Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 29.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Mirishat mi krakata. Mnogo !  
Автор Man ()
Публикувано18.10.99 16:48



NIakakvi idei za problema mi ?

Тема Mirishat mi krakata. Mnogo !нови [re: Man]  
Автор незнам ()
Публикувано18.10.99 17:37



изпери си обувките, сменяй така наречените чорапи всеки ден, и от аптеката си купи някакъв сприй за обувки. Пробвай пък ако помогне помогне

Тема Mirishat mi krakata. Mnogo !нови [re: Man]  
Автор д-р Г. ()
Публикувано19.10.99 21:40



Rp: Отрежи ги. От врата надолу. д-р Гилотен

Тема Mirishat mi krakata. Mnogo !нови [re: д-р Г.]  
Автор aram ()
Публикувано20.10.99 10:34



Ne se budalkaite, be, tova si e problem. Opitai da si namerish otricatelno ionizirana voda (prekarana prez elektroliza). Za mirizma v ustata pomaga, triabva i za kraka da stava...

Тема Mirishat mi krakata. Mnogo !нови [re: незнам]  
Автор Man ()
Публикувано20.10.99 12:03



Wsi`ko izbroeno sum go pravil ne vednuj ...ako imate idej za niakakvo lekarstvo ????

Тема Mirishat mi krakata. Mnogo !нови [re: aram]  
Автор Man ()
Публикувано20.10.99 12:17



Благодариа за съвета ! А някаква друга идея ..защото двте миризми имат различни причини според мен.

Тема извини ме :)нови [re: Man]  
Автор д-р Г. ()
Публикувано20.10.99 17:12



добре, не се сърди! наистина двете миризми са от различно естество, а пък и колкото пъти да извъртиш йоните на дадена вода - гъбички тя не мори... в повечето случаи миризмата на краката на горкия човек се дължи на някаква кандидоза. иди на истински доктор. но и един сериозен съвет - има едно малко градче, на около 50 км. от софия, казва се брезник, пернишки окр. там има два извора с така наречената "желязна вода". когото и да питаш там, на място, ще те упъти. наливаш в шишета, прибираш се и си киснеш вечер краката в тази вода за по около 20ина минути. виж, това вече наистина е изпитано, не вреди, а помага... още веднъж - извини ме :)

Тема Mirishat mi krakata. Mnogo !нови [re: Man]  
Автор aram ()
Публикувано21.10.99 10:36



A, da, vnimatelno si izbirai chorapi - samo pamuk, bez sintetichni primesi. Jivotyt im e po-kys, no pyk drugite sa edna ot osnovnite prichini za problemi kato tvoia.

Тема извини ме :)нови [re: д-р Г.]  
Автор Man ()
Публикувано21.10.99 11:34



Blagodaria :) Vse pak sum hodil dosta puti na lekari ...no :( Shte opitam i s vodata . I ne se izviniavaj :)) poniakoga mi e idvalo da gi otreja .....i na men hehe osobeno v prisustvie na dama

Тема Mirishat mi krakata. Mnogo !нови [re: aram]  
Автор Man ()
Публикувано21.10.99 11:36



Blagodaria ...po princip ne nosia drugo osven pamuk ...nepriatni mi sa . a i predpochitam da sum bos vseki moment kogato moga . Pak Vi blagodaria


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.