Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема niska temperatura  
АвторReni (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 22:30



Kakvo e vasheto mnenie?
Ot 5-6 godini imam postoiana t- ot
37.3 -37.5 gr. Zapochva da se pokachva sled obed
do 24 casa vecer. Nichto ne me boli i lekarite
ne se orientirat po nichto. Shte mi e priatno da procheta kakvo mislite po vaprosa.



Тема Отг: niska temperaturaнови [re: Reni]  
Авторбял кантарион (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 01:33



Не съм доктор, но според мене, ако от тогава не си боледувала в общоприетия смисъл - грип, настинка, леки инфекции - то ти имаш някакъв много рядък вид на имунна (телесна) защита.



Тема Отг: niska temperaturaнови [re: Reni]  
Авторveshta (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 18:51



охо няма страшно и аз съм имала същите симптоми в продължение на 2 години и това се случва предимно зимата нали?
незнам как ще ти прозвучи но става въпрос за магия
като ти я развалят ще изчезнат и тези симптоми



Тема Отг: niska temperaturaнови [re: veshta]  
АвторReni (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 21:42



Edna gledachka na ime Maria mi kaza za
napravena magia, no si misleh , che si fantazira
sega veche sam dosta obarkana i neznam koi e pravilnia otgovor.



Тема Отг: niska temperaturaнови [re: Reni]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 09:41



Става въпрос за колебания в ритъма на активност на организма, за които признак е температурата. Недей да се хващаш на глупостите за магии освен ако не желаеш да се съсипеш психически или да останеш без пари.

Изборът си е твой но ме учудва колко много хора все още се хващат на това. Преди известно време мой колега отряза апандисита на подобна врачка докарана почти в кома. Сама щяла да се лекува. E видях резултата.

Не одобрявам този тип хора които живеят от хорските проблеми, но кой ли ме пита? :)))



Тема Отг: niska temperaturaнови [re: :)))]  
АвторReni (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 16:45



Tezi kolebania kak da se normalizirat.
ot kakav pregled i lechenie imam nujda,
za da znam na kade da se orientiram.
Blagodaria



Тема Отг: niska temperaturaнови [re: Reni]  
АвторReni (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 16:47



skriti psihichni problemi podarjat li t.



Тема Отг: niska temperaturaнови [re: Reni]  
АвторDr. M. (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 23:47



Draga Reni, tova na anglijski mu kazvat "fever of unknown origin", t.e. mnogo chesto ne moje da se otkrie prichina. Ako tazi temperatura produljava veche 5-6 godini bez nishto drugo da se e projavilo ili da e namereno ot lekarite, naj-verojatno njama nishto strashno. Izsledvanijata, koito obiknovenno se pravjat sa kruvna kartina, urina, electrolyti, BUN/creatinine, TSH (thyroid stimulating hormone), ESR. Tezi moje i da se povtorjat ako e neobhodimo. Vuzmojno e i prichinata da e psychogenna, no e rjadko.



Тема Отг: niska temperaturaнови [re: Reni]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 11:18



По-скоро проблем няма в този вид, който мислиш. Не трябва да приемаш подобни неща за проблем. Ако това не ти създава физическо неудобство просто го забрави и толкова. Иначе можеш да прекараш години в изслезвания без резултат.

Просто ако можеш "обикни" организма си и го приеми такъв какъвто е. Няма стандартен човек със стандартни параметри. Всеки е уникален.

Не се притеснявай и успех :)))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.