Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 18.04.24 
Филмови
   >> Сериали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кой какъв е и защо такъв е  
Автор damita (michaelized)
Публикувано18.08.02 00:31



Време е да се поопознаем мъничко. Разбира се, не е задължително да отговаряте на всички въпроси. И без това част от тези, които са в главата ми в момента са от скучните, но какво да се прави... все пак ще ги задам. :) И така...

1.Какво е истинското ви име и как дойде идеята за прякора, който използвате?

2.На колко години сте спрямо някой от приятелите? (например... 5 години по-малък от Джоуи; или 2 години по-голяма от Моника)

3.В коя част на България живеете?

4.Любими актьори или филми?

5.Любими изпълнители или песни?

6.Сексуалност? woops... май прекалих

Instead of spring, it's always winter. And my heart has alwas been a lonely hunter...


Тема Re: Кой какъв е и защо такъв енови [re: damita]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано18.08.02 00:45



Да взема и да отговоря, а? :)

1.Истинското ми име е Анна, а Damita е второто име на Джанет Джаксън, която пък е сестра на любим мой изпълнител... (за повече информация, отговор номер 5 или движещото се човече вляво :))

2.Аз съм 10 години по-малка от Джоуи. (В някоя от последните серии стана ясно той на колко е, но ако се чудите много, ще ви кажа)

3.В най-хубавата... :) От Варна съм и се гордея с това!

4.Уф, сама си го натресох тоя въпрос.. Има да изброявам сега...
Мишел Пфайфър, Мерил Стрийп, Глен Клоуз, Анджелина Джоли, Уупи Голдбърг, Сюзън Сърандън; Том Ханкс, Ал Пачино, Брад Пит, Джак Никълсън, Брус Уилис... и ще спра дотук

5.Майкъл Джаксън, Мадона, Джанет, Тина Търнър, Шер, Дестинис Чайлд, Каризма, Селин Дион, Уитни Хюстън, Скънк Ананси, Лени Кравиц, Енсинк... стига толкоз засега.

6.

Instead of spring, it's always winter. And my heart has alwas been a lonely hunter...


Тема xexe ;o)))нови [re: damita]  
Автор teddy® (блясък)
Публикувано18.08.02 11:31



1. Ami kazvam se Teddy... to i priakora e takuv...:o))

2. Spriamo niakoi ot priatelite ne znam tochno.... drugia mesec prava 19...

3. Sofia...

4. Brad Pit, Geogre Clouni...(mai samo hubavi maje)


5. Slusham chalga.... Azis mi e lubomec....

6. xex...



aide puk, ako te interesuva i drugo pitai

"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"


Тема Re: Кой какъв е и защо такъв енови [re: damita]  
Автор тaпиpa (много т.п)
Публикувано18.08.02 12:03



1 Тони а за тапира -ми позволиава да си бълвам глупости
2 Ха почти като тях-29
3 Пазарасити
4 е много-Ал Пачино,Дъстин Хофман,и STAR WARS-все пак с това съм израснал
5 Целия рок от Pink Floid do Manowar
6 е нормална-ха тоя въпрос е за друг клуб ама нейсе




Тема Re: Кой какъв е и защо такъв енови [re: damita]  
Автор da witty isis (mafia girl)
Публикувано18.08.02 12:33



1. Po princip sum Tsveti. Iskah nicka mi da e florance, no ponezhe beshe weche izpolzwano, trqbwashe da si izmislq now. Isis mi hrunma suwsem spontanno, a witty si go pribawih, za da stane po dulgichko . e ne e mn wulnuwashta istoriq, no wzeh da si se priwurzwam weche kum nicka

2. Sled tochno 13 dni stawam 12 godini po-mlada ot rachel.

3. sofiq

4. ne znam dali taka se pishat imenata, ama nishto: robert de niro, jeramy irons, jack nickleson, edward norton, ethan hawke. Ot damite, liv taylor, julia roberts i sled dnewnika na bridget jones-rene zelueguer. Strashno liubim film mi e Empire Records.

5. Madonna, U2 i nelly furtado.

6. za sega kato na rachel, monika i pheebs

Редактирано от da witty isis на 18.08.02 14:10.



Тема Re: Кой какъв е и защо такъв енови [re: damita]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано18.08.02 13:34



ами и аз да си призная тогава...

1. Ива. В и-нет ползвам ник bugsy ( буболечица, бълхичка, а не произлиза от Бъгс Бъни, както все ме питат ). Идеята ми дойде преди повече от 4 години, като започнах да ползвам и-нет и трябваше да си измисля именце, а в момента на гости ми беше една приятелка с нейното кученце....та то се казва Бъгси, и аз уж временно .... та си остана постоянно

2. С 5 години по-малка от Моника.

3. Морската част - Поморие

4. Харесват ми Дж. Робъртс , Гуинет Полтроу, Мег Райън, Джак Никълсън...и др. ...а филми, ами доста има , които са ми любими.Я да се сетя...примерно "Усещане за жена", "Колкото - толкова"....оф и мн. други, не ми се изброява всичко...А от анимационните: "Принцеса Анастасия" , "Шрек"! :-)

5. Хубава музика...различни стилове, нямам 1 любим и само такава да слушам... И на български изпълнители също харесвам - и нови, и от старите..

6. нормална



може да се добавят още въпроси, то ше стане като лексикон :-)) едно време в училище, които си разменяхме...не знам дали сега ги има още

Редактирано от бyбoлeчka на 18.08.02 15:15.



Тема Re: Кой какъв е и защо такъв енови [re: damita]  
Автор Apвeн (elf)
Публикувано18.08.02 13:40



1.Imeto mi se pazi w taina,taka 4e 6te obqsnq za nicka mi...Toi eidwa ot Wlastelinyt na prystenite,ima edna geroinq-Arwen i na men tq mnogo mi dopada zatowa mi e takyw nicka.
2.Ne znam na kolko godini sa priqtelite,taka 4e ne znam kakwa mi e razlikata s tqh,ama az sym na 12 i sled 3 meseca stawam na 13
3.Jiweq w Sofiq
4.Film-10 ne6ta koito mrazq u teb,(nqmam ljubim aktior ili aktrisa)
5.Linkin Park i powe4eto neo-metalski grupi,ljubimata mi pesen e In the end

One Ring to rule them all,
One Ring to find them
One Ring to bring them all


Тема Re: Кой какъв е и защо такъв енови [re: damita]  
Автор DTMF (егоист))
Публикувано18.08.02 14:15



Аз не съм гледал нито една серия от филма това лято ама нали минах през клуба
1.Даниел а прякора много ми отива
2.приятелите не ги знам на колко са /но аз съм някъде там
3.Сл.Бряг
4.Междузвездни войни/Индиана........
5.Само качествените
6.Не съм гей



Тема Re: Кой какъв е и защо такъв енови [re: DTMF]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано19.08.02 01:14



Въпросът за сексуалността освен за майтап, го използвах, защото някой (докато дискутирахме още в Предложения за нови клубове) обяви сериалът за педерастки. Така че реших да изследвам доколко е вярно това... хе-хе-хе

witty isis, те Рейчъл и Фийби напоследък показват някои не много хетеросексуални страни от своя характер... Особено Фийби, но то нищо при нея не е изненадващо... :)))

А който иска, нека задава още въпроси. Винаги съм обичала лексиконите. :)

Instead of spring, it's always winter. And my heart has alwas been a lonely hunter...


Тема Re: Кой какъв е и защо такъв енови [re: damita]  
Автор DTMF (егоист))
Публикувано19.08.02 09:01



Следващата серия може и да я гледамживот и здраве




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.