Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За огънянови  
Автор бъра-бъра ()
Публикувано11.11.99 16:16



Защо живота така пали кръвта ми, като е толкова шибан!?

Тема За огънянови [re: бъра-бъра]  
Автор byly ()
Публикувано15.11.99 14:37



Защото още нямаш 20, мило дете...

Тема За огънянови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано15.11.99 16:46



... и защото всъщност не е чак толкова шибан, когато се наспиш, наядеш и имаш приятели.

Тема За огънянови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано15.11.99 16:53



А може би трябват Истински приятели, как мислиш, Стамене ? /Само не искай дефиниция за Истински.../

Тема Истинскинови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано17.11.99 12:30



Истински аз нямах. Имах един, но беше измислен. А толкова много исках да имам...

Тема Истинскинови [re: Стамен]  
Автор марийка ()
Публикувано18.11.99 23:43



а сега имаш ли?

Тема Истинскинови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано19.11.99 09:12



Един ден не бях в мрежата и какви събития ! Последно - жена ли си или мъж ? Сериозно ли говориш или не ? Ако да, откъде се е загнездило това чувство за вина у теб, нима е толкова непреодолимо ? Знам, че отказа на Арчи да му пишеш под измислен/според мен/ предлог, но ако решиш, че можеш да споделиш нещо, което ти тежи, направи го - ще те разбера. Не е късно никога за нищо/това не е философско изказване и не подлежи на дискусия/. Поздрави

Тема Да, имамнови [re: марийка]  
Автор Стамен ()
Публикувано19.11.99 09:46



Ето виж сама - byly ми е приятелка.

Тема Истинскинови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано19.11.99 09:52



Женско съм. Моят приятел Хитър Петър написа онова там пояснение от мое име, защото искаше да ми помогне да не се чувствам толкова виновна, че съм заблудила чудесните хора в клуб "Вечни мисли". И после не знаех дали трябва да му благодаря, че го направи вместо мен, или пък да му се разсърдя, че ме разкри без съгласието ми. Само че на него не мога да му се сърдя. Той ми е стар приятел. Толкова стар, че вече дори започвам да мисля за него като за НЕизмислен. byly, на теб се извинявам лично за заблудата. И ти благодаря, че ... че си добра с мен.

Тема Истинскинови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано19.11.99 10:43



Боже, боже, кашата е пълна. Аз, такова... ами мъж съм. Сигурно и аз съм те заблудил, но все пак си мисля, че имаш върховно чувство за хумор. Знаеш ли, като малък живеех в махала с повече момичета около мен и с тях се разбирах много по-добре отколкото с повечето момчета. Имах дори и истински приятелки между тях. После нещата се промениха, разпиляхме се... Много ми липсва истинска приятелКА/изцяло лишено от сексуален подтекст/. Тъй че, в смисъла на по-горната ти реплика/към марийка...хм/, много ти благодаря, ако така ме чувстваш. Напиши нещо за себе си


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.