Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема антибиотиците - отрова или...нови  
Автор почернен ()
Публикувано19.07.00 13:41



Искам да ви питам за антибиотиците, кажете ми каквото знаете за страничните им явления, защото преди около две седмици си порязах десния крак на една ръждясала ламарина и не обърнах никакво внимание на раната, мислейки си, че ще оздравее от самосебе си. Но какво беше очудването ми, когато тя вместо да оздравее започна да се възпалява и подува. Чак тогава отидох на лекар ( за мен най-омразното нещо на света ), който ми каза, че ако съм се бил забавил още няколко дена резултатът е можел да бъде фатален за цял живот и ме наблъска с антибиотици. Пих ги повече от 10 дена и в интерес на истината раната започна да се оправя, но за сметка на това се чувствам отвратително - една постоянна отпадналост и непривична липса на енергия, лош сън, та на всичкото отгоре се появи и някакъв отвратителен вкус в устата ми въпреки, че си мия зъбите по 5 пъти на ден. Що за лекарство е това, не лекарство, а жива отрова...

Тема антибиотиците - отрова или...нови [re: почернен]  
Автор :))) ()
Публикувано19.07.00 14:50



Антибиотикът е вид отрова. Той наистина убива бацилите но убива и много от полезните бактерии в тялото. Затова като пиеш антибиотик пий и кисело мляко за вкарване на лактобацилус. Лошия вкус в устата (а и често мирише и урината но хората се стесняват да кажат:))) се дъбжи на метаболитни процеси в черния дроб който разгражда антибиотика. Те отшумяват ден-два след като го спреш. Пий сокове от прясно изцедени плодове и кисело мляко, яж чесън и при подобни рани ходи веднага на доктор. Аз щях да остана без пръст при аналогичен случай :))) Лекарствата са отрова затова трябва внимателно. Но и лекарите не са за тоя дето духа :)))

Тема антибиотиците - отрова или...нови [re: почернен]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано19.07.00 15:55



Всичко направено от хората е отровно. Антибиотика не прави изключение. Анти.....в смисъл на "обратно"... "био+...живот.... "тик"....контракция.... Като се удървиш получаваш тикове...ха ха ха ха

Тема антибиотиците - отрова или...нови [re: МУЛЕ]  
Автор почернен ()
Публикувано19.07.00 16:18



...и вероятно плочата започва да прескача и да втръсва...

Тема антибиотиците - отрова или...нови [re: почернен]  
Автор Тя ()
Публикувано19.07.00 16:24



И змията пуска отрова, но правилно използвана се превръща в лек. Всичко зависи от дозата :))))))

Тема антибиотиците - отрова или...нови [re: МУЛЕ]  
Автор :))) ()
Публикувано19.07.00 16:43



dobituk :))) kato te zaboliat kopitata molitvi li shte chetesh?:))))

Тема антибиотиците - отрова или...нови [re: почернен]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано19.07.00 17:12



Плочата започва да се повтаря. В думата плоча, седи думата "лоча". Вярно голяма скука е да контактуваш с хора. Аз зная защо никой не е виждал Бога. Защото Бог,вероятно е умрял от скука, да контактува с хората... или се е скрил в дън земята от тези досадни същества....ха ха х ах а И синовете му....също.....ха ха ха се преселват н адруги светове от скука....ха ха ха х Думата "отрова", има значението на труп, изваден от рова, от гроба. От където е изваден трупа, той там се връща. Така че, със или без антибиотици.....рано или късно....ха ха ха ха Що се хабите да си задавате безсмислени въпроси? За антибиотиците де....ха ха ха ха ха И за лекарите де...дето не били за този, дето духа, а за този, дето вее...ха ха ха ха

Тема антибиотиците - отрова или...нови [re: МУЛЕ]  
Автор МЕЧКА СТРЪВНИЦА ()
Публикувано19.07.00 21:40



Муленце, Бог не контактува с хората, но поне ги е създал по свой образ и подобие :-) За мулетата със сигурност не е така, а и едва ли го чуваш, нали? А що се отнася до темата - само забележи, че почернен се оплаква от лош вкус в устата, но май антибиотика го е спасил от нещо лошо......възпаление и гангрена, например! Щеше да ми е много интересно да го посъветваш нещо свързано с билки и молитви и последа го оплакваме заедно :-))

Тема антибиотиците - отрова или...нови [re: почернен]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано19.07.00 22:26



Почернения , да е усетил, чи кръвта му не е на ред? Не е усетил.Знаеш ли защо? Защото неговата кръв не го интересува.Той я приема като нещо, което не заслужава внимание. И се и сложил ник...ПОЧЕРНЕН....той подсъзнателно се е очернил...какво да го правиш ,кажи ми? Ако обръщаше внимание на дребните неща, на светлите неща, а не на почернените, ламарината нямаше да го закачи, този Почернен. И тогава Мечо, въпросът ти щеше да е безсмислен. Това е проблем на Почернения...дето си е избрал този ник....и разбира се не само това му е проблема.....

Тема антибиотиците - отрова или...нови [re: МУЛЕ]  
Автор МЕЧКА СТРЪВНИЦА ()
Публикувано19.07.00 22:34



Добре де, Муле.... дай да говорим за по-важни неща, за теб :-) Мани го почернения... Ставаше въпрос за това, дали мулетата са създадени по Негово подобие и дали ТИ чуваш Бог? :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.