Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Фибромиалгиянови  
Автор kedr_sibirskiy-190227 ()
Публикувано16.07.14 21:09



Позната ли е на някого тази болест? С какво я лекувате?



Тема Re: Фибромиалгиянови [re: kedr_sibirskiy-19022]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано18.07.14 21:24



Иди се наеби и не се занимавай с глупости.


Ако има коя да ти върже де.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Фибромиалгиянови [re: kedr_sibirskiy-19022]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.07.14 21:29



... с антидепресанти, медикаментът Иксел е много подходящ... диета, спорт, сън..
Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.

Редактирано от sladunka medunka на 18.07.14 21:30.



Тема Re: Фибромиалгиянови [re: sladunka medunka]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано18.07.14 21:46



И ти имаш да ми се извиняваш и си ми длъжница. И си виновна за клевети и лъжи и интриги и съучастие и други грозни неща.





Госпот да ти въздаде - и дано е снизходителен.



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: Фибромиалгия [re: IC Roxana]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.07.14 23:44



... опс, кви са тез клетви... кви са тез прокоби... за кво съм ти длъжница? :-) ... да ти излекувам фибромиалгията за компенсация, не става ли...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Фибромиалгия [re: sladunka medunka]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано19.07.14 01:12



Къде виде клетва ма - благослових те...ако на благословия викаш клетва - то не си у рет....

деба не стига че изпростехте у бълХарието - ми и не изтрезневате денонощно ебауси....



кой те е учил да четеш азбуката....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Фибромиалгия [re: IC Roxana]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано19.07.14 05:06



... ок, ходи да благославяш други, става ли... а баба ти е у Бълхарието... и с тоз каруцарски речник и ти не си излязла още от там... не изтрезневаме , фиркаме като за световно, хеле пък аз.... оф, туй остана сега с Роксани да се дърля по форумите...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Фибромиалгия [re: IC Roxana]  
Автор kedr_sibirskiy-190227 ()
Публикувано19.07.14 06:57



В целия Дир.бг, това ли е най- подходящата тема за подобно несериозно отношение и език?



Тема Re: Фибромиалгия [re: sladunka medunka]  
Автор kedr_sibirskiy-190227 ()
Публикувано19.07.14 07:21



Благодаря за мнението.
Но при всеки болен нещата се развиват индивидуално и с различни симптоми, затова идеята ми бе някой да сподели личен опит от лечението си. Иначе вече ми звучи като клише - махни стреса, спорт и сън и готово.
Засега се ограничих с физиотерапия, болките определено са поносими. А относно антидепресанта ми се ще да няма толкова странични ефекти.



Тема Re: Фибромиалгиянови [re: sladunka medunka]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано19.07.14 12:55



Ааа - ти ше ми кайш кфо да права - коя си ти ма!




Начи кога е да лъжеш и интригантстваш - мое. Кога е аз да те благославям - не мое. Как стават тея двойни стандарти за кой мое и за кой не мое.


Още лъжи, още интригантствай - а после още мрънкяй, че те благославят.....



ПС: да ти връща Бог спорет каквото си надробила....защото само Бог може да те съди...ас си измивам ръцете от една лъжкиня и интригантка.....ма нема начин Бог да те забрави.....може да забави, ма нема да забрави....


И пак иди да инзтригантстваш и да лъжеш.....пак върви срещу божия закон - и пак се възмущавай, че съм те благословила.....



Който си го прави - на себе си го прави. Лъжлата излъгала и изинтригантствала - ма си лепнала на себе си карма ....а сега й е криво...за какво ти е криво ма? аз ли те накарах да лъжеш и интригантстваш?


Пак иди да пишеш лъжи и да помагаш за интригите ...пак се прави на невинна и пак върши същото...пак ...ас не те спирам - благославям те.....БОГ ДА ТИ ВЪЗДАДЕ ЗА СТОРЕНОТО.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.