Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Усещали ли сте как полудявате?нови  
Автор Стамен ()
Публикувано09.11.99 14:00



Имали ли сте усещането, че не сте нормални хора? Искали ли сте да не съществува истинският свят, а да си остане само измисленият? Мълчали ли сте дни наред, за да можете само да си мислите за разни неща? Искали ли сте да бъдете друг човек? А?

Тема Усещали ли сте как полудявате?нови [re: Стамен]  
Автор Nefela ()
Публикувано09.11.99 19:30



не... но съм имала усещането, че съм единственият нормален... това става ли? :))) не... но ми е хрумвало, че бих внесла някои корекцийки... дребни, подразбира се... по детайлите... нищо прекалено арогантно - например - кивито да е с размери на пъпеш и да се бели като банан... хм, много Мичуринско стана...;)) не, не мисля... но съм си говорила сама... или поне съм имала чувството, че сама си говоря... вероятно не си удовлетворен от отговора и смяташ, че не е същото... в своя защита мога да кажа само, че е било за периоди, надхвърлящи няколко дена... та така, ако мога да компенсирам качествените различия с количествено превъзходство... :)))) не, обаче съм искала да съм същият човек в други условия... хм... дали отговорих....а?.... :)))) поздрави Nefela

Тема Усещали ли сте как полудявате?нови [re: Nefela]  
Автор Стамен ()
Публикувано10.11.99 11:39



Да, отговори. Благодаря ти! Стамен

Тема Усещали ли сте как полудявате?нови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано10.11.99 14:49



А защо задаваш въпросите в минало време ?

Тема Усещали ли сте как полудявате?нови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано10.11.99 15:02



А защо не в минало време? Ти сега ли го правиш? Или смяташ да го правиш в бъдеще? И май...не е минало времето, а е условно наклонението (ако ме чуе даскалката ми по български, ще ме ритне):)

Тема Усещали ли сте как полудявате? [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано10.11.99 15:50



Мисля си, че не се прави, а изживява. На първоначалното ти питане отговарям: на първите 3 въпроса - да, на 4 -не. А колкото до условното наклонение - прав си, но е свързано с миналото все пак.

Тема Усещали ли сте как полудявате?нови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано11.11.99 09:43



Стамене, вчера забравих ама сега да те питам: соц. проучване ли правиш, псих. изследване, търсиш себеподобни, броиш пилците или... ?

Тема Усещали ли сте как полудявате?нови [re: byly]  
Автор Стамен ()
Публикувано11.11.99 10:25



Има ли значение какво правя? Добре... де, опитвам се да се съпоставям. Е? Лошо ли е?

Тема Усещали ли сте как полудявате?нови [re: Стамен]  
Автор byly ()
Публикувано11.11.99 10:35



Къде видя укор в моето бръщолевене ? Не мога ли и аз да попитам...

Тема Усещали ли сте как полудявате?нови [re: Стамен]  
Автор бъра-бъра ()
Публикувано11.11.99 13:02



Да, приятелю. Това е точно така. Хубаво е когато човек не изгубва фантазиите си дори в този откачен свят. Това е доказателство за стабилна психика. Държиш се като кретен, защото знаеш, че така трябва. Пързаляш тоя или оня, защото иначе ще прецакат теб. И въпреки това не изгубваш вълшебните си фантазии. Там ти си друг човек, силен, добър, красив и можеш всичко. Бягаш в тях, за да не полудееш. Знаеш ли, аз още вярвам във приказни феи. Никой не би повярвал, че сериозен човек като мен, видял това-онова от живота може да вярва в такива "детинщини". Но аз съм щастлива в своя свят-естествено не изпускам и юздите на реалността. Фантазиите ни зареждат със сили да се борим отново и отново с прозаичните реалности. Все пак реалността е врагът и не бива много да се отплесваме от нея. По някога и там се случват вълшебства.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.