Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 18.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Паническо разстройствонови  
Автор Chasa (непознат )
Публикувано08.06.13 11:08



Здравейте, имам силни панически атаки. Ходих на психиатър, изписа ми флуанксол и ламиктал, пих го няколко дни и получих обриви от ламиктала. Затова ги спрях и двете вече два дни пия сероквел. За съжаление сега на втория ден съм с доста силни панически атаки отново. Имам чувството, че ми изтръпва кожата, пари ми, като засдряма ме връхлитат разни мисли и образи от ежедневието и целият горя. Паниката ми е голяма, не съм работоспособен. Какво да очаквам? Какво да правя. Помогнете!



Тема Re: Паническо разстройствонови [re: Chasa]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано08.06.13 16:27



Разкажи повече ако искаш...Само в къщи ли се случва?Аз преди време изпадах в див ужас когато минавах през подлез...






Тема Re: Паническо разстройствонови [re: Kи.]  
Автор Chasa (непознат )
Публикувано08.06.13 20:24



Случва се като лежа да заспивам или като се събудя. Връхлитат ме образи и мисли от работата, ежедневието, проблемите, които си имам в главата и разни други неща. От това чувствам стягане в главата, изтръпване и парене на кожата по тила. Потиснат съм и с ниско самочувствие.



Тема Re: Паническо разстройствонови [re: Chasa]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано09.06.13 22:40



Прегледай си щитовидната жлеза и нивата на нейните хормони, МНОГО обстойно. Тя контролира възбудимостта на нервната система, чрез хормоните. Ако не е от тях, значи нещо имаш проблем със самата нервна система, което е по-лошият вариант. Симптоматиката ти е нервна, при всички случаи.

Промяна:

Вегетативната нервна система ти е превъзбудена, и ще ти кажа кое е твоето лекарство - Ривотрил. Гарантирам ти, че ще ти махне абсолютно всичко, но той не лекува, а само потиска симптомите, докато го приемаш. Не е токсичен за тялото, но има много други странични ефекти - основният е, че е изключително труден за спиране, защото предизвиква много силна физическа зависимост, и ако го спреш рязко, изпадаш в абстиненция. Пък плавното намаляване на дозата също е гадна работа. Другите сериозни странични ефекти са понижаване на интелигентността и способността за запомняне.

Ще те направи човек още с първото хапче 100% гаранция, но почнеш ли го, си вкарваш таралеж в гащите. По-добре търси начини за изкореняване на проблема.

------------------------------------------

Редактирано от Дaвaщия и взимaщия на 09.06.13 22:58.



Тема Re: Паническо разстройствонови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Chasa (новак)
Публикувано09.06.13 22:50



Ходих и си направих изследвания назначени от ендокринолог. Бяха в нормите. На 20 години ме споходи първото паническо разстройство. Беше след дълго боледуване от пневмония и ми се появиха силни натрапливи мисли съчетани с голям страх. Страх ме беше от боледуване, осакатяване, побой, нещастия свързани с близките ми. Не можех да направя една стъпка, ако не е по определен начин, връщах се десетки пъти на праг на врати, на тротоарни плочки и т.н. После след няколко психотерапии и медикаменти постепенно се оправих. Но сега си имам пак проблеми с паниката. Много ме мъчи.



Тема Re: Паническо разстройствонови [re: Chasa]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано09.06.13 23:04



Ако си от София, ходи на бул. Мадрид №23. Там има една алтернативна лечителка, която е изпитана и уникален феномен. Ще ти каже от какво се предизвикват тези работи за около 4-5 секунди. И лекува. Другият вариант е да се тъпчеш с хапчета.

------------------------------------------



Тема Re: Паническо разстройство [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Chasa (новак)
Публикувано09.06.13 23:17



Засега съм на втория вариант. Изкарвам дълги периоди не добро състояние, докато не ги спра. Каква е тази лечителка? Да не е някоя, която разваля магии или нещо подобно, защото съм ходил при няколко такива и никаква полза.



Тема Re: Паническо разстройствонови [re: Chasa]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано10.06.13 18:16



Не е магьосница и не се занимава с такива работи, просто вижда органите на хората и диагностицира изключително прецизно. И лекува там пак с някаква енергия. Аз съм я тествал многократно, и каквото каже, после 99% се потвърждава на рентгени, видеозони, кръвни картини и т.н.

------------------------------------------



Тема Re: Паническо разстройствонови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано11.06.13 20:10



Глупости, по-добре да отиде в джамията, мюеззина ще го оправи. Е, ще го боли после гъза известно време, ама поне психически ще се стабилизира.





Тема Re: Паническо разстройствонови [re: Sargonlll]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано11.06.13 21:15



Абе аре духай бе, бахти боклука си ти.

------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.