™]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано17.08.04 20:43



Мислиш ли,че не съм?Все някъде съм пропуснала,то е ясно,но имаме приятел,който с това се занимава основно-той каза НЯМА




Тема Re: Уплътнение на хладилник...нови [re: мyнти]  
Авторsummer_girl78 (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 16:18



Не знам дали вече не си разрешил проблема, но ние също си сменихме уплътнението и не искаше да се затваря. Проблемът не е от магнита, а точно от това, че уплътнението не е достатъчно улегнало. затова залепихме вратата за тялото на хладилника с тиксо за 5 дена и се оправи. Пак за един стар мраз става въпрос, от малките.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.