Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 17.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тъпа болка в десния бъбрек  
Автор sa6oosa6o (непознат )
Публикувано14.12.12 13:19



Здравейте. От вчера получих тъпа постоянна болка в десния си бъбрек. При движение и при навеждане тя се увеличава, а сутринта не можах да се наведа и да си обуя сам чорапите. ако проблемът не се реши от самосебе си мисля в понеделник да ходя до личния си лекар. Какво да правя обаче за уикенда? доколко само наличието на болка е сериозно нещо. нямам парене при уриниране и ли нещо другоп нередно да съм забелязал.



Тема Re: Тъпа болка в десния бъбрек [re: sa6oosa6o]  
Автор korani7O (член)
Публикувано14.12.12 14:02



Тази болка ми прилича по-скоро да е от кръста!



Тема Re: Тъпа болка в десния бъбрек [re: sa6oosa6o]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано14.12.12 14:03



Ами ако си сигурен ,че е бъбрека ,спазмалгонче няма да навреди.Но може и да не е бъбрек.При бъбречна криза - мен поне- ме боли постоянно ,независимо дали се движа ,лежа ,или тамквото...Започва изведнъж ,и минава изведнъж...когато излезе камъка:-)




Тема Re: Тъпа болка в десния бъбрек [re: korani7O]  
Автор sa6oosa6o (непознат )
Публикувано14.12.12 18:52



Възможно е, но на мен ми прилича да е от бъбрека. зная доста добре къде се намира. точно там ме боли и даже ми е като леко изтръпнао. работата е че не ми минава и все повече си мисля че е важно да се видя с личния ми лекар



Тема Re: Тъпа болка в десния бъбрек [re: Kи.]  
Автор sa6oosa6o (непознат )
Публикувано14.12.12 18:54



преди малко взех 1 таблетка спазмолгон и две таблетки НО-ШПА. но не мисля да се самолекувам, а по-скоро първо да се информирам. не обичам да правя необмислени неща.



Тема Re: Тъпа болка в десния бъбрек [re: sa6oosa6o]  
Автор дядo (пристрастен)
Публикувано14.12.12 20:25



Уролог. Друг ход няма. При болка НО-ШПА. За два дни няма какво фатално да ти се случи.

Не отлагай много. Ако е камък, който се е раздвижил (може да го имаш от години без да усетиш), може да тръгне към уретъра, което усложнява отстраняването му.



Тема Re: Тъпа болка в десния бъбрек [re: sa6oosa6o]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано15.12.12 13:27



С тези таблетки не се лекуваш ,само облекчаваш болка.




Тема Re: Тъпа болка в десния бъбрек [re: дядo]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано15.12.12 13:48



Аз ходя при нефролог.
Даже и да заседне в уретера ,пак се разбива ...ама при него май не е бъбрек ,щом може да седи на компа:-)


Апропо ,дядо ,мерси за профила:-)




Тема Re: Тъпа болка в десния бъбрек [re: дядo]  
Автор sa6oosa6o (непознат )
Публикувано15.12.12 17:19



нужно си е специалист друго няма какво да е.



Тема Re: Тъпа болка в десния бъбрек [re: Kи.]  
Автор sa6oosa6o (непознат )
Публикувано15.12.12 17:22



аз съм далеч от идеята че с болкоуспокояващо мога да излекувам нещо, но се надяваш да е временно и да не ми се налага да ходя по лекари. иначе болката е само когато се движа. гледам, че лекари тук нещо обаче изобщо не пишат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.