Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 27.09.24 
Филмови
   >> Сериали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Това е най-скучният филм на всички времена  
Авторaлekc (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 07:24



Елементарни шеги тип "пръц". Опитах се да го гледам няжолко пъти, уви безуспешно. Предсказуемост и тъпота лъха от всяка сцена. Американски бълвоч.



Тема Re: Това е най-скучният филм на всички временанови [re: aлekc]  
Автор lnfluenzavirus Aviaire (!Champions!)
Публикувано26.10.05 18:27



Хора, вижте колко щеше да е хубав света, ако всички гледаха толкова позитивно, като този боклук тук!


Spread your wings

Тема Re: Това е най-скучният филм на всички временанови [re: lnfluenzavirus Aviai]  
Автор XXlll (AMC/L)
Публикувано27.10.05 12:51



Виждаш ли до кво води популярния антиамериканизъм ?



Тема Re: Това е най-скучният филм на всички временанови [re: aлekc]  
Автор Durden_ (...)
Публикувано27.10.05 21:28



много важно, бе...що въобще си се тормозил като не те радва сериала (не филма бтв...)

Come on, Rock


Тема Re: Това е най-скучният филм на всички временанови [re: aлekc]  
Автор Scheewa (PSYCHIC*ERASER)
Публикувано30.10.05 03:11



О,извини ни,че на нас за да се смеем БЕЗГРИЖНО () не ни трябват някакви въбуждащи сетивата лафове,мислени години наред на последния етаж на някоя затворническа кула.
Ебати - толкова ли е трудно да се накефиш на някаква простотия...?Защо изобщо се замисляш?



Тема Re: Това е най-скучният филм на всички временанови [re: XXlll]  
Автор Kopeaндъp (!Champions!)
Публикувано01.11.05 21:09



епа аз съм антиамериканист само до външната им политика - военна научна и т.н, тоест влюбен съм в майкрософт, нортън антивирус, аполо9, войната в корея, войната във виетнам, войната в ирак, войната в югославия, войната в афганистан и войната в ирак.. хм ирак, както и в странното покачване на цените на петрола след като американците владеят вече на практика всеки по-голям нефтен кладенец на планетата...
иначе самите американци, е няма смисъл да съм им анти, те са толкова зле горките, че само съчувствие за тях:) колкото до холивуд - ами повеето им филми са абсолютни бълвочи, но има наистина попадения... но общо взето антиус съм:)

...



Тема Re: Това е най-скучният филм на всички временанови [re: Kopeaндъp]  
Автор jair1O1 (AMC/L)
Публикувано03.11.05 12:51



и аз това имах предвид



Тема Re: Това е най-скучният филм на всички временанови [re: aлekc]  
Авторблa блa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 00:08



Ти нормален ли си?А какво сполед теб е интересно и забавно???Сериалите тип "Фрейзър" или тези от`28 година миналия век?!?



Тема Re: Това е най-скучният филм на всички временанови [re: aлekc]  
Автор casiophea (la vie en rose)
Публикувано28.11.05 00:11



Че кой те кара да го гледаш?И още повече-кой въобще те е питал?



Тема Re: Това е най-скучният филм на всички временанови [re: aлekc]  
Автор. Aмepиkaнckи бълвoч. (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 03:46



to4no tova si e. ima gotini amerikanski seriali, no toia e mnou zle. ama vij kvo prai reklamata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.