Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Nefela!нови [re: Nefela]  
Автор zu ()
Публикувано04.11.99 11:38



...Kyde izchezna, be, chovek. Znaesh li kolko e kofti taka, kato zachezne niakoi interesen? I pochvat edni symnenia, edni podozrenia... :o) Zashto ne idvash v "Literatura"? Ili si imash drug nick? Da de, i az edni gi zadavam... :)))))

Тема posleden wals, sbogom ljub... pitashta! Hi Nefela!нови [re: Nefela]  
Автор npocmak ()
Публикувано04.11.99 20:45



npocmak e sybiratelno ponjatie za razlichni widowe glupaci. Ima npocmak, koito e npocmak i ne znae che npocmak (neosyznat npocmak). Ima npocmak, koito e npocmak i znae che e npocmak (npocmo npocmak). Ima npocmak, koito si misli che e npocmak, no wsyshnost ne e (psewdo npocmak). Ima i npocmak, koito si misli, che ne npocmak, no wsyshnost si e - i to kakyw (npocm npocmak). Ima i drugi, za tjah izpolzwam - gypak (pycku npocmak). Ako pitash za npocmaka s koito obmenjash misli tuk, za nego shte se opitam da dam slednata ... Definition: npocmak - chowek, koito prawi npocmu grshki, nadjawaiki se njakoi slynchew den da si wzeme pouka ot tjah i da spre da gi powtarja. No togawa koi bi iskal da se zanimawa s takyw suhar, pochti sywyrshen bezgreshen i bezinteresen !?! Taka che da zhiwee HALTURATA, i nie pokrai neja ... ili kakto kazwat 'Er-malyk': "Zlatnata sreda - siwata sreda! URAWNOWILOWKA!!!"

Тема Nefela!нови [re: zu]  
Автор Nefela ()
Публикувано09.11.99 11:34



Привет, zu! отговорих ти. и отговорът е на място, където по-лесно ще го откриеш :))) всичко хубаво, zu. до скоро :)))

Тема привет, простак... рокада на дамите :))нови [re: npocmak]  
Автор Nefela ()
Публикувано09.11.99 12:35



..четох, четох... ..за секунда ми се стори, че си се заел да натъпчеш и строиш цялото човечество в една леко разчупена структура... но веднага осъзнах заблудата си...(с помощта на примери от личното ми ойкумене - аз май го използвам, за да противостоя на всякакви зловещи тенденции и прогнози :)).... после, признавам си, малко се задържах на категорията /неосъзнат/... лекичко се притесних... но предодолях кризата... и преминала през няколко силни емоционални труса в рамките на 30 секунди...реших... ..че: НЕ, не съм простак :)))))) ..хехе, не че някой го очаква или изисква от мен. но пък си е познание някакво. може да не знам какво съм, но да знам какво НЕ съм, мисля, си е едно добро начало (аз пак ти парафразирам Контрол, щом ще ми пробутваш Ь :)) ..такаа... ще трябва да върна жеста, май... ..Nefela - старогръцка дума... значения: 1. облак... 2. затъмнение... има и трето, но не ти трябва... ..има и богиня с това име (естествено - на облаците)... има си и купища митове покрай нея, но и те не ти трябват... ..ох, има и десетина еретични тълкувания, с които съм се сблъсквала... мястото им е на кладата :)))) ..някой беше казал, че опитът не ни пречи да правим грешки, но ни пречи да ги правим с удоволствие (всъщност, отлично знам кой е някой, но няма да го кажа, за да не звучи претенциозно) - това по повод дефиницията ти... ..хм.. халтурата...хм... няма да коментирам... и лозунгите ти няма да вдигам... дръж си ги високо, но внимавай да не ти изтръпнат ръцете ... ..хайде, до скоро :))))) Nefela

Тема privet, prostak... rokada na damite :))нови [re: Nefela]  
Автор npocmak ()
Публикувано09.11.99 16:43



Hm ... ot wsichko do tuk razbrah, che i pri teb polozhenieto e oblachno i mygliwo ... to mai kato wremeto w Sf. ... nishto ne pitash, nishto nowo po psyhology-to ... na men ne mi ostawa nishto drugo oswen da si dyrzha plakatchetata, da chukam kolci na palatki i da sybiram hora pred parlamenta ... Ot tuk natatyk se nastriowam na programa "Horizont" i chakam sinopticite da izwestjat proletta. Aide sys zdrawe i otbiwai se po-chesto, che kakto useshtam ot dumite ti mai shte se pozdrawjawame wse po-rjadko :(

Тема ....хм... какво имаш против ника ми ;)))))нови [re: npocmak]  
Автор Nefela ()
Публикувано09.11.99 19:01



npocmak написа: ------------------------------- Hm ... ot wsichko do tuk razbrah, che i pri teb polozhenieto e oblachno i mygliwo ... to mai kato wremeto w Sf. не, нищо не си разбрал :))) в контекста на ника ми - облачно е, но не е мъгливо... а и облаците не са чак толкова неприятно нещо... остави ги да си се реят и кълбят :)))) ... nishto ne pitash, nishto nowo po psyhology-to ... ааа, нали направихме рокада... и изпратихме питащата... нали си изтaнцувахте последния валс, нали ти казах, че няма повече да питам.... na men ne mi ostawa nishto drugo oswen da si dyrzha plakatchetata, da chukam kolci na palatki i da sybiram hora pred parlamenta ... горкият, не е най-удачният сезон за предпарламентарни прояви... убеден ли си, че точно това ти се прави? Ot tuk natatyk se nastriowam na programa "Horizont" i chakam sinopticite da izwestjat proletta. защо ти е пролетта.... трябва ли да изпадна в летаргия само защото се е позастудило... не може ли някакси така, между другото, почти случайно да си пия рома пред камината и да си слушам Jethro Tull... само питам, де :))) Aide sys zdrawe i otbiwai se po-chesto, che kakto useshtam ot dumite ti mai shte se pozdrawjawame wse po-rjadko ето ме, тук съм... нямаше ме за малко, но съм си тук.... мисля, че съм и здрава...(пу пу)... и ето, даже те поздравявам: Здравей, пРоСтАк!!! а защо не ме попиташ ТИ нещо? защо не кажеш ТИ нещо за психологията? ето ме, тук съм... пия си рома, слушам си Heavy Horses и чакам...

Тема ....hm... kakvo imash protiv nika mi ;)))))нови [re: Nefela]  
Автор npocmak ()
Публикувано10.11.99 18:13



Nishto protiw njamam oblacitye i myglata, dazhe togawa e po-interesno, mozhesh se razmina na ulicata s njakoi neprijatnik i toi da ne te zabelezhi, ili da si igraesh na sljapa baba ... >;-) Teb mai te e prihwanalo ot pitashta samo da si pitash mozhe li towa mozhe li towa da si pija, ne mozhe li da si syzercawam kaminata, kakwo li mi se pie sega ... >;-) Psihologijata mi e samo hobi. Imam samo edin rechnik po poslednata. Inache me interesuwat choweshkite wzaimootnoshenija i w chastnost wyprosa: "Zashto i kak chowek w daden moment reshawa da izpolzwa tochno opredeleni dumi, s tochno opredelena intonacija i podredeni po tochno opredelen nachin". Mislaj che ako chowechestwoto nameri otgowor na tozi wypros, shte e samo na njakolkko krachki ot syzdawaneto na istinskijat izkustwen intelekt.

Тема уф... ама съм и аз....нови [re: npocmak]  
Автор Nefela ()
Публикувано15.11.99 17:25



извинявай, извинявай... късно се усетих, че вероятно ми отговаряш от учтивост... по рождение не съм много схватлива, но пък и напоследък бях доста уморена... ceteris paribus, щях да се сетя по-рано :))) хайде - ще дебаркирам, както казваше един професор по история, имайки предвид простичката операция отказване от престол :)) всичко хубаво. беше ми много приятно Nefela ако пак не съм разбрала.... Богове, аз все нещо не разбирам!... знаеш къде да ме намериш

Тема уф... ама си и ти ...нови [re: Nefela]  
Автор npocmak ()
Публикувано16.11.99 02:51



Или ти нищо не разбираш или аз не мога да обеснявам ... или по малко и от двете ... : ( ... и така, преглеждайки всичките си публикации тук, май не съм споделял с теб, че ти отговарям от учтивост ... или да !?! ... във всеки случай в докторското клубче не съм ... ... и внимавай с тази "ceteris paribus", каквото и да означава това ... >;-) ... слава Богу ! ... намерих те !!! ... ... Богове, моля Ви ... нека пак да Я намеря ... pls ... ... Амин ! ..............__ ..............|..| .........----- .. ----- .........|___+___| ..............|..| ..............|..| ..............---

Тема уф... ама съм и аз....нови [re: Nefela]  
Автор 111 ()
Публикувано19.11.99 00:43



Знам, но връзката нещо се губи /не използвам ника "простак"/. Did you get the latest three messages? If not, an explanation follows: ISP problems. I still don't believe I got connected - mirabile dictu.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.