Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 25.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема нищо ми няманови  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано27.02.00 07:23



здрава съм като кюлче злато. като космонавт (абе тва с в ли се пише или с ф?с ф ми е по-симпатично) ям, спя... всичко. косата ми е лъскава и здрава, бялото на очите - бяло, а черното - черно. нямам мазоли никъде. мога да цепя дърва със зъби. пердаша пеш по 10 километра наведнъж, без да ми мигне окото. сънувам чудни сънища. обаче всеки от тях - по 2 пъти. и кво? нищо, кво...

Тема Чакайнови  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано27.02.00 19:34



виждам тракат кости, тра-ла-ла сред бездънната гора, тракат скелети ръбати, тракат черепи зъбати и над тях сред мраз и зной рикат лъвове безброй гладни лъвове - че кости бели стават сал за пости. дълги пости - вековати, жадна съм надън реката. черни камъни да пия- нож не съм, пуста кания...

Тема Чакай изненади....  
Автор Alfa ()
Публикувано27.02.00 23:50



A ti da ne bi da se vizdash sled 50 godini?

Тема Чакай денови [re: НеОНеЛ]  
Автор xman ()
Публикувано28.02.00 00:04



леле мале кви ги дроби чак косата ми настръхна в тези късни нощни доби тук от страх ще съхна по-добре кажи каква си как изглеждаш като млада ние старите монаси тук ще слушаме с наслада

Тема Чакай денови [re: xman]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано28.02.00 04:41



:) в четвъртия ред на първия куплет би било по-благозвучно да напишеш вместо "съхна" - "се съсъхна". ето, виж как: леле, мале, кви ги дроби - чак косата ми настръхна! в тези късни нощни доби тук от страх ще се съсъхна. изразът е диалектничък малко така, обаче е много по-вкусен от простото изразяване на действие "съхна". не намираш ли? още повече, че страха си го правим ние сами.... прочее - въпреки, че съм твърд държател нависоко на мнението, че любопитството, мързелът... и да не изреждам още колко такива неща, са основни двигатели на еволюцията - няма да кажа. забравила съм, защото. я да видим? какво ли ще отсънувам пак днес? амммма че работа...


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.