Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 22.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как да се справя с артританови  
Автор Nomorelies (непознат )
Публикувано03.07.13 00:46



Здравейте значи от няколко месеца имам сериозен проблем със ставите - болки в коляно,глезен и стъпала. Искам тук ако някой знае да ми каже методи за напълно ИЗЛЕКУВАНЕ на артрита ,а не само тъпчене с лекарства,от които ефект няма. Всякакви бабини рецепти ,мазика ,билки ще са ми от полза.Чета и за гладолечение - някакви отзиви ако може и затова. Благодаря предварително



Тема Re: Как да се справя с артританови [re: Nomorelies]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано03.07.13 21:08



Отдавна е открито, че появата на втори център на болкъта в мозъка компенсира наличието на първия. Обострени хемороиди, простата, дископатия - съществуват много възможности, които ще те накарат да забравиш за артрита.



Тема Re: Как да се справя с артританови [re: Nomorelies]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано03.07.13 21:17



Купи си тази книга и чети:

Пише, че е за отслабване, но мисля, че ще се изненадаш колко добре може да ти се отрази този начин на хранене, ако го приложиш сериозно и за достатъчно дълго време (всъщност трябва да е за цял живот при твоето сериозно заболяване). На практика елиминираш храните, сред които е и причинителят на твоя артрит. При много хора с артрит е подействал този начин на хранене, пробвай и ти.

http://cioccolatascorner.blogspot.com/

Редактирано от Sol y Sombra на 03.07.13 21:18.



Тема Re: Как да се справя с артританови [re: Nomorelies]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано04.07.13 15:20



Пропусна да споменеш възраст.
В общия случай, пълно излекуване се получава само по един, единствен начин - ковтрапин му викат.
Подобряване на състоянието - подходяща физиотерапия, диета, двигателен режим.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Как да се справя с артританови [re: Sargonlll]  
Автор Nomorelies (непознат )
Публикувано10.07.13 05:05



Искам да те питам понеже си много остроумен
Ти имаш ли ревматоиден артрит ,за да знаеш колко силни са болките ОЛИГОФРЕН НЕЩАСТЕН пожелавам типоне за един ден да се чувстваш както аз се чувствам и после да ми говориш за дископатии и простати копеленце гадно



Тема Re: Как да се справя с артританови [re: Nomorelies]  
Автор Дaли (майсторът)
Публикувано10.07.13 08:03



Най-вероятно имаш персистираща инфекция: венци, сливици, пикочия тракт..., които удрят най-често в ставите... Ако направиш изследване АСТ (Антистриптолизинов титър) - препоръчително в Цибалаб, най-вероятно ще излязат нива над 200... Тогава оправията е антибиотик - препоръчително някой генерик на Азитромицина - поне 6 таблетки по 500 мг. - всеки ден по една - разбира се, след консултация с личния си лекар. Артритът в началния си стадий е инфекциозен (от стрептококи, които мимикрират като синовиална течност и имунната система ги пропуска)... Едно време за целта са режели сливиците, но сега това сие "варваство". Ако имаш Ако инфекцията ти е урологична, уролозите ще ти предпишат Ципрофлоксацин, той трепе бактериите и болките в ставите отшумяват...



Тема Re: Как да се справя с артританови [re: Дaли]  
Автор Nomorelies (непознат )
Публикувано11.07.13 03:25



Здравей Дали. Правиха ми много изследвания ,но антистриптолизиновия титър беше в нормите поне преди един месец беше така ,когато ме фиагностицираха,сега не знам. Изследванията за урина също бяха добри.Ревмафактор отрицателен,HLAB27 позитивен. изследваха ме и за хламидий и там отрицателно.Единсствено завишени бяха и продължават да са СУЕ и реактивен протеин. Ако може да се вярва на лабораториите- в цибалаб и иван рилски са правени изследванията. Болките са ужасни - в коленете,зад коленете , стъпала ,глезени и пръсти на краката. Не мога да ходя изобщо ,без помощни средства и метотрексата досега поне не ми помага изобщо. Дали да пробвам на своя глава с този антибиотик? На мен също ми беше странно ,че не ме лекуваха с антибиотик- въобще не съм доволен от тея ревматолози на урвич .Отидох там да се лекувам ,а излязох 10 пъти по зле. Бтв САМО на 20 години съм ,просто не искам и да си помислям ,че ще бъда така цял живот



Тема Re: Как да се справя с артританови [re: Nomorelies]  
Автор Дaли (майсторът)
Публикувано11.07.13 19:23



На ревматолозите в Иван Рилски не вярвам - щяха да съсипят сина ми с волтарен няколко месеца. Накрая, като казаха, че ще му бият инжекции с кортизон в коляното, си го прибрахме и го излекувахме с Азитромицин - Слава Богу, че жена ми е биофизик в БАН! Тогава синът ни беше на 10 г., а сега е 19 и вече нищо му няма. А те казваха, че цял живот ще е инвалид... Те "били виждали АСТ 2000 и не ги трогвало". На теб сигурно са давали кортикостероиди - това е най-лошото! Олеква за седмица и после е 2 пъти по-зле, защото отслабват имунната система. Както и нестероидните противовъзпалителни средства като волтарена. Иди при свестен УНГ да ти види сливиците. Ако каже, че са възпалени (след евентуална гърлена намазка) не се колебай: искай да ти изпише азитромицин - колкото и да те "съблазнява" с други илачи! Стрептококите са си изработили ензим пеницилаза, с който трепят старите антибиотици. Затова само модерен антибиотик като азитромицина ги трепе ефективно и навсякъде в тялото.

Не вярвай на ревматолозите! Търси добри специалисти по инфекциозни болести. Най-добрите са във Военна болница. Ако имаш подуване на ставите, консултирай се с хирург за вадене на водата!

Ако имаш още въпроси, питай без да се стесняваш!

Редактирано от Дaли на 11.07.13 19:37.



Тема Re: Как да се справя с артританови [re: bira_more]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано11.07.13 22:13



доторе
не им слагай диагноза през нета
може и съвсем друго да е
четвъртата разновидност на хламидията,
която не съм изучавал преди сто години,
удряла в ставите
..........
да си направи алабалистиките през кръв
и цитолог
така го виждам, от моя тъп теоретичен акъл
биолог съм, ама отличник,
преди сто години



Тема Re: Как да се справя с артританови [re: Orcad]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано13.07.13 15:29



Не бе аз, само коментирам автодиагноза, което между другото също не е правилно, така че мерси за корекцията.
Прав си за хламидията, а има и други гадове.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.