Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 02.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема tursa lek za zapek  
Автор Cvetalina ()
Публикувано07.07.00 14:27



Molia Vi pomognete mi Ot 6 godini imam zapek i pia bizalaks tabletki iskam da se oprava bez da pia xapsheta no nishto ne mi pomaga molia vi daite mi suvet.

Тема tursa lek za zapekнови [re: Cvetalina]  
Автор edno ku-ku ()
Публикувано07.07.00 15:40



opitei s razni bilki na men edin put mnogo mi pomogna otvara ot cheren buz biah se zalejala v edna bolnica s gadna pnevmonia i gadni antibiotici opitai i malko pluvane i poveche plodove i pone 2-3 sedmici dieta, no samo raztovarvashta. mnogo pomagat sini slivi, sladko ot rozi i smokini. izhvurli ot meniuto si vsiakakvi izlishni konservanti i shokoladi.

Тема tursa lek za zapekнови [re: Cvetalina]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано07.07.00 16:43



Не е хубаво да пиеш хапчета.Отиди в книжарница "Елрид", намира се на пряката на Раковска, при ВИТИЗ.На 50 м. от Раковска е..... Купи си от там книгата..."Книга за Здравето"....с извадки от беседите на Дънов, касаещи темата за здравето.Там има наколко указания... Мога да ти ги препиша, но ро добре е да си купеш книгата. Това важи не само за теб...но и за всички, които търсят мъдри съвети от здравословен характер. Много правилно питаш и се интересуваш от прочистването и лечението на зарека......Запека е жестока отрова..... Нямаш място за губене на време...не се бави, достатъчно си се бавила......и вероятно доста си се отровила..... Ако се прочистиш, ще усетиш как всичко ще ти светне..... Желая ти успех...дерзай и се обади,когато успееш,.....ще се радвам заедно с теб...... Едно от нещата е храната, не яж бял хляб, но най грубия. Или покълнало жито, от негруханата пшеница. Един колега има подобен проблем и му стана по-леко, когато си хапва черен хлебец, със зехтин, чубрица, лют пиперец и солчица.Лютото, засилва паристалтиката на червата, а зехтина много смазва...и помага. Забъркай си зехтинец със такава смес,и си топи хлебец..... много бързо става и страшно приятно е на вкус......ммммммммммм Пии после лимонов сок ..... Да ти е сладко.....

Тема tursa lek za zapekнови [re: Cvetalina]  
Автор ВИ ()
Публикувано07.07.00 18:08



Яж овесени ядки сварени в прясно мляко, всяка сутрин, нагладно.

Тема ВИ....нови [re: ВИ]  
Автор МЕЧКА СТРЪВНИЦА ()
Публикувано07.07.00 18:48



Като ядеш сутрин овесени ядки вече не си гладно :-))))

Тема ВИ....нови [re: МЕЧКА СТРЪВНИЦА]  
Автор ВИ ()
Публикувано07.07.00 19:32



:-) мечешки ти работи! :-)

Тема ВИ....нови [re: Cvetalina]  
Автор Калина ()
Публикувано07.07.00 19:45



Според мен много ефикасна билка е Зарнестеца . Пише върху опаковката как се пие.

Тема ВИ....нови [re: ВИ]  
Автор МЕЧКА СТРЪВНИЦА ()
Публикувано07.07.00 19:59



Ми , да....... Ама поне ти се усмихвам с истинска симпатия :-))) Мечка му кажи, не Муле :-)))

Тема ВИ....нови [re: Калина]  
Автор Rapidfire ()
Публикувано08.07.00 10:51



Опитай ги всичките. Коремчето е индивидуална работа, реагира различно. Всички рецепти са хубави. Избягвай драстичните очисъ=тителни от сорта на сена, английска сол и медикаментозни средства. Балансирай си храната с повече салати от листни зеленчуци, черен хляб и т.н. Ето ти още една рецепта: Сутрин на гладно изпиваш една много голяма лъжица зехтин. Захлупваш я с една чаша компот или сок. Гледаш да не ядеш нищо един два часа. И най вече, стегни си коремната преса. Много помага.

Тема tursa lek za zapekнови [re: МУЛЕ]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано08.07.00 12:27



виждаш ли МУЛЕ, когато говориш човешки с хората, ни кой не рипа срещу теб.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.