Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 21.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема циреинови  
Автор една ()
Публикувано05.09.00 18:27



От години имам циреи по дупето. Тъкмо едната зарасне, появява се друга. Пих антибиотик, мазах се с йодасепт, мих се с калиев перманганат, отрових се от бирена мая - няма спасение. Цялата ми кожа на д-то е в белези и дупки, но това не ме притеснява толкова, колкото постоянното огнище на зараза. Имате ли някаква идея за мен? Помогнете ми, ако можете.

Тема циреинови [re: една]  
Автор :))) ()
Публикувано07.09.00 09:26



В подобни случаи доколкото знам се препоръчва печене на слънце на въпросното място. Провери си и бельото - често то е причина. Носи само естествени неща - памук и лен. Пробвай да се намажеш и с антимикотично лекарство да не би да има подхранваща гъбична зараза.

Тема циреинови [re: :)))]  
Автор а ()
Публикувано07.09.00 09:53



Препоръчвам ти горещо д-р Емил Илиев - Медицинска академия, Кожна клиника , тавански етажл Той се занимава с акупунктура и ми излекува много тежко хронично кожно заболяване. Там се лекуват хора с циреи херпеси и т.н.

Тема циреинови [re: а]  
Автор Rapidfire ()
Публикувано07.09.00 12:45



Най-добре послушай първата буква.:) Много често тези инфекции са комбинирани - гъбички и бактерии. Така че трябва да се направи посявка и да се окрият причинителите, както и спрямо какви медикаменти са чувствителни. Мисля че в кожна клника ще ти свършат работа. Изкисвай си бельото в белина (прането на 90 градуса дезнфекцира, но унищожава дрехата) :))) Провери си и кръвната захар, не рядко увеличението и води до такива проблеми.

Тема циреинови [re: Rapidfire]  
Автор :))) ()
Публикувано08.09.00 09:18



и прането на 90 градуса не решава проблема спорите издържат до 120-130 градуса нали затова стерилизирам в автоклав на 3 атмосфери най-мощното лекарство е UV-излъчването на слънцето - до 15 мин убива всичко затова си мисля, че то е най-доброто лекарство може би би помогнало и курс облъчвания с UV лампа

Тема благодаря [re: :)))]  
Автор една ()
Публикувано08.09.00 09:55



Благодаря ви. Ще опитам това, което ме посъветвахте. Стискайте ми палци.

Тема Отг: благодарянови [re: една]  
АвторValy (Нерегистриран)
Публикувано16.10.00 03:48



Kogato biah momiche imah sashtia problem v prodaljenie na pochti 2 godini.Niamah povishena zahar ,belioto mi beshe prano pri visoka temperatura,izkisvano v belina,gladeno..Pravih vsichko koeto mi beshe kazano i vsichko koeto ti spomenavash ...Nishto ne pomogna..Dokato ne se nameri edin svesten chovek(lekar) koito mi preporucha (zarazen)streptokokov gamaglobolin.
Biha mi tri injekcii i vsichko prikluchi!!



Тема Отг: циреинови [re: една]  
АвторМУЛЕ (Нерегистриран)
Публикувано16.10.00 09:01



Ето ти две рецепти:
"Ленено семе се сварява със мляко и захар.Налага се мястото"
и втората.
"Бамя се сварява с мляко и захар и се налага мястото."

Налагането вероятно ще бъде с онези , голямите лепенки...на кръст и ....съчувствувам ти с усмивка.
Моля ти се, ако го приложиш, и имаш добри резултати, ела пак тук.
Ще зарадваш Мулето ....



Тема Отг: благодарянови [re: Valy]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 15:27



Дай повече данни за този лекар. Къде може да се намери?



Тема Отг: циреинови [re: МУЛЕ]  
Автор MALKiAT (непознат )
Публикувано23.01.01 22:03



Imam absoliutno sushtia problem kato tvoia. Spored maika mi triabva da se majat s "Ihtiol" i ot lichen opit ti kazvam da ne gi pipash dokato ne se mahnat sami. Neiskam da te plasha no zaradi zirei sum postupval v bolniza i to v mnogo tejko sustoianie. NO ne se pritesniavai zashtoto tezi zirei zaradi koito biah 5 dena v "Isul" biaha v nosa mi. Taka che te preduprejdavam che ako stane neshto takova burzo triabva da potursish medizinska pomosht, zashtoto poslednia put az mnogo zakusniah. I E MNOGO VAJNO pri takuv sluchai da ne slushash lichnia lekar ako ti kaje che ne e opasno, zashtoto az si patih ot tova.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.