Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 18.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Усетете....липсва нещо....нови  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.12.00 08:06



Със тъга влизам в този клуб...
Загуби се нещо, което преди го имаше...беше интересно....беше дискусионно....можеше да участвуваш в жов клуб.....
А сега....?
Някой изпитва другите за епилепсията....ха ха ха
Защото не може да порчете литература ли???Или защото "вярва" че тук ще научи повече за нея??????
Друг го препраща към ....тинтири минтири....
Трети ...абе прочетете и върнете лентата по назад.
Тъжно е тук....
Няма защо да влизаш...ако се замислиш....
Всеки създава около себе си това, което е вътре в него.....
Тъжно е и е скучно....в тези, които участвуват в клуба,затова и в Клуба е скучно.......Дори и в Мулето...е така....но то поне си отчита собствения принос, собствения прилив или отлив...от клуба....
А ТИ?????




Тема Отг: Усетете....липсва нещо....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор:)))_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.12.00 10:13



Аз МУЛЕ се записах ...:)))

Нали това е смисълът на плаката с обвинителния пръст?

А ТИ?



Тема Отг: Усетете....липсва нещо....нови [re: МУЛЕ_anon]  
Автор BИ_anon (непознат )
Публикувано05.12.00 17:20



Mmmdam... Lipsva ia...
I az si priznavam, che sym v otliv :-) po tehnicheski prichini obache. No sled otliva pak idva priliv... ha ha!
Niama strashno be, Mu :-) Vsichki sa tuk :-)



Тема Здравей, Винови [re: BИ_anon]  
Автор ASSASSlN (непознат )
Публикувано06.12.00 16:50



За какво ти е тази опашка _anon? Аз съм бившия Гого . Много Гоговци станахме и взехме да си пречим.



Тема Здравей, ASSASSINнови [re: ASSASSlN]  
Автор BИ_anon (новак)
Публикувано06.12.00 20:20



:-) Zashto be Goge si si izbral takyv ubiistven nik? :-) Chak me uplashi :-)
_anon opashkata mi e v znak na protest sreshtu registraciata, a i zashtoto naposledyk se maskiram na cherna kotka ;-)
E, imam si i istinskia nik bez _anon, no toi mi e za specialni sluchai, neshto kato oficialna roklia ;-))) Maitap da stava :-)



Тема Отг: Добрутронови [re: BИ_anon]  
Автор ASSASSlN (непознат )
Публикувано07.12.00 09:25



Ще си сменям никовете периодично и по азбучен ред. Следващият ще е BUFFOON. Много по-нежно от ASSASSIN. Питош ме що съм се кръстил толкова зловещо. Ами, идваше ми да ги изтрепя тия от dir.bg. Обаче, бързо ми мина, като се сетих как се мъчих веднъж да вляза в руски чат. Леле, мале! Като че ли бях на разпит в Комитете Государственной Безопасности (КГБ). Комунистическото им мислене няма да се промени не за 50, а и за 150 години.

Да знаеш в западни чатове как стоят нещата?



Тема Отг: Добрутронови [re: ASSASSlN]  
Автор BИ_anon (новак)
Публикувано07.12.00 14:25



Ha ha, KGB! Ami v zapadnite chatove, v koito az sym bila, ne sa me pitali za nishto. Samo se registriram s nik... ama ne sym hodila ot meseci chestno kazano. No sigurno ima i zapadni chatove s poveche danni pri registracia. Naposledyk niamam vreme ... a i predpochitam icq pred chatovete.
Priaten den, ASSASSIN! :-))))



Тема Северните чат - стаинови [re: BИ_anon]  
Автор 4eHe (новак)
Публикувано07.12.00 21:21



..предлагат, срещу регистрационна такса, обслужване на пощенска кутия, уеб пространство, регистрация на профил/и с опция : актуализиране, членство в клуб по избор..покани за партита..достъп до чат-стаи, където не членове не се допускат и тотална протекция в он-лайн режим.
Някои чат-стаи. Другите работят като кю-то



Тема Отг: Северните чат - стаинови [re: 4eHe]  
АвторМУЛЕ_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.12.00 07:01



ЧеНе....ха ха ха
какво общо има това, дето пишеш...със темата????
Голяма тарантула си....ха ха ха ха ха
Само дето не се усещаш....
Ха ха ха ха
Поздрави от БГ....



Тема Отг: Северните чат - стаи [re: МУЛЕ_anon]  
Автор 4eHe (новак)
Публикувано09.12.00 15:10



Му,
та аз професионално се занимавам с иновации.
Пак слагаш ограничителна линия..като котак, дето припикава територията си--по мъжки шовинистично ;))):това Да, това Не. Щото така казва Му-то!
Бас ловя, че си хетеросексуален и имаш проблем с останалите..на три дъвки..или Дънов забранява и дъвченето?
Малко инфо за теб : участвам в още четири клуба..и на английски. С руснаците тук си пишем с латиница, защото в датските чат стаи кирилицата не е вградена ;)))
С новите ми колеги, афганистанец и иранка пък - ползваме я руски, я английски, я датски. Както падне щото искаме да се разбираме.

А, и да не забравя ;))) Тук вече ме разби от смях "българския нет". Такова животно не-ма, както и от Витоша по-високо и-ма:о)
Питай утре на бивака, който трябва..Привет от мен




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.