Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 18.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тиреоидит на Хашимото?  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано15.02.12 13:30



и "Петниста щитовидна жлеза " - моля да ми кажете нещо на човешки език за тази моя нова придобивка. Четох в нета, но нищо не ми се изясни.

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: Тиреоидит на Хашимото? [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано15.02.12 16:23



"това" не ти е нова придобивка, а вероятно обяснение за редица твои неразположености.
ако кажеш какво не разбираш (или какво си разбрала) ще е по-лесно да ти се обясни



Тема Re: Тиреоидит на Хашимото? [re: ha!]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано15.02.12 16:44



Първо не разбрах Тиреоидит на Хашимото и петниста щитовидна жлеза различно наименование на едно и също нещо ли е? и хипотиреоидизъм също.
Много вероятно е наистина това да е обяснението за моите сърдечни оплаквания. Сега като чета симптомите , аз си ги имам отдавна, но всичките бяха обяснявани от доФторите със сърдечни диагнози.
Какво е: “Импулсна терапия” Като че ли е нещо което се препоръчва вместо "хапчета"
И щото не можах много да разбера и въпросите си малко трудно формулирам.

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: Тиреоидит на Хашимото? [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано18.02.12 21:05



Мен ако питаш зарежи импулсната терапия...Хашимото е автоимунно заболяване, свързано с понижена функция на щитовидната жлеза и си го влачиш докрая на живота, трябва си постоянно лечебно поддържане.

...то има достатъчно материал в нета да си четеш де...

Редактирано от LlRA.. на 18.02.12 21:09.



Тема Re: Тиреоидит на Хашимото? [re: LlRA..]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано19.02.12 21:25



Чета, чета, ама друго си е да разменя някоя друга дума с препатили хора. Много пъти са ми били от полза коментарите тук, защото когато отида на доктор съм подготвена с въпроси. Иначе ми стана ясно, че е доживотна присъдата, само не разбрах като ми предпишат терапията има ли шанс качените кг да се стопят



Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: Тиреоидит на Хашимото? [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.02.12 22:44



При Хашимото свалянето на килограми е трудна работа, метаболизма вече е сериозно нарушен.



Тема Re: Тиреоидит на Хашимото? [re: LlRA..]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано20.02.12 22:28



Е, браво ...ти уби всичко детско в мен.

А бе , че е трудно, трудно е, ама пък ако е и невъзможно ...Аз все си мислех, че с терапията ще има някакъв ефект..значи с чиста съвест мога да си опразня гардероба , щото там всичко чака отслабване Малии и ся не може да ми стигне пенсийката да си сменявам целия гардероб. Нали знаеш, на лошите вестоносци к'во им се случва Мислех да те черпя едно питие , но сега за отмъщение те черпя една боза.

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: Тиреоидит на Хашимото? [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано21.02.12 16:03



Като ще черпиш боза , нека да е поне радомирска .

И аз съм с хашимото . Няма отслабване . Позлатила съм не знам си колко доктори и ефекта е никакъв , тоест равен на нула . Ако някой доФтор ти каже , че ще отслабнеш значи те баламосва за да те омае да му плащаш на него . Ходила съм и с направления и на часно , тровила съм се с най-различни билки и хапчета и нищо . Стоя си закотвена на 97 кила и това е - а се движа страшно много . И се стремя да гледам какво ям и по кое време на деня ям и количеството на храната намалих много и разделно тръгнах и нищо . Ти да си жива и здрава а другото не е важно . От хашимото не се умира . Само има един проблем - поднови си гардероба , няма начин .



Тема Re: Тиреоидит на Хашимото? [re: бaбa 3aйka]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано21.02.12 18:51



Благодаря ти много. Все пак по-добре е човек да знае истината и да не се надява на чудеса, щото после разочарованието е жестоко. Ще се киприм в нови дрешки и туй-то. Ще наблегна на движението и кантара няма да го ползвам.

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: Тиреоидит на Хашимото? [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.02.12 19:58



Znaчи на Зайка благодарности...на мен квалификации "лош вестоносец". "боза" и пр.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.