Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мястотонови [re: бъра-бъра]  
Автор Фани ()
Публикувано22.11.99 14:34



Обсебихме "За огъня", а не трябваше. Дано бъра-бъра не ни се е разсърдила и дано все така огънят да пали кръвта й. Аз й го пожелавам от все сърце!

Тема Мястотонови [re: Фани]  
Автор byly ()
Публикувано23.11.99 16:26



Фани, а не мислиш ли, че огъня така е подпалил сърцето на бъра-бъра, че момичето вече търси пожарогасител? Шега, разбира се...

Тема Мястотонови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано23.11.99 16:47



Дано си прав.

Тема Мястотонови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано23.11.99 17:08



Прочвте ли писмото ми?

Тема Мястотонови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано23.11.99 17:26



Сутринта имах писмо, отговорих ти и повече нищо не съм получила... Мисля, че има проблем със сървъра. Прати ми го на другия адрес ако искаш.

Тема Мястотонови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано23.11.99 17:33



Пратих го и на двете места, сега. Дълга е нощта...

Тема Мястотонови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано23.11.99 17:47



Ще останеш ли?

Тема Мястотонови [re: Стамен]  
Автор Стамен ()
Публикувано24.11.99 10:44



Тук някъде са писали, че има цензура на сайта. Ако не е някаква тъпа шега, може би има проблем с машината и не се получават всички съобщения. Казвам ти го за информация. Приятен ден на теб!

Тема Мястотонови [re: Фани]  
Автор бъра-бъра ()
Публикувано24.11.99 10:59



Ехооооооо. Само след месец ставам на 27, така че "палежа" не е от възрастта. А че животът е шибан, е съвършено вярно. Но аз го обичам и такъв... Просто исках да разбера дали има и други като мен. А "пожарогасител" нямам, имам "подпалвач". И двама малки палавници на 4 и 7г. Радвам се, че моята тема ви хареса.

Тема Мястотонови [re: бъра-бъра]  
Автор Стамен ()
Публикувано24.11.99 11:10



Мила, да са ти живи и здрави подпалвачът и малките подпалваченца:) И друг път не казвай, че с такава силна армия зад гърба ти животът е шибан. Не е:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.