Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Щампа на тенисканови  
Автор Дopoти ()
Публикувано29.03.02 18:08



Знаете ли как се прави щампа върху тениска?
Искам обаче не да е от тези готовите, а с надпис който аз искам. Казаха ми 4е имало чалъм- купуваш от книжарница някаква специална хартия, гладиш с ютия...., но как точно става?
Благодаря



Тема Re: Щампа на тенисканови [re: Дopoти]  
Автор AliBabach ()
Публикувано31.03.02 15:12



Може но ти трябва принтер и специална хартия за него. Най-добре става ако е лазерен, защото отпечатъците с мастилено-струйните не са много трайни.
Иначе правиш си надписа или снимката или каквото ти душа иска с коя да е програма - CorelDraw, PhotoShop, слагаш тази хартийка, печатиш и готово.
остава ти само да я сложиш на тениската и да гладиш.
Особеното при разпечатката правена със струен принтер е че се печати огледално и след това цветовете леко се променят, но е е много.
лошото е че след това не бива да се пере при висока температура.
А, да и още нещо, тениската задължително трябва да е бяла, защото след гладенето хартията попива в плата, т-е. става прозрачно, а в нито един принтер няма бяло мастило, т.е. няма как да направиш бял надпис на черна тениска с тази техника.



Тема Re: Щампа на тенисканови [re: AliBabach]  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано02.04.02 12:09



ти пробвал ли си да печаташ на лазерен принтер на такава хартия (t-shirt transport paper). Aз щото не смея за това те питам!
Що си мисля, че освен да преебеш принтера др. няма да стане. За барабана на печката му става дума!

Човек се ражда от дупка, мисли за дупка и отива в дупка...


Тема Re: Щампа на тенисканови [re: OKL]  
Авторasahi (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 17:33



tel. 9877337 - popitaj za podrobnostite



Тема Re: Щампа на тенисканови [re: OKL]  
Автор Дopoти ()
Публикувано03.04.02 15:14



Е, добре, става ли в крайна сметка или не?
Ако става с такава хартия, от къде мога да си я намеря?
Ако пък има друг начин, кажете го де!
Аз питах в Малкия ЦУМ, ама лелчето искаше много пари за услугата-16 лв с моя блуза!!!
Пък и като си го направиш сам ще ти е много по-готино като си носиш тениската



Тема Re: Щампа на тенисканови [re: Дopoти]  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано03.04.02 16:31



въпросната хартия мисля, че се води t-shirt transport paper върви някъде към 1-2 лв. лист A4. Т.е. лелката в ЦУМ много иска!

Аз за това дали става на лазерния принтер, моето мнение е, че става, ама след това принтера не става!

Човек се ражда от дупка, мисли за дупка и отива в дупка...


Тема Re: Щампа на тенисканови [re: asahi]  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано03.04.02 16:33



аре постни подробностите тук, не мисля, че ще ти се обадя за да ми правиш предложение, аз лично мога без пари да си ги направя.

Човек се ражда от дупка, мисли за дупка и отива в дупка...


Тема Re: Щампа на тениска [re: Дopoти]  
АвторAlibabach (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 12:18



kazah ti , ako imash printer - stava
hartiata se kupuva ot tam ot kadeto si kupuvash konsumativite za nego
a dori laseren da e - nisto mu niama nito na barabana, nito na pechkata.



Тема Re: Щампа на тенисканови [re: Дopoти]  
Автор Tear (непознат)
Публикувано05.04.02 01:43



Аз съм пробвала хартията на CANSON Print-on води се T-Shirt Transfer. Моят принтер е мастилено-сруен и си става добре отпечатването. Разбира се има си някои подробности които трябва да се спазят. Ако решиш да си вземеш такава хартия на отделен лист/не цял пакет той е 10бр./ и не ти дадат упътване питай каквото ти трябва



Тема Re: Щампа на тенисканови [re: Alibabach]  
Автор OO17 (улав)
Публикувано05.04.02 15:05



Че лазерния принтер няма да се повреди?... Много се съмнявам! С мастиленоструен принтер и хартия T-Shirt Transfer, огледален образ, гладене и готово!
Втория начин е с обикновена хартия, специални мастила Т-Shirt (знам такова само на НР) и нататък - същото.
Поздрави!

Никой не може да ми плати толкова много, колкото мога да НЕ работя!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.