Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 28.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ...и отново за болката...нови  
Автор pentalogikum (новак)
Публикувано11.09.16 23:22



Сигурно на мнозина им е писнало да четат за прословутата болка в кръста, но на мен пък ми писна да ходя по лекари и да не могат да ми помогнат. Затова питам тук - някой може да даде съвет, да препоръча лек или лекар или и аз не знам какво.
През 1997 г. направих операция на дискова херния - L4 - L5. Беше сполучлива - оправих се и с малко минерални бани -Карлово после, но 15 г. нищо - здрава . Мъжът ми се разболя и аз започнах да вдигам тежко и край - като че ли се счупи тоя кръст. Отивам на лекар- рентген - диагноза - стеснение на канала и т.н. Манитол системи, инжекции и т.н. Пооправих се , след някой и друг месец -отново болки - само при вървене- седнала, легнала - няма болка. Това продължава 3 години! Постъпих в болница - ЯМР - абсолютно здрава и няма стеснен канал. Тръгвам си -същото, болки като вървя, непоносими, обливам се в пот от болки. Зарязах лекарите - вървя с болки и проклинам целия свят - болката леко намалява, но после се гърча от ужасни схващания по ходилата и пръстите. Значи и това не помага. И до сега така - периодично - инжекции, хапчета, изчезва за 3-4 дена и тогава съм щастлива и разбирам, че може да се живее и добре. После пак - от половин година при вървене - боли, но има и друга,нова болка - като съм седнала повече от час започва силна болка в опашната област, която върви към тазобедрените стави. Разпадам се. Когато легна и отшуми всичко - не ме боли нищо. Някой да помогне?
имейл: aviter@abv.bg

Редактирано от pentalogikum на 11.09.16 23:24.



Тема Re: ...и отново за болката...нови [re: pentalogikum]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано12.09.16 16:24



Така и не разбрах какъв проблеми имаш, притиснати нерви ли?!



Тема Re: ...и отново за болката...нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор pentalogikum (новак)
Публикувано12.09.16 22:40



Не знам... и лекарите не знаят...според ЯМР на ниво L4 - L5 всичко е наред, а при движение имам силни болки в кръста, на въпросното "здраво" ниво...никой не може да ми каже:( ТРябва да седна и след 2-3 мин. болката спира и пак тръгвам, това е...



Тема Re: ...и отново за болката...нови [re: pentalogikum]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано14.09.16 22:50



Ходила ли си в кв. Горна Баня (София)?



Тема Re: ...и отново за болката...нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор pentalogikum (новак)
Публикувано14.09.16 23:43



На балнеолечение? Не. Там не е ли за сърдечни проблеми? Не съм много информирана...



Тема Re: ...и отново за болката...нови [re: pentalogikum]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано15.09.16 17:50



Не, имах предвид в ортопедията. Да те изследват там, има доста кадърни лекари.

Иначе майка ми ходи при някакъв алтернативен лечител, който нещо те натиска и ти минава за известно време.



Тема Re: ...и отново за болката...нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор pentalogikum (новак)
Публикувано15.09.16 22:22



Не съм за ортопед - невролог...а при лечители не ходя - страх!



Тема Re: ...и отново за болката...нови [re: pentalogikum]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано16.09.16 12:42



Честно да ти кажа, само алтернативен лечител ще помогне при теб, обаче имам предвид единствено за диагностика. След това си се лекувай чрез конвенционална медицина, защото енерготерапевтите, не само че могат да влошат състоянието ти до неузнаваемост, ами често отключват и по още 1-2 спящи заболявания. Хубавото е, че това няма как да се случи от няколко сеанса и могат просто да те диагностицират. Една от най-известните такива е Момера Пенчева. Поинтересувай се, глупаво е да се носиш по течението и да се мъчиш залудо.

В случай че имаш роднини с психически заболявания, или удари по главата, придружени от загуба на съзнание, амнезия или големи кървища, те съветвам да не стъпваш при енерготерапевт изобщо.



Тема Не знамнови [re: pentalogikum]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано07.10.16 08:52



дали си отворена към по-различно лечение, но мога да ти препоръчам да си направиш преглед на жива капка кръв при д-р Мариана Вакарелова. Сама ще видиш на микроскопа какво става вътре в теб. С останалите лекари не успях да се разбера, изкараха ме симулантка, а там се видя защо припадам всеки ден - клетките ми бяха изядени. Прегледът струва 120 лв., но получаваш и програма за лечение. Ако се интересуваш, ще ти дам координати.





Тема Re: Не знамнови [re: nbb]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано07.10.16 18:39



Аз няма смисъл да ходя, защото си знам какво има в кръвта ми.

Като ме ухапе комар, изпада в пълна анестезия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.