Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема psyhologyнови  
Автор Nefela ()
Публикувано26.10.99 13:37



I. Nefela, iskam da ti se izwinja che zapochwam temata ot twoe ime (ima njakoi syobryzheniq) II. Izbrah da prowezhdame razgoworite si tuk, za da ima wyzmozhnost da se wkljuchat i drugi interesuwashti se ... ewentualno.

Тема до изненадващия ме [re: Nefela]  
Автор Nefela ()
Публикувано28.10.99 11:53



.. изненада ме.... но ти го знаеш, не е нужно да обяснявам на колко пласта се разслоява изненадата... .. толкова ме изненада, че можеше и да не разбера, че си ме изненадал... добре, че бдителни граждани ме информираха каква тема съм започнала ... и най-важното - къде... .. не се извинявай, темата е хубава... харесва ми... а и от името на Nefela са се правили доста по-неизвинителни неща... при това без последващо извинение... но това е друга тема... всъщност, защо пък да е друга... точно тема психология е.... .. и сега, очакваш да питам... а и обещах... но преди да започна да питам, все пак ще попитам - как?... нали това е нещото, което знаели тези, които не знаят защо... а мен не ме интересува защо, само как... поне засега... как отскочи от неработещия чат... до тук .... .. не знам дали ще се присъедини някой към подобна тема... сложена между целулита и брадавиците (и не ги омаловажавам, моля ви... да не се засегне някой)... но пък поне няма да я изтрият... .. аз ще питам... аматьорски... ти, вероятно, също ще питаш... отвреме-навреме ще се отбива някой доброжелател да ни успокои да не се тръшкаме толкова, щото все тая... ама не много често, че мястото не е оживено... и докторът няма да мине да даде компетентно становище... нито за нас... нито за разширените вени и сенната хрема... .. уф, става... аз съм за...

Тема do iznenadvaschiya meнови [re: Nefela]  
Автор npocmak ()
Публикувано28.10.99 16:47



Eto kak: Edno wreme bjah student ... prekysnah ... a posle ... s kakwo da se zanimawam ... ECTECTBEHO - Internet !!! ... ... Wypros ... Kak shte stane towa, sled kato wkyshti njamam I-net ? ... => Reshenie - There is so many I-net clubs ...There is so many I-net clubs ... ... samo che weche pak sym student ... i pak imam dostyp do THE_NET, no weche w univ. |more ... ... BUT, The OS is Linux, and one&only browzer is => lynx ... ... BUT, the lynx hasn't JAVAsupport ... this is the way, becouse I start to write here in

Тема до все така изненадващия менови [re: Nefela]  
Автор питаща ()
Публикувано28.10.99 16:55



...това ли попитах?

Тема do vse taka iznenadvaschiya meнови [re: питаща]  
Автор npocmak ()
Публикувано29.10.99 13:25



Ami ne znam ... >;-) ... Ti kazhi! Ili bydi po-jasna!!! Ne mi myti i bez towa mytnata npocma glawa!

Тема до мътещ сенови [re: npocmak]  
Автор Nefela ()
Публикувано29.10.99 13:36



:)))))))))) добре, няма. уф, не че държа да съм неясна. не. уморително е. а не обичам да обяснявам. и съвсем се уморявам. но още повече се уморявам, когато се насилвам да съм ясна. ето - в момента, например. а колкото повече се насилвам да съм ясна... толкова по-нагоре се надига мътилката... видя ли какво стана - аз се уморих, а ти, вероятно, съвсем се помъти... питах, прочее - как избра психология... та ние говорехме за неработещия чат... но ако да те питам те помътва... мога да спра... мдааа... мога да спра :)))))

Тема izmytil ...нови [re: Nefela]  
Автор npocmak ()
Публикувано30.10.99 03:17



Ne iskam poweche da se pomytwa i bez towa razmytenata mi glawa. Sega kogato pitashta e weche jasna se chustwam - wzel goreshta wana. Gotow sym pak again da otgowarjam, na question-i ot wsjakakwa roda. Edninstweno ne bih mogyl da ponesa s nasilwaneto si, az pitashta da spra!

Тема а мен горещите вани ме правят сънлива....нови [re: npocmak]  
Автор питаща ()
Публикувано30.10.99 21:35



....както и да е.... (прозявайки се) (разбира се, дискретно) ... готов си пак да отговаряш?... но ти не отговаряш... ако пак си готов да отговаряш както досега... аз ще си остана безотговорно питаща (да се чете с ударение на първото /о/... и да се разбира - питаща без отговор) ... и ако все така си питам безотговорно (да се чете с ударение на първото /о/... и да се разбира - питаща без отговор) ... вероятно и без да ме спираш с насилване... ще си спра от самосебеси... поради самоизчерпване (да се разбира изчерпване на личния ентусиазъм за питане безотговорно (да се чете с ударение на първото /о/... и да се разбира - питаща без отговор)... ... хайде към ванатааа :)))) ...ама засега съм тук... и си питам, питам... отговороочакващо и никакпростаконенасилващо...

Тема a men goreschite vani me pravyat s"nliva....нови [re: питаща]  
Автор npocmak ()
Публикувано02.11.99 09:39



uf, az naistina sym npocmak !!! Trjabwashe da procheta wsichko dotuk, za da shwana, che me pitash: "kak izbra psihologiya... ta nie govorehme za neraboteschiya chta..." npocmak CbM u npocmak III,E cu yMpa, neznam zashto, no si pomoslih, che se zanimawash s psyhology. Zatowa i napisah, che Autor-a (Nefela) e s podhodjashto obrazowanie. Zatowa i izbrah takawa tema i club. P.S. Btw. ti s kakwo se zanimawash (rabotish, uchish) ? ============================================== Zabelezhka: Citata e otnositelno tochen spored teorijata na Einschtain za otnositelnostta. Pri men njama Cyrillic i citata izglezhda tochno taka, kakto go wizhdash ti.

Тема няма вече питаща...нови [re: npocmak]  
Автор Nefela ()
Публикувано03.11.99 11:39



съжалявам, но я изпратих да си върви... и изобщо, питането не е моята стихия... сигурно затова се и кръстих питаща тогава (ти знаеш кога), защото ми е непривично да задавам въпроси... не обичам въпросителните знаци... предпочитам да разговарям... и съжалявам, ако те разочаровам, но не умея да питам... уф, май регистрирам и друго недоразумение... личната ми дефиниция за /простак/... не може да обясни несхващането... хайде - последен мах за сбогом от питащата - Какво значи простак?... и третото недоразумение, ама него сме го обсъждали вече... не знам, не знам защо си решил, че се занимавам с психология... нетипично е за мястото, където се засякохме...едва ли из дир щъкат много дипломирани психолози... макар че би им било интересно и определено полезно... но това е друга тема... с какво се занимава Nefela? ....да... да видя как да го обясня.... да пробваме така: анализира какво искат да получат хората, създава го като идея ... и когато е реализирано, им го предлага... и ако когато им го предложи, те не се досетят, че това е всъщност нещото, което са искали... или приема, че не си е сършила работата, или ги убеждава, че не са знаели, че точно това искат, но е крайно време да узнаят.... хм... ми той май психология ;))))) както и да е!... отговорих ти поздрави Nefela


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.