Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 24.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Направи си сам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: От какво да си направя шкафче?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор geco (препознат)
Публикувано23.07.01 17:26



Здравей,
Вии от едно шкафче ще се избиете.Е не е много лесно.Ако мислиш да обработваш дървени талпи в домашни условия откажи се .Това не е за неспециалист.В магазините на МЕТРО продават готови събрани дървени плотчета(не им знам точно размера).Сметни си колко броя ти трябват и си ги купи.Трябва им едно съвсем леко зашкурване и после лакиране.Откажи се от гвоздеите,купи си винтове 4/60,около 5стотинки е единият.При сглобките можеш да използжаш и лепило.Препоръчвам ти лепило PATEX (продукт на henkel),струва около 6.50лева.Ако шкафчето ще има и вратички купи си клавирни панти(продават ги на ленти),цена около 4лева.Те са с най-лесен монтаж.Ако ще слагаш и чекмедже и нямаш поне един свястен ръчен циркуляр не те съветвам да си купуваш метални водачи,много са махнати и без инструменти едва ли ще се справиш.За гръб можеш да използваш обикновен фазер.Той е най-ефтин,цена около 7лева за лист с размер1830/1200мм.Но най-важното преди да започнеш каквато и да е работа отдели си два,три часа време и си направи много подробен чертеж,ако объркаш нещо поне да е на листа.
Еми желая ти лека работа.
Поздрави Geco.



Тема Re: От какво да си направя шкафче?нови [re: geco]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано23.07.01 18:17



Първо - по-горното изясняване на отношения няма нищо общо с шкафчето или с този клуб.

А за информацията - много благодаря! Аз без проект не мога - дизайнер съм:-)) Вярно, че не на мебели, но пуст навик да планирам... Да намеря на кой да оставя детето и отивам в "Метро". Щом има готови плотчета, ще съм доволна да си намеря. Естествено, не съм си и помисляла да обработвам талпи!


Твоя съвет направо ще си го разпечатам, да не забравя нещо...



Тема Re: От какво да си направя шкафче?нови [re: Бeзcъннa]  
АвторF1 (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 10:21



Разгледай в мосю Бриколаж с какви материали разполагат. Направи си подробен план. Избери си подходящ материал. В магазина срещу заплащане могат да ти го разкроят и после с пирончета и лепило си сглобяваш конструкцията.



Тема Re: От какво да си направя шкафче?нови [re: F1]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано24.07.01 12:24



Извинявай, но този магазин къде е?



Тема Re: шкафче?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Vse_eDno_1™ (Eggdrop v. 1.67)
Публикувано25.07.01 11:51



Izvinqwaj che se masham pak, no magazina se namira na Okryjna bolnica i e dosta golqm i v okolnostta ako popitash chte te opytqt vednaga!

Vse_eDno_1™ Lifetime: NoExpire


Тема Re: шкафче?нови [re: Vse_eDno_1™]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано26.07.01 13:40



Благодаря! Намерих го снощи, но беше късно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.