Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 20.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема ot 10 godini sam omajena i ne mojem da imame decaнови  
Автор vivian ()
Публикувано15.02.00 23:00



ako ima nqkoi koito znae dobri lekari ili neshto takova,molq da mi kje

Тема ot 10 godini sam omajena i ne mojem da imame deca  
Автор Alfa ()
Публикувано17.02.00 03:29



Mule, ПОМИСЛИ ЗАЩО СЕ Е СЛУЧИЛО ТАКА s teb?ТОВА НЕ Е СЛУЧАЙНО И ИМА ПРОБЛЕМИ....В ТЕБ ИЛИ В Semeistvoto ti.... И ТЕЗИ ПРОБЛЕМИ МОГАТ ДА БЪДАТ ТОЛКОВА.....ВЪТРЕШНИ И ДУШЕВНИ, ЧЕ НИКОЙ ЛЕКАР НЕ СЕ Е ЗАНИМАВАЛ С ТЯХ. ВЪРНИ ЛЕНТАТА НАЗАД, v detstvoto si ПРИЧИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ, ТОВА НЕ Е СЛУЧАЙНО...... НАМЕРИ ПРИЧИНАТА И ВЕДНАГА ЩЕ УСЕТИШ ..... Alfa ТИ КАЗВА ....УСМИХНИ СЕ И НЕ БЪДИ Tolkova Prost.... edva li ИМА МНОГО ПО ЗЛЕ ОТ ТЕБ..... Obache gledai optimistichno na tvoeto sastoianie Alfa ТИ СЕ УСМИХВА...... XA XA XA XA :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Тема ot 10 godini sam omajena i ne mojem da imame decaнови [re: vivian]  
Автор Eri ()
Публикувано21.02.00 14:40



Ne se ocajvajte .Prvo neka da se izsledva saprugat vi,stoto e poleko.Trabva da otide na Androlog ima v medicinska akademia kadeto e dekanata na 1 etaz da napravi spermogram za da se vidi negovata oploditelna sposobnost.Ako s nego e vsicko na red togava izsledvajte se Vie ,v AG potrsete Pr.cernev toj se zanimava s tezi nesta. ima mnogo pricini za vasia prooblem,no poveceto sa resimi . Az sam lekar no ne se zanimavam s tezi nesta.Zelaja vi uspeh.

Тема ЕХ Алфа , Алфа ......нови [re: Alfa]  
Автор ПАЛАВАТА ()
Публикувано27.02.00 04:39



Алфа , ПОМИСЛИ ЗАЩО СЕ Е СЛУЧИЛО ТАКА с теб ?ТОВА НЕ Е СЛУЧАЙНО И ИМА ПРОБЛЕМИ....В ТЕБ ИЛИ В семейството ти .... И ТЕЗИ ПРОБЛЕМИ МОГАТ ДА БЪДАТ ТОЛКОВА.....ВЪТРЕШНИ И ДУШЕВНИ, ЧЕ НИКОЙ ЛЕКАР НЕ СЕ Е ЗАНИМАВАЛ С ТЯХ. ВЪРНИ ЛЕНТАТА НАЗАД, в детството си - ПРИЧИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ, ТОВА НЕ Е СЛУЧАЙНО...... НАМЕРИ ПРИЧИНАТА И ВЕДНАГА ЩЕ УСЕТИШ ..... Палавата ТИ КАЗВА ....УСМИХНИ СЕ И НЕ БЪДИ толкова язвителен.... едва ли ИМА МНОГО ПО ЗЛЕ ОТ ТЕБ..... обаче гледай оптимистично на твоето състояние , може и да се оправиш някой ден ! Палавата ТИ СЕ УСМИХВА...... XA XA XA XA :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Всички можем да копираме , нали Алфа !


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.