Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема търся някойнови  
Автор @пациент ()
Публикувано19.03.00 10:03



Търся кожен лекар който да разбира от псориазис или по точно някой който го лекува . Имам по малко на лактите и мисля че покрай стреса и напреженията на който съм подложен ще ми се се разшири. Лекувам го с clobederm но няма особен ефект.

Тема Не търси, защото ....нови  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано19.03.00 11:58



ПРекарай известно време тук на тази тема.Включвай се в разсъжденията. Чети. Тук има страшни образи, които ще те изведат от вцепенението в което си попаднал.Ти си като хипнотизиран от това че имаш псироазис.Излез от хипнозата...бъди със нас тук. И не се коркай, толкова много хора имат това по ръцете, по краката, по лицето....а повечето го имат във душата. и всички искат да го скрият....ха ха ха хаха

Тема малко надежданови [re: @пациент]  
Автор Катърчето ()
Публикувано19.03.00 14:18



Пробвай в кожна клиника на Медицинският университет - Александровска болница, проф.Цанков.

Тема малко надежданови [re: Катърчето]  
Автор Гед ()
Публикувано19.03.00 14:30



В Огняново до Гоце Делчев минералната вода много помага при такива заболявания ,както и при много други.

Тема малко надежданови  
Автор Гед ()
Публикувано19.03.00 15:48



Мой приател страда от псориазис и водата там му помогна според неговите твърдения.Това е човешката страна.Колкото до олигофрена титулуващ себе си Муле ако може да помогне на Пациента- да помогне.Ако не- да не си чеше напразно езика!

Тема за Муленцетонови [re: Гед]  
Автор Гед ()
Публикувано19.03.00 15:54



Иначе си умничък и забавен въпреки,че понякога се чудя дали и сам си разбираш това което искаш да кажеш.Целувки!-твой фен.

Тема Не търси, защото .... [re: МУЛЕ]  
Автор Alfa ()
Публикувано20.03.00 03:25



Struva mi se che toi veche e popadnal na edinstvenia Strashen Obraz v Kluba i tova si TI. Edva li moze da mu se sluchi nesto po uchudvashto sled kato e procel tvoia otgovor. Ama vse se chudia kak e vazmozno vednaga sled kato niakoi popita nesto vse parvi ti da mu otgovariash....eiiii goliama rabota si.

Тема малко надежданови  
Автор Alfa ()
Публикувано20.03.00 03:28



Mule Kak mislish che ti kazvam imeto, razbirash li kakvo misla za teb?

Тема малко надежданови [re: Alfa]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано20.03.00 07:17



Абе Алфа, ти ще ме спукаш от смях бе...ха ха ха Как ще кажеш нещо,дето не го знаеш бе...ха ха ха Как ще мислиш, когато не знаеш кой си бе Алфа? От къде знаеш ,защото не знаеш, кой си ти и кой мисли бе....ха ха ха Защото нямаш гаранции че именно ти мислиш. От името на глупавите мислят и решават политиците. А глупавите ходят да гласуват за тях....ха ха ха -защото са глупави , затова. И после винаги са недоволни....защото са глупави, не заради друго....ха ха ха ха Той ми знаел името.....ха ха ха , Той мислел...ха ха ха Вицове....ха ха ха ха

Тема Не търси, защото ....нови  
Автор magarica ()
Публикувано20.03.00 07:39



Mule, ti, moito momche, si patilo ot doktori.I moga da se obzaloja ,che si patilo ot psihiatri.To nali ,znaesh vsichko ti idva ot proizhoda.Kakto znaem Muleta-ta ne sa vid sami po sebe si.Te sa mejduvidova krastoska mejdu kon i magare.I kato takiva sa bezplodni i imat mnogo psihicheski otklonennia(kakto e iavno ot tvoite brutveji).Ta haide po-leko s doktorite,popovete i pr. shtoto,moito momche, ti kakvo pravish po cial den za da si poddarjash bezsmurtnata dusha zadovolena?T.E.-tova go znam-lazish po nervite na drugite-za duhovna hrana.Ami za gorkototo ti chetirinogo tialo kakvo pravish? Niama da se uchudia ,ako otgovorish,che niamash nujda ot hrana,zashtoto si svruhestestven ili pak che "glasovete " ti kazvat kak da se hranish,taka che da stanesh tolkova umen kolkoto si.To taka se zapochva.A imash li i videnia?!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.