Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 18.04.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Приятели ще свърши... и после к'во?  
Автор ALiAS^[m] (Стафооооооо)
Публикувано04.02.04 23:33



Днес гледах няколко нови серии и ми стана много гадно...
Само като си помислих, че повече няма да ги снимат. Четох, че Дженифър Анистън и Лиса Кудроу много са плакали по време на снимките на последния епизод и ми стана много тъжно.
А най-гадното е, че ще се разделят... защоооо?!
Не искам да се разделяме. Искам си ги.................................

Случайно някой от вас да се чувства по същия начин - потиснат от края на Friends?



Тема Re: Приятели ще свърши... и после к'во?нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано05.02.04 00:24



Явно сценаристите искат да поставят една логична точка на сериала. Ясно е, че историята не може да продължи ако те са разделени, но определено е гадно. Мисля, че последната серия ще е ужасно тъжна... :(((

"You have celebrities, stars, superstars and then you have MICHAEL JACKSON!"Maya


Тема Re: Приятели ще свърши... и после к'во?нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Alabao13 (АСА в сесия)
Публикувано05.02.04 12:11



Ми ще си говорим за "Спешно отделение" примерно. :)))) Жалко, че на този сериал не намерих никакви серии в нета да си сваля....



Тема Re: Приятели ще свърши... и после к'во?нови [re: Alabao13]  
Автор Mъpмoт (Масажистик)
Публикувано05.02.04 20:07



Това е по-секси... ако намериш нещо за +18 ще е супер


Пристигане гара Цепина!

Тема Re: Приятели ще свърши... и после к'во?нови [re: Mъpмoт]  
Автор Lupi (I got da poison)
Публикувано05.02.04 23:18



Я, тука някой се е возил на теснолинейка



Тема Re: Приятели ще свърши... и после к'во?нови [re: Lupi]  
Автор ALiAS^[m] (Стафооооооо)
Публикувано05.02.04 23:20



Уф, престанете. Исках в тази тема да си говорим за края на Приятели и как се отразява на другите той, а не за разни спешни отделения, снимки, които не се отварят и тенолинейки....



Тема Re: Приятели ще свърши... и после к'во?нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор TeRRoristkA (CounteR)
Публикувано06.02.04 11:11



чакай да позная...не искаш да ревеш сам и за тва се опитваш да ни накараш и ние да се чувстваме така....виждам че изпадаш в ярост, като виждаш че хората не ти се подчиняват, а???
ей...да не си мойта зодия човече.....я бързо казвай...пък...може и от благодарност да порева 20 секунди с теб на последната серия :)))))))



Тема Re: Приятели ще свърши... и после к'во?нови [re: Lupi]  
Автор Mъpмoт (Масажистик)
Публикувано06.02.04 14:34



Брей... много Ентелигентни хора тук, бреееее От Велинград насам си напарвих снимчицата и се гордея... много е идиотска, нали
----------
Добре, бе кво като свърши Приятели, всеки филм все някога свършва.... не е дошъл края на света, а все пак колко там 200 серии ли са... всеки делничен ден ако гледаш по една точно за една година ще ги изгледаш.... а ако ти омръзне "Джоуи" ще гледаш

Power is nothing without control


Тема Re: Приятели ще свърши... и после к'во?нови [re: ALiAS^[m]]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано06.02.04 17:49



нали ще има "Joey" - поне ще има един приятел още в тивипространството - не е че става за 6, но пък може и да има успех новото сериалче. Виж колко години се върти "Frasier" - продължението на "Бар Наздраве".
Не вярвам последната серия да е толкова тъжна.
А и стига вече, не мислиш ли че на самите актьори вече им е писнало да бъдат отъждествявани само с тези си роли?
Аз с удоволствие гледам и повторенията - нищо че се усещам че знам репликите почти наизуст, но пак се забавлявам



Тема Re: Приятели ще свърши... и после к'во?нови [re: Shanya]  
Автор ALiAS^[m] (Стафооооооо)
Публикувано06.02.04 18:12



Да де - Джоуи, ама честно да ти кажа няма да е същото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.