Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 30.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Много време без вода и храна.....  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 22:14



Утре...сутринта...с влака от Русе в 5.501 посрещам гости от Русия.....тази жена, която от много месеци/около 10 месеца/, не пие вода и не се храни.....
Ако сте от по старите на този клуб, сте чели за нея, през август, когато бях с нея и с цяла група руснаци, на Рилските езера.....
Ако някой се интересува...може да се срещнем на гарата....ще ме познаете по дългата черна брада и дългата руса коса... а пък,ако съм с руснаците, ще говоря, на "не български".....ха ха ха ха
Макар че няма да повярвате....или точно заради това, ако някой иска да се срещне с нея, може да се уреди нещо по въпроса.....
С удоволствие ще ви срещна.... ако имате желание.




Тема Отг: Много време без вода и храна.....нови [re: МУЛЕ_anon]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.12.00 20:59



Срещата с руснаците стана.....
Днес бяхме в Пирдоп, където ....Зинаида, така се казва рускинята...беше заведена в читалището и беше импровизирана среща с двадесетина заинтересовани и невярващи пирдопчани.....
Разбира се...когато кажеш на някого, че тя не яде нищо, десет месеца и .....не пие вода девет месеца, .... ха ха ха хората гледат ...
много .... така де...!
Но и аз, ако не бях участник, а случайно получавах такава информация....също не бих повярвал ...току така....




Тема Отг: Много време без вода и храна.....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Авторtuk sam_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.12.00 21:45



Dai malko detaili sa liubopitnite
pls.



Тема Отг: До МУЛЕтонови [re: МУЛЕ_anon]  
АвторРеалист_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 10:09



МУЛЕ,

За много неща, които пишеш тук, си прав. Но имам един-единствен въпрос към теб. Ти живя ли с тази жена поне 30 дена в една стая по 24 часа в денонощието, за да видиш с очите си, че тя наистина не консумира нищо?

Първата причина, поради която ти задавам точно така въпроса, е, че самият аз съм изтрайвал до две седмици без храна, но не и без вода.

Второ: Като чуя за руснак първото нещо, с което го асоциирам е водката. Имай пред вид, че 40% от руснаците са алкохолици или редовно употребяващи алкохол, без да броим тези, които пият от време на време.

Трето: Твърде много самозвани специалисти идваха в България да търсят балъци - Грабовой връщаше времето и променяше хода на събитията; Кашпировски лекуваше чрез масова психоза; академик Востоков, който издаде две книги у нас, е академик в собствената си академия (като видя оплешивялата му глава веднага ми става ясно колко разбира от източна медицина).

Четвърто: За да повярвам на тази жена, с нея трябва да се направи научен експеримент. (За тези, които не знаят - научен експеримент е такъв, който може да се повтори на друго място от друг човек при същите начални условия.) Тоест - тя да каже какво да направя, аз да го повторя, да видя резултата и чак тогава ще се убедя, че тя е права. За всички други случаи важи следната моя мъдрост:

"Нещата не винаги са такива каквито ни изглеждат, но винаги изглеждат такива, каквито искаме да ги видим."



Тема До Realist i Muнови [re: Реалист_anon]  
Автор BИ_anon (член)
Публикувано11.01.01 15:47



Dragi Realiste, i az se opitvam da byda realist(ka), no ti me biesh po vsichki pokazateli :-)
Napylno podkrepiam napisanoto ot teb, i s interes ochakvam otgovor ot "Mulenceto na Dir.bg" :-)

Mu, abe... ti ne ia li pocherpi s chubrica? Ta tia ne e nito hrana, nito voda! Znachi - stava! hahaha!





Тема Отг: До МУЛЕтонови [re: Реалист_anon]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 20:48



"Реалист"...слагам го в кавички, за да се размислиш.
Имам един въпрос:
Как твоите клетки на тялото, които преди това са били в земята, ....тогава, когато са били в земята, не са се нуждаели от храна и вода?????
И как същите клетки, след като погребат тялото ти в Земята....няма да се нуждаят от вода и храна?
И как...докато не са в Земята...се "нуждаят" от вода и храна....?
Има нещо, което е фалшиво...и не говори и не мисли за "жива материя"...защото материята не се ражда и не умира...тя няма качеството живот.....
Ама стига до тук....
"За много неща, които пешеш тук, си прав!"- пишеш ти.....ама не е вярно!
За нещо от това, което съм написал, не може да съм прав, защото всичко, което е написано...вече е мъртво.
Всичко...изразено с мъртви думи е мъртво.....
Мъртвото е мъртво....като констатацията , с която започваш постинга си....
Не е необходимо да си алкахолик или да ... не си, за да забележиш несъответствието.....нали?



Тема Отг: До Realist i Muнови [re: BИ_anon]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 20:55



"Блаженни са тези, които ми повярваха без доказателства"....нещо от сорта беше казал Иисус.
Всеки иска доказателство, защото не ВЯРВА!
Този който вярва, не са му необходими доказателства.
ВИ , кое е доказателството за това, че съществуваш?
Няма доказателство за това, че съществуваш и колкото повече "доказвш" това, толкова повече ще осъзнаваш че не вярваш...в себе си.
А когато няма доказателство, че съществуваш, то тогава....кой е този, който иска доказателства?
Само лъжеца, иска доказателство, защото той е лъжец и веднага подозира другите в лъжа, изхождайки от себе си.....
Само лъжеца....се опитва да докаже че не е лъжец.
И това е ....повече няма какво да доказвам....
Кому да доказвам...на сянката ли?



Тема Отг: До МУЛЕтонови [re: МУЛЕ_anon]  
АвторРеалист_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.01.01 08:53



МУЛЕ,

Ако искаш да те уважавам както до сега, не приказвай празни приказки колкото да отговориш нещо, а отговори точно и ясно на конкретни въпроси.

Защото аз също съм чел Евангелието на Лука (само него) не мога да ти кажа вече колко пъти. Спомням си, че само за една нощ го прочетох три пъти. От десет години се занимавам с алтернативна медицина, а от седем - с китайска. Освен това се интересувам от тибетска и индийска медицина и от китайската философия ДАО, но всичко, което съм прочел, първо го експериментирам върху себе си като наблюдавам резултатите и чак тогава правя изводи, тоест провеждам научни експерименти първо със себе си. За това и когато давам мнения те са извлечени от практиката (какво да се прави - такова ми е мисленето, инженерно). Знам и силата на вярата, но знам и колко убийствена може да бъде, когато е поставена на погрешна основа - ако е породена от ненаучно доказано твърдение вярата се превръща във фанатизъм. А знаеш какви огромни човешки загуби е предизвикал фанатизмът в историята на човечеството.

Освен това аз се опитвам да открия научни доказателства за твърденията в Библията и колкото невероятно да ти звучи съм намерил някои. За това много полезни ми бяха знанията ми по физика.

Колкото и невероятно да звучи на мнозина, но между Библията и науката има строга и твърда връзка.

Така че ако желаеш да разговаряме сериозно и да обменяме взаимно полезна информация, ще трябва да използваш научни или практически доказани аргументи, а не празни приказки. Между впрочем на тази основа съм готов да споделям мнения и с всеки друг участник в този форум.

Ако някой иска да ми пише лично, може да ползва mirel@excite.com .

Желая на всички здраве и успехи!



Тема Zasukvane :-)нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор BИ_anon (член)
Публикувано12.01.01 13:41



Ne moga da ne se zasmeia i da ne ti otgovoria po edin sempyl nachin, ne-religiozen i ne-filosofski.
Men me ima. I dokazatelstvoto za tova si ti - zashtoto pishesh do men i az ti otgovariam ;-)
Do Iisus moje i da si pisal, no Toi otgovoril li ti e? ;-)
Kolkoto do Zinaida, tia opredeleno syshtestvuva, no tova, v koeto ne viarvam, e che ne konsumira hrana i voda. A moje bi vodkata ne se smiata ;-)

Vij kakvo, Mu - bih poviarvala ako imah dokazatelstva. V sluchaia te sa nujni. Zashtoto stava duma za fizichesko syshtestvuvane, a ne za bojestveno. Fizicheskoto i materialnoto se nujdaiat ot dokazatelstva.



Тема Отг: До МУЛЕтонови [re: Реалист_anon]  
АвторМуле..._anon (Нерегистриран)
Публикувано12.01.01 20:47



"Реалист"...отново в кавички...моля те не уважавай едното Муле, а уважавай себе си.
Но за да уважаваш себе си, трябва за знаеш КОЙ си?
Може да четеш ЛУКА, но това не е достатъчно. Иисус е казал:"Не спазвай буквата, а Духа",... а не Духа е писал евангелието, а ЛУКА....ЗАЩО?
Защо не БОГ е написал евангелията?
А някакви си Лука, Павел и дрън дрън....
Защо?
Защото Бог не е могъл да пише ли? ха ха ха
Хайде бе!
Ако в написаното от Мулето , не намери отговор на въпроса си...то е жалко...много жалко и смешно.
Ако във физиката, която си учил, не си прочел и не си осъзнал,че няма ЖИВА МАТЕРИЯ...жалко... много жалко!
А за какво и е на ....мъртвата материя... да се храни и да пие????
И не се ебавай с Мулето...то не е сериозно животно и не може да пише сериозно...смея се....
То не съществува...то е измишльотина.....
За да уважаваш себе си, трябва да знаеш КОЙ си...
А ти не знаеш....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.