Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 02.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СТЕРОЙДИнови  
Автор run ()
Публикувано10.04.00 23:27



кажете нещо за стероидите. наистина ли са вредни.

Тема СТЕРОЙДИ [re: run]  
Автор Гед ()
Публикувано10.04.00 23:55



Да,на жените им растът бради и после ги показват в цирка.

Тема СТЕРОИДИнови [re: run]  
Автор д-р С Михайлов ()
Публикувано11.04.00 10:39



По принцип, стероидите се използват за лечение на редица заболявания. В този случай, като всяко лекарство си имат, освен полезно действие и странични (не-желани) ефекти. Изключение - когато се ползват за заместителна терапия. Когато, обаче се ползват като допинг (андрогени) - са вредни. Повишават редица рискове вкл. от сърдечно-съдови инциденти, инсулти и др. При жените, водят до маскулинизация - поява на мъжки вторични полови белези, при мъжете подтискат собствените полови жлези.

Тема СТЕРОИДИ :-))нови [re: run]  
Автор millenn ()
Публикувано12.04.00 00:53



Ползвал съм стероиди повече от 10 години. Не съм имал проблеми (или странични ефекти) нито тогава нито сега. Според мен ако се взимат правиелно и под лекарско наблюдение няма нищо страшно. Др.е въпроса защо се взимат. Ако тренираш за здраве и удоволствие, защо са ти?

Тема СТЕРОИДИ :-))нови [re: millenn]  
Автор ВИ ()
Публикувано21.04.00 02:13



Тия стероиди за които говориш са различни! Питайте ме мене! Аз пострадах от стероидите!!!!!! По този случай се свързах с една анти -стероидна организация в Америка по интернет и научих много. Добре че се възстанових, отне ми половин година за възстановяване, при положение че взимах стероидни инжекции само 6 дена! Стероидите са ...мамата! На никого не препоръчвам! Аз хабер си нямах от страничните действия. Тъпото е, че много доктори също си нямат хабер като ги предписват. Имам живи примери! Добър иначе доктор мислеше, че съм алергична когато стероидите се проявиха по техния си начин. Издух се като балон само за 6 дена. Бъдете много внимателни с тях! Честно! Някой ако има въпрос, може да ми пише на е-мейла.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.