Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Истинскинови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано19.11.99 10:59



Това вече е весело! Сетих се за Шекспир и за "Комедия от грешки":) А сериозното е, че пак можем да сме си приятели, нищо че си мъж. Стига да умееш да прощаваш....

Тема Истинскинови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано19.11.99 11:26



Умея. Не прощавам единствено на себе си. Самият аз се нуждая от прошката на други хора. На теб, както и на още една жена тук, в клубовете, никога не бих могъл дори да се разсърдя. Ценя приятелството, повече от всичко друго

Тема Истинскинови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано19.11.99 11:44



Усещаш ли иронията във факта, че решихме да се сприятеляваме в рубриката "Докторе, защо"? ..................... Все повече се убеждавам, че най-добрите, най-качествените, най-свестните хора са най-беззащитни срещу злото. До едно време. После доброто пак побеждава злото, но винаги цената на тая победа е много висока. Мисля си също, че пък от друга страна, точно добротата на свестните хора ги прави недосегаеми за злото. Защото те не го съзнават, или ако го съзнават, просто го отразяват, а не го попиват в себе си и не го умножават. Имам и една моя теория за злото. Проста е: злото се връща като бумеранг върху неговия творец. И той, колкото и привидно безсъвестен да е, си плаща заради стореното зло. Рано или късно, по един или по друг начин, но плаща... byly, ще ми кажеш ли как е името ти?

Тема Истинскинови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано19.11.99 11:59



Ирония... Но все пак и двамата нещо сме търсели тук, дори и подсъзнателно. Виждам, че вярваш във Възмездието, аз също. Но каква е утехата за страдащите и невярващи нито във възмездие, нито в прераждане, нито в каквото и да било ? Казвам се Боби, а ти ?

Тема Търсянови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано19.11.99 12:22



Не подсъзнателно, а съвсем съзнателно търся тук Някой Човек. Някой, който би ми простил за това, че съм убила Друг Човек. Или пък някой, който не би ми простил и би ме посочил с пръст: ЕТО Я! ТЯ Е УБИЕЦ! Може би по-скоро второто... Или пък третото - търся някой, за когото да бъда полезна с нещо, с каквото и да е, но да съм полезна, а не вредна... Търся изкупление... това е истината. Много, много ме боли от нея. Както и да е.

Тема Търсянови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано19.11.99 12:42



Моля те, м н о г о, пиши ми на мейла и разкажи по-подробно. Не знам дали съм Човек, дори не знам човек ли съм, но мисля, че ще си бъдем взаимно полезни. Можеш да не го направиш веднага, но ще чакам... Поздрави, Боби

Тема Не го знамнови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано19.11.99 12:52



адреса ти за мейл.

Тема Ето гонови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано19.11.99 13:04



byly@dir.bg или byly55@hotmail.com

Тема Писахнови [re: бъра-бъра]  
Автор Стамен ()
Публикувано19.11.99 14:42



мейл на втория адрес.

Тема И азнови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано19.11.99 16:00



Имаш поща.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.